Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 09:35  
   
Семиборство юнаки: Біг на 60 м Юнаки 17  Фінал            
                     
  Забіг 1 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки   Розряд Тренери  
                     
1 1026 РАДЗІМОВСЬКИЙ Василь Одеська, Д, ОСДЮСШОР Одеса 14.01.1997 7.73 640   III Білолипецьких Л.
                     
2 975 КІТ Владислав Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса 05.10.1997 7.86 601   I юн Герасимчук А.Л., Забродська Н.
                     
3 1340 ГУБАРЕНКО Андрій Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка 28.02.1997 8.03 551   I юн Шимко В.І., Переясловець Л.І.
                     
4 329 ШКРИПИНЕЦЬ Кирило Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків 18.08.1998 8.04 548   I юн Бондаренко В, Переяславець Л.
                     
5 1554 РЕШЕТНЯК Руслан Луганська, МОН, СДЮШОР Стаханов 27.02.1997 8.11 528   II юн Касьянов С.о.
                     
6 372 СЕРПОКРИЛ Владислав Харкiвська, МОН, ДЮСШ Золочівська 26.10.1997 8.18 509   II юн Ломакін В.М.
                     
7 1471 ГРИГОРЕНКО Іван Луганська, МОН, ДЮСШ Старобільськ 16.12.1998 8.28 481   II юн Коровін В.М., Войтенко І.Ф.
                     
438 ЛИТВИНОВ Максим Дніпропетровська, К, КДЮСШ "Колос" Дніпропетровськ 06.11.1999 DNS       Андросович В.С.
                     
  Забіг 2 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки   Розряд Тренери  
                     
1 505 ОГОЛЬ Павло Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 03.07.1997 7.43 736   III Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.
                     
2 235 БОГДАН Ярослав Київська, К, БВУФК Бровари 08.07.1998 7.68 656   III Шкуропат Ю.Н.
                     
3 311 КОЛОМІЙЦЕВ Ілля Харкiвська, Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 24.01.1997 7.74 637   III Бондаренко В, Переяславець Л., Кришталь О
                     
4 1022 НАКУЛ Іван Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 24.05.1998 7.80 619   I юн Бухарєва Л.В. ()
                     
5 1201 НЕДОСНОВАНИЙ Олександр Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 12.09.1997 7.94 577   I юн Постемський В.Ф., Самборська М
                     
6 506 КОВАЛЕНКО Олександр Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 03.01.1997 8.03 551   I юн Коваль В.І., Коваль О
                     
7 233 ЗЛИДАР Анатолій Київська, К, БВУФК Бровари 29.06.1998 8.32 470   II юн Шкуропат Ю.Н.