Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | |||
Запоріжжя 30 січня 2014 р. 10:20 | |||
Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Кваліфікація | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Очки | Розряд | Тренери | ||
1 | 100 | ДЬОМІН Михайло | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц | 03.04.1998 | 15.97 | II | Бр. Франкових |
14.90 | X | 15.97 |
2 | 1342 | ПОВАЛЯШКО Іван | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 03.10.1997 | 15.72 | II | Корнієнко Д. |
15.72 | 14.84 | 15.71 |
3 | 2201 | МАНЖАЙ Дмитро | Чернігiвська, МОН, ДЮСШ м.Мена | 15.04.1997 | 15.68 | II | Терпицька І.М. () |
15.68 | 15.16 | 14.90 |
4 | 2260 | КАРЮК Іван | Тернопiльська, К, ДЮСШ м.Бучач | 07.04.1998 | 15.43 | II | Чуба І.В. |
15.41 | 15.43 | — |
5 | 289 | КОЧЕТКОВ Микита | Київська, МОН, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ | 13.08.1997 | 14.80 | III | Кочетков О.В. () |
14.80 | 14.63 | X |
6 | 609 | БОВТУТА Богдан | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР | 25.03.1998 | 14.03 | III | Борисенко В.В. |
13.42 | 12.95 | 14.03 |
7 | 344 | КУРИЛЕНКО Едуард | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 07.09.1998 | 13.82 | III | Фарбітна І.П., Мінаков Ю.М., Кришталь О |
12.38 | X | 13.82 |
8 | 1268 | САВЧУК Ярослав | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 13.09.1997 | 13.63 | III | Бєліков В.П. |
12.80 | 13.22 | 13.63 |
9 | 1678 | КІНАХ Арсен | Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн | 27.12.1997 | 13.43 | III | Пужило М.п. |
13.10 | 13.24 | 13.43 |
10 | 339 | БАБИЧ Марко | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 14.01.1998 | 13.35 | III | Мінаков Ю.М., Фарбітна І.П., Кришталь О |
13.35 | X | 12.56 |
11 | 1630 | АНТИПЧУК Михайло | Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн | 18.11.1998 | 13.15 | III | Пужило М.п. |
13.15 | 12.14 | 13.12 |
12 | 244 | ТЮТЮННИК Владислав | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 15.03.1997 | 13.12 | III | Самолюк А.А.О.М. |
X | 13.12 | 12.99 |
13 | 1334 | ОЛЕКСЕНКО Дмитро | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 03.12.1997 | 12.99 | 12 | I юн | Філенко Г.Т. |
X | 12.99 | X |
14 | 2214 | ДЯЧОК Іван | Чернігiвська, У, КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів | 11.09.1997 | 12.73 | 11 | I юн | Середа О |
12.73 | 12.33 | X |
15 | 2582 | ПРИЛЕПСЬКИЙ-ТАТАРІНОВ Ігор | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 26.09.1997 | 12.49 | 10 | I юн | Вишегородцева О.Є (), Огаркова І |
12.49 | 11.69 | 12.47 |
16 | 2203 | РАКУНЕНКО Денис | Чернігiвська, У, КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів | 28.07.1997 | 12.29 | 9 | I юн | Середа О |
12.29 | 11.78 | X |
17 | 979 | ТКАЧУК Олександр | Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса | 29.06.1997 | 12.28 | 8 | I юн | Герасимчук А.Л., Забродська Н. |
12.28 | 11.80 | 11.74 |
18 | 1006 | ДІВАН Кінан | Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса | 22.12.1997 | 12.03 | 7 | I юн | Цапколенко В.Є. |
X | 11.58 | 12.03 |
19 | 1920 | ХАРЛАМОВ Сергій | Херсонська, ДЮСШ "Золота нива" Хрс | 24.10.1998 | 10.47 | 6 | I юн | Андрющенко С, Туришева Н.А. |
9.61 | X | 10.47 |
20 | 594 | КОБА Владислав | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР | 05.09.1998 | 9.41 | 5 | II юн | Борисенко В.В. |
8.50 | 9.41 | X |
342 | БИЧКОВ Михайло | Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 23.02.1997 | DNS | Фарбітна І.П. |
452 | ВАЛІТОВ Руслан | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | 24.02.1997 | DNS | Олійник В.Я., Закорко В.Я., Бердашев Г. |
453 | ГРИЦЕНКО Андрій | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | 21.06.1997 | DNS | Олійник В.Я., Закорко В.Я. |
479 | ШАРОХІН Віктор | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 24.10.1997 | DNS | Алдошина Н.В. |
481 | ЖДАНОВ Владислав | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 24.08.1997 | DNS | Алдошина Н.В. |