Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 10:20  
   
Біг на 60 м Дівчата 17  Забіги            
                     
  Забіг 1 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 663 ОСТЕМЧУК Вікторія Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 28.11.1997 8.06   II Боднар В.Я.
                     
2 355 КРИВЕГА Олена Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 08.09.1997 8.17   II Бодров В.В., Бодрова Н.В. (), Дворок О
                     
3 1771 ДОМБРОВСЬКА Василина Житомирська, СДЮШОР Жтм 23.03.2000 8.23   II Бр. Денисова
                     
4 1089 БАГДАСАР'ЯН Кристина АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 19.11.1997 8.32   III Селицька С.С.
                     
5 2395 БИЧКОВА Аріна Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська 01.01.1998 8.39   III Дарієнко О
                     
6 2543 МИМРІКОВА Анастасія АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 30.04.1999 8.49   I юн Сухова В.
                     
494 КАБАСЬ Юлія Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 08.01.1997 DNS     Слюсар А.Д., Герун А
                     
  Забіг 2 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 1714 КОВТУН Інна Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн 25.08.1997 8.03   II Кожарко С.М., Янчук С.І., Ковтун Г
                     
2 441 ГУДКОВА Дар'я Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 18.02.1998 8.09   II Каруца Ж.А.
                     
3 2559 МАЦАКОВА Олександра АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 08.07.1998 8.37   III Білуха Т.В. ()
                     
4 2410 ПАВЛЮК Дар'я Кіровоградська, К, КДЮСШ №2 Кіровоград 10.08.1999 8.41   III Нищеменко В.А.
                     
5 2494 ЯКОБСОН Валерія м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 06.03.1999 8.59   I юн Бр Самсонова
                     
6 1512 БУДЧЕНКО Юлія Луганська, К, КДЮСШ "Колос" Луганська 12.03.1997 8.70   I юн Шевчук В.В., Задніпрук О.В. ()
                     
7 1086 ПОДУНАЙ Маргарита АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 29.04.1998 8.81   I юн , Новіков В.Н. ()
                     
  Забіг 3 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 1197 КОБА Джойс Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 26.02.1998 7.74   КМС Прошин В.М.
                     
2 1084 КОРНЄВА Яна АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 28.02.1999 8.06   II Новіков В.Н. ()
                     
3 446 ГУДКОВА Катерина Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 18.02.1998 8.10   II Каруца Ж.А.
                     
4 1368 БАМБОЛЯ Мар'яна Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська 13.02.1998 8.60   I юн Теплий Д.М.
                     
5 734 ІСАЄВА Віталія Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 01.06.1997 8.69   I юн Продан О.В.
                     
6 1085 САВІЛОВА Юліана АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 13.01.1999 8.76   I юн , Новіков В.Н. ()
                     
7 2477 ГЛУШКО Анастасія м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.10.1999 8.91   I юн Бр Самсонова
                     
8 2412 МЕДВЕДЄВА Анна Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв 19.09.1999 8.99   I юн Армашов П.В.
                     
  Забіг 4 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 1476 БРИЗГІНА Анастасія Луганська, Д, СДЮШОР м.Луг 09.01.1998 7.84   I Коваленко Т.І., Скачко В.П.
                     
2 2035 ЖУЧКОВА Каріна Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 28.11.1998 8.15   II Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф.
                     
3 487 ЮРЧЕНКО Юлія Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 19.04.1999 8.18   II Каруца Ж.А.
                     
4 24 БОТУЗОВА Анна Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 26.01.1998 8.27   III Чумак О.В. ()
                     
5 738 БЕЗШИЙКО Тетяна Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 10.02.2000 8.60   I юн Продан О.В.
                     
6 857 БЕРЕНШТЕЙН Марина м. Київ, МОН, СДЮШОР м.Києва "У" 05.10.1997 8.67   I юн Голуб О.О.
                     
7 617 РОТКО Оксана Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 16.04.1997 8.80   I юн Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
634 КАЛЬКО Євгенія Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 21.07.1999 DNS     Вертепа А
                     
  Забіг 5 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 103 СКИТСЬКА Ірина Донецька, Д, ОКДЮСШ "Динамо" Днц 18.05.1997 7.79   I Третьяков М.К. (), Вегнери О.і.,о.а,
                     
2 444 РУРАК Вікторія Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 14.06.1997 8.02   II Рурак К.М., Воронько Р.
                     
