Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 12:00  
   
Семиборство юнаки: Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 235 БОГДАН Ярослав Київська, К, БВУФК Бровари 08.07.1998 14.26 744 III Шкуропат Ю.Н.
    14.26 13.09 X        
                     
2 1022 НАКУЛ Іван Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 24.05.1998 12.89 661 I юн Бухарєва Л.В. ()
    12.18 12.75 12.89        
                     
3 233 ЗЛИДАР Анатолій Київська, К, БВУФК Бровари 29.06.1998 12.63 645 I юн Шкуропат Ю.Н.
    12.63 12.58 12.33        
                     
4 311 КОЛОМІЙЦЕВ Ілля Харкiвська, Д, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 24.01.1997 12.52 638 I юн Бондаренко В, Переяславець Л., Кришталь О
    11.85 12.52 X        
                     
5 1340 ГУБАРЕНКО Андрій Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка 28.02.1997 12.08 611 I юн Шимко В.І., Переясловець Л.І.
    11.73 12.08 1.84        
                     
6 329 ШКРИПИНЕЦЬ Кирило Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків 18.08.1998 12.06 610 I юн Бондаренко В, Переяславець Л.
    12.03 11.54 12.06        
                     
7 1554 РЕШЕТНЯК Руслан Луганська, МОН, СДЮШОР Стаханов 27.02.1997 11.48 575 I юн Касьянов С.о.
    11.48 10.53 10.86        
                     
8 506 КОВАЛЕНКО Олександр Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 03.01.1997 11.37 568 I юн Коваль В.І., Коваль О
    11.22 X 11.37        
                     
9 975 КІТ Владислав Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса 05.10.1997 11.02 547 I юн Герасимчук А.Л., Забродська Н.
    9.74 11.02 10.35        
                     
10 1471 ГРИГОРЕНКО Іван Луганська, МОН, ДЮСШ Старобільськ 16.12.1998 10.86 537 I юн Коровін В.М., Войтенко І.Ф.
    X 10.86 10.15        
                     
11 1026 РАДЗІМОВСЬКИЙ Василь Одеська, Д, ОСДЮСШОР Одеса 14.01.1997 10.58 521 I юн Білолипецьких Л.
    10.50 10.58 10.36        
                     
12 1201 НЕДОСНОВАНИЙ Олександр Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 12.09.1997 9.72 469 II юн Постемський В.Ф., Самборська М
    9.72 8.78 X        
                     
13 372 СЕРПОКРИЛ Владислав Харкiвська, МОН, ДЮСШ Золочівська 26.10.1997 9.59 461 II юн Ломакін В.М.
    9.59 8.48 9.13        
                     
438 ЛИТВИНОВ Максим Дніпропетровська, К, КДЮСШ "Колос" Дніпропетровськ 06.11.1999 DNS     Андросович В.С.
                 
                     
505 ОГОЛЬ Павло Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 03.07.1997 DNS     Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.