Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 11:50  
   
Біг на 60 м з/б (0.762) Дівчата 17  Фінал            
                     
  Забіг 1 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 736 ПАЛАМАРЕНКО Юлія Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 31.03.1997 9.52 II Дзюник І.С., Василенко І.М.
                     
2 509 ГРИНЬКО Вікторія Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 02.09.1999 9.66 II Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с., бр. Фатєєвих ()
                     
3 978 ШКОРУПЄЄВА Крістіна Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса 07.04.1998 9.70 II Басарський А.Д., Ітрухін О.В.
                     
4 2420 ДЗЮБІНА Катерина Кіровоградська, Д, ДЮСШ ім.Верхоланцева 24.11.1999 9.72 II Абраменко Н.Є., Абраменко В.І.
                     
5 1831 КРОТОВА Олександра Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 09.03.1998 9.77 II Ледньова А.Є.
                     
6 735 ЧЕБОТАРЬОВА Марина Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 30.06.1997 9.88 II Масляков В.Д., Василенко І.М.
                     
7 1995 СЕМЕНІКОВА Анна Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 26.06.1997 10.61 I юн Боровський Л.Б., Половенко Г.
                     
8 348 ШЛЯХТІНА Альона Харкiвська, У, КСДЮСШОР"Олімпія" 02.12.1998 10.66 I юн Соколов Л.
                     
  Забіг 2 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 364 МАЛЯРЕНКО Олена Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 08.04.1997 8.71 КМС Бодрова В.В., Бодрова Н.В. (), Фастівець Л.І. ()
                     
2 1768 СУХОТСЬКА Анастасія Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 23.09.1997 8.81 I Ледньова А.Є.
                     
3 1797 ЯЧНІК Марина Житомирська, СДЮШОР Жтм 09.02.1997 8.83 I Бр. Денисова
                     
4 1714 КОВТУН Інна Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн 25.08.1997 8.94 I Кожарко С.М., Янчук С.І., Ковтун Г
                     
5 309 ШЕЛКОВНІКОВА Катерина Харкiвська, Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 24.07.1997 9.12 I Халаїм М.М., Пупова М, Філенко Г.Т.
                     
6 2008 МАЛЬЧЕНКО Діана Миколаївська, МОН, ДЮСШ Н-одеська 15.03.1998 9.31 II Ільюшкіна О., Тульчевський О
                     
7 14 МУЛАС-ЗЕЛЕНСЬКА Ольга-марія Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 08.08.1997 9.32 II Барсукова В.В.
                     
8 2566 МОРОЗОВА Анастасія АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.02.1997 9.41 II Білуха Т.В. ()