3 2413 КАРГОПОЛОВА Анастасія Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв 06.11.1997 8.33   III Армашов П.В.
                     
4 1030 АРХИПЕНКО Яна Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 09.12.1999 8.34   III Щербина Л. (), Сисоєв В.Г.
                     
5 373 КРИВЕГА Ганна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 8.47   I юн Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок О
                     
6 1679 ТЕРЕЩЕНКО Тетяна Рівненська, Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн 03.11.1999 8.48   I юн Нечипорець А.
                     
7 673 ГРАБКО Дар`я Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 01.03.1999 8.58   I юн Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
8 2489 ВОЛОБУЄВА Ольга м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 05.11.2000 9.03   I юн Бр Самсонова
                     
  Забіг 6 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 515 ТЮТЧЕКО Злата Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп 20.10.1998 8.12   II Дворніченко А.В.
                     
2 2128 СЕНІВ Людмила Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Долина 09.06.1998 8.25   III Костишин Я.В. ()
                     
3 1772 РАФАЛЬСЬКА Дарина Житомирська, МОН, ДЮСШ Житомир 28.09.1999 8.25   III Медведчук В.В.
                     
4 1954 ГАВРИЛЮК Юлія Волинська, МОН, ДЮСШ м.Ківерці 25.06.1997 8.26   III Козлович О.Є.
                     
5 337 ФАБІНСЬКА Юлія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 26.01.2000 8.58   I юн Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
6 697 БЛАЩИК Аліна Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр 14.04.2000 8.72   I юн Криль Ф.М.
                     
7 2515 ЗІНЧЕНКО Маргарита Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 02.11.2000 9.33   II юн Фатєєв А
                     
2566 МОРОЗОВА Анастасія АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.02.1997 DNS     Білуха Т.В. ()
                     
  Забіг 7 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 1081 МИРОНОВА Анастасія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 11.11.1997 7.97   II Дерюгін Є.Д.
                     
2 1027 РАТНІКОВА Вікторія Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 15.05.1999 8.07   II Бухарєва Л.В. ()
                     
3 2331 ЗОЛОТАР Ольга Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава 10.01.2001 8.29   III Озірна І
                     
4 1356 КОВАЛЬ Лілія Львiвська, К, ДЮСШ "Колос" Ів.-Фр. 05.07.1998 8.31   III Сазонова В.І.
                     
5 291 АНДРЄЄВА Олена Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 10.11.1998 8.75   I юн Андрєєв С.М., Іванова С.І.
                     
6 696 НОВИЦЬКА Єлизавета Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр 24.09.2002 8.93   I юн Криль Ф.М.
                     
7 1453 ПУНЬКО Маргарита Луганська, К, КДЮСШ "Колос" Луганська 23.05.1998 9.04   I юн Копанайко І
                     
336 ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 17.08.2001 DNS     Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
  Забіг 8 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат   Розряд Тренери    
                     
1 814 ХАБІНА Яна м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 27.05.1997 7.86   I Хабіна О.П. (), Коваленко Т.І.
                     
2 1372 МАРЧАК Ірина Львiвська, ЗСУ, ДЮСШ ім.Кутенка 23.04.1999 8.01   II Бедненко С., Порошина О.В. ()
                     
3 333 КОБИЛЯНСЬКА Віолета Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 25.04.1998 8.23   II      
                     
4 2339 КОБЗАР Марина Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава 06.08.1997 8.28   III Клименко В
                     
5 1480 ЧУЖБОЙСЬКА Юлія Луганська, Д, СДЮШОР м.Луг 27.04.1997 8.43   III Христосенко Л.В.
                     
6 307 ЧЕРНЕНКО Анастасія Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 06.06.1998 8.72   I юн Пупов С.
                     
7 616 ХУПОВКА Марія Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 20.08.1998 9.17   II юн Свіріденко О, Мальцев М.П. ()
                     
735 ЧЕБОТАРЬОВА Марина Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 30.06.1997 DNS     Масляков В.Д., Василенко І.М.