Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 31 січня 2014 р. 10:15  
   
Семиборство юнаки: Стрибки з жердиною  Юнаки 17  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 311 КОЛОМІЙЦЕВ Ілля Харкiвська, Д 24.01.1997 3.50 482 II Бондаренко В, Переяславець Л., Кришталь О
                  300 310 320 330 340 350 360  
                O XXO XO XXO XO XXX  
                     
2 1022 НАКУЛ Іван Одеська, МОН 24.05.1998 3.40 457 III Бухарєва Л.В. ()
  220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350    
XO O O XO O O O O O XO XO XXO XXX    
                     
3 233 ЗЛИДАР Анатолій Київська, К 29.06.1998 3.30 431 III Шкуропат Ю.Н.
        250 260 270 280 290 300 310 320 330 340      
      O O XO XO XXO O XO XO O XXX      
                     
4 329 ШКРИПИНЕЦЬ Кирило Харкiвська, Д 18.08.1998 3.10 381 III Бондаренко В, Переяславець Л.
          260 270 280 290 300 310 320          
        O O O O O O XXX          
                     
5 372 СЕРПОКРИЛ Владислав Харкiвська, МОН 26.10.1997 3.00 357 III Ломакін В.М.
      240 250 260 270 280 290 300 310            
    O O O O XO O XXO XXX            
                     
6 506 КОВАЛЕНКО Олександр Дніпропетровська, МОН 03.01.1997 2.70 286 II юн Коваль В.І., Коваль О
  220 230 240 250 260 270 280                  
O XO O XO XO XO XXX                  
                     
7 235 БОГДАН Ярослав Київська, К 08.07.1998 2.60 264 II юн Шкуропат Ю.Н.
        250 260 270                    
      XO O XXX                    
                     
8 1201 НЕДОСНОВАНИЙ Олександр Вінницька, К 12.09.1997 2.60 264 II юн Постемський В.Ф., Самборська М
    230 240 250 260 270                    
  O O O XO XXX                    
                     
9 975 КІТ Владислав Одеська, Д 05.10.1997 2.60 264 II юн Герасимчук А.Л., Забродська Н.
  220 230 240 250 260 270                    
O O XXO XO XXX                    
                     
10 1471 ГРИГОРЕНКО Іван Луганська, МОН 16.12.1998 2.30 199 III юн Коровін В.М., Войтенко І.Ф.
  220 230 240                          
O O XXX                          
                     
1554 РЕШЕТНЯК Руслан Луганська, МОН 27.02.1997 NM 0   Касьянов С.о.
  220                              
XXX                              
                     
1026 РАДЗІМОВСЬКИЙ Василь Одеська, Д 14.01.1997 DNS 0   Білолипецьких Л.