Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 10:40  
   
Семиборство юнаки: Стрибки у довжину Юнаки 17  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки   Розряд Тренери  
                     
1 1022 НАКУЛ Іван Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 24.05.1998 6.38 670   II Бухарєва Л.В. ()
    6.05 6.31 6.38        
                     
2 1201 НЕДОСНОВАНИЙ Олександр Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 12.09.1997 6.14 617   III Постемський В.Ф., Самборська М
    5.89 6.14 6.10        
                     
3 1026 РАДЗІМОВСЬКИЙ Василь Одеська, Д, ОСДЮСШОР Одеса 14.01.1997 6.00 587   III Білолипецьких Л.
    6.00 X 5.96        
                     
4 311 КОЛОМІЙЦЕВ Ілля Харкiвська, Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 24.01.1997 5.93 571   III Бондаренко В, Переяславець Л., Кришталь О
    5.76 5.93 5.83        
                     
5 506 КОВАЛЕНКО Олександр Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 03.01.1997 5.90 565   III Коваль В.І., Коваль О
    5.73 5.74 5.90        
                     
6 235 БОГДАН Ярослав Київська, К, БВУФК Бровари 08.07.1998 5.88 561   III Шкуропат Ю.Н.
    5.88 5.61 5.70        
                     
7 505 ОГОЛЬ Павло Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 03.07.1997 5.80 544   III Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.
    5.80        
                     
8 1554 РЕШЕТНЯК Руслан Луганська, МОН, СДЮШОР Стаханов 27.02.1997 5.71 525   I юн Касьянов С.о.
    5.14 X 5.71        
                     
9 975 КІТ Владислав Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса 05.10.1997 5.64 510   I юн Герасимчук А.Л., Забродська Н.
    5.64 5.57 5.64        
                     
10 233 ЗЛИДАР Анатолій Київська, К, БВУФК Бровари 29.06.1998 5.49 479   I юн Шкуропат Ю.Н.
    5.41 5.49 5.19        
                     
11 329 ШКРИПИНЕЦЬ Кирило Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків 18.08.1998 5.39 459   I юн Бондаренко В, Переяславець Л.
    5.32 5.39 2.72        
                     
12 1471 ГРИГОРЕНКО Іван Луганська, МОН, ДЮСШ Старобільськ 16.12.1998 5.12 405   II юн Коровін В.М., Войтенко І.Ф.
    5.12 4.91 5.01        
                     
13 1340 ГУБАРЕНКО Андрій Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка 28.02.1997 5.06 394   II юн Шимко В.І., Переясловець Л.І.
    4.67 5.06        
                     
14 372 СЕРПОКРИЛ Владислав Харкiвська, МОН, ДЮСШ Золочівська 26.10.1997 5.03 388   II юн Ломакін В.М.
    5.03 4.72 4.85        
                     
438 ЛИТВИНОВ Максим Дніпропетровська, К, КДЮСШ "Колос" Дніпропетровськ 06.11.1999 DNS       Андросович В.С.