Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 13:35  
   
П’ятиборство Дівчата: Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 278 ШУХ Аліна Київська, К, БВУФК Бровари 12.02.1999 14.26 811 I Шух М.С. ()
    13.29 13.51 14.26        
                     
2 231 ЛАРІНА Катерина Київська, Д, БВУФК Бровари 06.01.1997 12.10 668 II Шух М.С. ()
    10.32 12.10 11.55        
                     
3 323 РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків 18.09.1998 11.67 639 III , Ісправнікова В.М. (), Літвін Ю
    10.30 10.45 11.67        
                     
4 470 ШАСТУН Катерина Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп 21.12.1997 11.56 632 III Каруца Ж.А., Коноваленко О.С.
    11.50 11.44 11.56        
                     
5 874 БАРИЛО Марія м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 31.08.1999 10.76 579 III Ступаченко О.І.
    X 9.58 10.76        
                     
6 1561 РАЩУК Марія Хмельницька, МОН, ДЮСШ м.Полонне 06.04.1997 10.70 575 III Івчук Л.К.
    10.70 10.39 10.59        
                     
7 1080 ВОЛКОВА Христина АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь 25.03.1997 10.62 570 III Леонов О.М., Копитіч Д.
    X 10.62 9.79        
                     
8 19 НЕЛЕПА Ганна Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц 22.04.1998 10.52 564 III Бабаш Ю.О. (), Голубов О.В.
    10.52 10.51 10.21        
                     
9 287 ПАЩЕНКО Альона Київська, МОН, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ 28.08.1997 9.97 527 I юн Лісовський С.О.
    9.97 9.02 X        
                     
10 1018 БОКАЧ Віолета Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 12.07.1998 9.69 509 I юн Бухарєва Л.В. ()
    9.50 9.69 9.59        
                     
11 984 ГОРОДНЯ Наталія Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса 15.07.1998 9.21 478 I юн Басарський А.Д., Ітрухін О.В.
    8.03 9.21 8.68        
                     
12 2371 КОЛЕСНІКОВА Карина Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава 21.11.1998 9.00 464 I юн Озірна І
    8.04 8.64 9.00        
                     
13 1852 СТАНІШЕВСЬКА Діана Житомирська, СДЮШОР Жтм 04.06.1997 8.63 440 I юн , Єдинач С.М., Малівський А.А.
    7.84 8.63 8.58        
                     
14 1484 КОРХ Катерина Луганська, У, ДЮСШ Лисічанськ 26.09.1998 8.18 411 I юн Резніченко Г.В. (), Осколков О.
    8.18 7.77 X        
                     
228 КАШИЧ Анна Київська, К, БВУФК Бровари 01.10.1997 DNS     Шух М.С. ()
                 
                     
459 ГЕЙКО Катерина Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 27.10.1997 DNS     Мінькін А.А.
                 
                     
463 ДУНІНА Єлізавета Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 25.06.1997 DNS     Мінькін А.А.
                 
                     
2226 ЛИМАР Олена Чернігiвська, МОН, ДЮСШ м.Прилуки 30.11.1997 DNS     Ракетській А.І.