Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 30 січня 2014 р. 17:30  
   
Біг на 60 м Дівчата 17  Фінал            
                     
  Забіг 1 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 446 ГУДКОВА Катерина Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 18.02.1998 8.02 II Каруца Ж.А.
                     
2 663 ОСТЕМЧУК Вікторія Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 28.11.1997 8.04 II Боднар В.Я.
                     
3 2035 ЖУЧКОВА Каріна Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 28.11.1998 8.08 II Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф.
                     
4 1084 КОРНЄВА Яна АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 28.02.1999 8.09 II Новіков В.Н. ()
                     
5 1027 РАТНІКОВА Вікторія Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 15.05.1999 8.10 II Бухарєва Л.В. ()
                     
6 515 ТЮТЧЕКО Злата Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп 20.10.1998 8.17 II Дворніченко А.В.
                     
7 355 КРИВЕГА Олена Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 08.09.1997 8.26 III Бодров В.В., Бодрова Н.В. (), Дворок О
                     
441 ГУДКОВА Дар'я Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 18.02.1998 DNF   Каруца Ж.А.
                     
  Забіг 2 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1197 КОБА Джойс Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 26.02.1998 7.62 КМС Прошин В.М.
                     
2 814 ХАБІНА Яна м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 27.05.1997 7.84 I Хабіна О.П. (), Коваленко Т.І.
                     
3 1476 БРИЗГІНА Анастасія Луганська, Д, СДЮШОР м.Луг 09.01.1998 7.84 I Коваленко Т.І., Рурак К.М.
                     
4 103 СКИТСЬКА Ірина Донецька, Д, ОКДЮСШ "Динамо" Днц 18.05.1997 7.85 I Третьяков М.К. (), Вегнери О.і.,о.а,
                     
5 444 РУРАК Вікторія Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 14.06.1997 7.93 I Рурак К.М., Воронько Р.
                     
6 1081 МИРОНОВА Анастасія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 11.11.1997 8.00 II Дерюгін Є.Д.
                     
7 1714 КОВТУН Інна Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн 25.08.1997 8.05 II Кожарко С.М., Янчук С.І., Ковтун Г
                     
8 1372 МАРЧАК Ірина Львiвська, ЗСУ, ДЮСШ ім.Кутенка 23.04.1999 8.07 II Бедненко С., Порошина О.В. ()