Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 12:25  
   
Біг на 400 м Дівчата 17  Забіги            
                     
  Забіг 1 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 737 НІЩИК Ольга Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 15.04.1999 1:03.81 III Василенко І.М., Дзюник І.С.
                     
2 581 ФОКІНА Єлізавета Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 20.07.1997 1:05.22 III Свіріденко О, Мальцев М.П. ()
                     
2520 СТУПІНА Вікторія Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 26.08.1997 DQ 162.7   Сендецький Ю.В., Пацеля О.О.
                     
464 АКСЕЛЬРАД Яна Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп 14.08.1999 DNS   бр. Охрименко (), Коноваленко О.С.
                     
  Забіг 2 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1850 СТАРЖИНСЬКА Марія Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень 31.03.1997 1:00.30 II Медведчук В.В., Приходько В.М.
                     
2 261 ЄРМОЛЕНКО Каріна Київська, МОН, КОЛІФКС 30.01.1998 1:01.94 II Гаман Л.Л., Зайцев В.О.
                     
3 730 СТОЯН Катерина Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 12.07.1998 1:02.70 II Нечипоренко О.В. (), Юнак Л.
                     
4 589 РАДОЛОВА Вікторія Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 29.10.1997 1:06.63 III Свіріденко О, Мальцев М.П. ()
                     
  Забіг 3 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2404 КАЧУР Яна Кіровоградська, Д-ЗСУ, ДЮСШ "Локомотив" Гайворонська 13.01.1997 58.85 I Кузь В, Федорець В.А.
                     
2 879 ПІРІЄВА Марина м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 16.07.1998 59.91 I Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П.
                     
3 2006 МИНДРУЛ Ольга Миколаївська, МОН, ДЮСШ Н-одеська 10.04.1999 1:05.49 III Ільюшкіна О., Тульчевський О
                     
4 1853 ЗАІНЧКОВСЬКА Юлія Житомирська, СДЮШОР Жтм 04.07.2000 1:05.66 III Універсал О.
                     
  Забіг 4 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1373 ОСТИМЧУК Іванна Львiвська, К, ДЮСШ "Колос" Ів.-Фр. 02.07.1998 1:00.06 I Сазонова В.І., Сташків М.В.
                     
2 2570 ДОРОХОВА Анастасія АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.05.1999 1:02.20 II Білуха Н.В., Сухова В., Огаркова І
                     
3 1315 ЦИБУЛЬНИК Анна Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми 04.06.2000 1:02.69 II Цибульник О
                     
4 301 ГОРБЕНКО Олена Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 14.09.1997 1:05.10 III Пупов С.
                     
  Забіг 5 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2512 СТАВНИЧА Дарія Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 15.08.1997 57.69 I Фатєєв А.
                     
2 576 БЕСКРОВНА Ірина Дніпропетровська, ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг 13.03.1998 59.58 I Кожурина С.В.
                     
3 1345 МУЧАРОВА Євгенія Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка 28.08.1999 1:00.68 II Шимко В.І.
                     
4 320 КОЛЧЕВА Євгенія Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків 23.09.1999 1:04.04 III Андрусенко Ю
                     
  Забіг 6 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 582 ВОЙТЕНКО Яна Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 10.06.1999 1:04.17 III Вертепа А
                     
2 337 АБЄЛЄНЦЕВА Яна Харкiвська, У, КСДЮСШОР"Олімпія" 17.09.1999 1:05.00 III Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
3 662 НЕХОРОШКОВА Аліна Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 30.11.1997 1:05.45 III Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
491 АКСЬОНОВА Оксана Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 29.01.1997 DNS   Родкіна Т.І., Ярощук В.
                     
  Забіг 7 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 34 ПИРОЖЕНКО Наталя Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц 23.01.1997 1:00.56 II Бр. Степанцова, Половінкина Т.П. ()
                     
2 1376 БУЧКО Анастасія Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська 05.08.1998 1:00.75 II Теплий Д.М.
                     
3 632 ЧУЛОЙ Маргарита Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 30.07.1999 1:07.19 III Вертепа А
                     
90 БЕССАЛА Ганна Донецька, С, ДЮСШ Н. Ткаченко 22.12.1998 DNS   Корсун А.І.
                     
  Забіг 8 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 171 АВРАМЧУК Іванна Київська, К, ВРУФК 17.04.1998 57.84 I Прокудін О.М.
                     
2 330 ГАЛЕЄВА Валерія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 08.06.1997 1:01.47 II Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В.
                     
3 2156 МЕЛЬНИЧУК Христина Івано-Франківська, К, ДЮСШ Ів. Франківськ 26.12.1997 1:03.99 III Богоносюк М, Непорадна Н, Перегінець М.І.
                     
  Забіг 9 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1923 КУРОЧКІНА Марина Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська 14.12.1998 1:01.69 II Трикоз С.А., Ємельянов Ю.М., Марек О.С.
                     
2 2421 ГВРИТІШВІЛІ Ганна Кіровоградська, Д, ДЮСШ ім.Верхоланцева 03.04.1998 1:01.91 II Абраменко Н.Є., Абраменко В.І.
                     
3 1881 ВЕРЕМЄЄВА Анастасія Херсонська, ДЮСШ "Золота нива" Хрс 15.08.1998 1:05.95 III Мягков С.К., Туришева Н.А.
                     
  Забіг 10 (10)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 319 ВДОВИЧЕНКО Дяр`я Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків 24.02.1999 1:00.86 II Поливаний В.І.
                     
2 733 КОВАЛЕНКО Вікторія Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 25.01.1998 1:01.84 II Лашкул С.
                     
495 НІЦЬКА Ірина Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 14.07.1998 DNS   Родкіна Т.І., Ярощук В.