Біг на 1500 м Юнаки 17        
                 
                 
                 
                 
  Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) 31.01.2014 Час початку: 13:05    
    Час закінчення:    
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" Фінал Формула виходу    
         
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Прихід Час Вітер Очки Місце    
  Забіг: 1(3)                  
  1 502 КУКРАШ Сергій 29.01.1997 Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп              
  2 665 БЕРЬОЗІН Ігор 05.11.1999 Запорiзька, С, ДЮСШ "Спартак" Запоріжжя              
  3 1 093 ГЕРАСЬКОВ Сергій 01.01.1998 АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь              
  4 1 330 ПРОСТАК Роман 13.06.1997 Сумська, К, Роменська РДЮСШ ім.Калнишевського              
  5 1 518 ПЛОТНІКОВ Вадим 05.11.1997 Луганська, К, КДЮСШ "Колос" Луганська              
  6 1 519 ШУЛЬГАН Владислав 01.06.1999 Луганська, К, КДЮСШ "Колос" Луганська              
  7 1 680 ГРАБОВСЬКИЙ Антон 09.01.1998 Рівненська, У, ОСДЮШОР Рвн              
  8 1 909 ЦЕЛУЙКО Павло 23.12.1998 Херсонська, У, МХ ДЮСШ              
  9 1 911 ЛІТОВСЬКИЙ Дмитро 24.02.1999 Херсонська, У, МХ ДЮСШ              
  10 1 943 АНДРУСИК Михайло 15.06.1999 Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська              
  11 1 947 ДУДАРЧУК Олександр 24.11.1998 Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська              
  12 2 511 ЛІСНИК Микита 26.06.1997 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп              
  Забіг: 2(3)                  
  1 241 БАЗАЛІЙ Ярослав 16.02.1997 Київська, К, КОЦОП              
  2 619 ПЕРЛІК Віталій 30.07.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 1 192 МАЗУРЕНКО Віталій 06.08.1997 Вінницька, МОН, ДЮСШ м.Жмеринка              
  4 1 202 БРИТАНСЬКИЙ Олександр 09.03.1997 Вінницька, МОН, ДЮСШ м.Жмеринка              
  5 1 378 ГАЛАН Юрій 08.10.1997 Львiвська, МОН, ДЮСШ Стрийська              
  6 1 461 КОРДІК Руслан 08.08.1998 Луганська, С, ДЮСШ Старобільськ              
  7 1 465 АЛФІМОВ Артем 20.10.1998 Луганська, У, ДЮСШ Лисічанськ              
  8 1 560 ВУЙКО Олександр 23.12.1997 Хмельницька, МОН, ДЮСШ Летичівська              
  9 1 687 ЦИЦЮРА Михайло 22.10.1998 Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн              
  10 1 903 МЕРКОТАН Дмитро 16.02.1998 Херсонська, У, МХ ДЮСШ              
  11 1 904 КУШНІРУК Анатолій 03.04.1998 Херсонська, У, МХ ДЮСШ              
  12 1 975 ШИТЛЮК Владислав 26.09.1999 Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська              
  13 2 340 АГАФОНОВ Владислав 18.04.1997 Полтавська, К, ОДЮСШ "Колос" Плт              
  Забіг: 3(3)                  
  1 138 АЛЄКСІЙЧУК Андрій 04.09.1997 Донецька, К, ДЮСШ Шепетівського р-ну              
  2 243 ВИХРЕНКО Михайло 24.12.1997 Київська, К, КОЦОП              
  3 284 ДУБОВИК Андрій 09.08.1997 Київська, МОН, КОЛІФКС              
  4 381 ЦОТОК Сергій 18.01.1997 Харкiвська, Д, ХДВУФК №1              
  5 610 ПАЛІЙ Максим 25.03.1999 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  6 892 ПАНЧЕНКО В'ячеслав 18.06.1997 м. Київ, , ДЮСШ "Старт" Київ              
  7 1 092 КОРНЄВ Андрій 15.07.1998 АР Крим, Д, КВУОР АР Крим              
  8 1 212 КОМЕНЧУК Олег 23.01.1998 Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця              
  9 1 684 ПАЧКОВСЬКИЙ Дмитро 19.03.1999 Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн              
  10 1 685 СІРИЙ Микола 24.05.1999 Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн              
  11 1 907 ТИЩЕНКО Артем 16.04.1997 Херсонська, У, МХ ДЮСШ              
  12 2 327 МАМЕЛІН Михайло 05.09.1997 Полтавська, , КДЮСШ №1 Полтава              
                         
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого хронометриста