Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 31 січня 2014 р. 10:30  
   
Біг на 200 м Дівчата 17  Забіги            
                     
  Забіг 1 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2404 КАЧУР Яна Кіровоградська, Д-ЗСУ, ДЮСШ "Локомотив" Гайворонська 13.01.1997 25.82 I Кузь В, Федорець В.А.
                     
2 1923 КУРОЧКІНА Марина Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська 14.12.1998 27.42 II Трикоз С.А., Ємельянов Ю.М., Марек О.С.
                     
3 1713 ХАРКЕВИЧ Оксана Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн 12.11.1997 28.23 III Кожарко С.М., Янчук С.І.
                     
4 1996 БОНДАР Софія Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 14.11.1998 31.12 I юн Стьопіна В, Павлова О.С.
                     
  Забіг 2 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1797 ЯЧНІК Марина Житомирська, СДЮШОР Жтм 09.02.1997 26.75 II Бр. Денисова
                     
2 2008 МАЛЬЧЕНКО Діана Миколаївська, МОН, ДЮСШ Н-одеська 15.03.1998 29.00 III Ільюшкіна О., Тульчевський О
                     
3 1086 ПОДУНАЙ Маргарита АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 29.04.1998 29.69 III , Новіков В.Н. ()
                     
4 2489 ВОЛОБУЄВА Ольга м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 05.11.2000 30.96 I юн Бр Самсонова
                     
  Забіг 3 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 103 СКИТСЬКА Ірина Донецька, Д, ОКДЮСШ "Динамо" Днц 18.05.1997 26.20 I Третьяков М.К. (), Вегнери О.і.,о.а,
                     
2 1027 РАТНІКОВА Вікторія Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 15.05.1999 27.42 II Бухарєва Л.В. ()
                     
3 2543 МИМРІКОВА Анастасія АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 30.04.1999 28.08 III Сухова В.
                     
4 2006 МИНДРУЛ Ольга Миколаївська, МОН, ДЮСШ Н-одеська 10.04.1999 30.14 III Ільюшкіна О., Тульчевський О
                     
  Забіг 4 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1082 ЯНОВСЬКА Юлія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 12.10.1998 26.75 II Дерюгін Є.Д.
                     
2 2339 КОБЗАР Марина Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава 06.08.1997 28.34 III Клименко В
                     
3 2515 ЗІНЧЕНКО Маргарита Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 02.11.2000 30.86 I юн Фатєєв А
                     
2521 ОСОКІНА Анастасія Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 07.04.1999 DNS   Сендецький Ю.В., Новікова Т
                     
  Забіг 5 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1081 МИРОНОВА Анастасія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 11.11.1997 27.20 II Дерюгін Є.Д.
                     
2 632 ЧУЛОЙ Маргарита Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 30.07.1999 28.74 III Вертепа А
                     
3 337 АБЄЛЄНЦЕВА Яна Харкiвська, У, КСДЮСШОР"Олімпія" 17.09.1999 29.50 III Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
2331 ЗОЛОТАР Ольга Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава 10.01.2001 DQ 163.3   Озірна І
                     
  Забіг 6 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 814 ХАБІНА Яна м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 27.05.1997 26.63 I Хабіна О.П. (), Коваленко Т.І.
                     
2 673 ГРАБКО Дар`я Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 01.03.1999 28.12 III Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
3 1315 ЦИБУЛЬНИК Анна Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми 04.06.2000 28.28 III Цибульник О
                     
1085 САВІЛОВА Юліана АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 13.01.1999 DQ 163.3   , Новіков В.Н. ()
                     
  Забіг 7 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1476 БРИЗГІНА Анастасія Луганська, Д, СДЮШОР м.Луг 09.01.1998 25.99 I Коваленко Т.І., Рурак К.М.
                     
2 1356 КОВАЛЬ Лілія Львiвська, К, ДЮСШ "Колос" Ів.-Фр. 05.07.1998 27.90 III Сазонова В.І.
                     
3 582 ВОЙТЕНКО Яна Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 10.06.1999 28.96 III Вертепа А
                     
4 1368 БАМБОЛЯ Мар'яна Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська 13.02.1998 29.49 III Теплий Д.М.
                     
  Забіг 8 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 446 ГУДКОВА Катерина Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 18.02.1998 26.80 II Каруца Ж.А.
                     
2 509 ГРИНЬКО Вікторія Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове 02.09.1999 27.93 III Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с., бр. Фатєєвих ()
                     
3 737 НІЩИК Ольга Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 15.04.1999 28.57 III Василенко І.М., Дзюник І.С.
                     
4 1771 ДОМБРОВСЬКА Василина Житомирська, СДЮШОР Жтм 23.03.2000 28.97 III Бр. Денисова
                     
  Забіг 9 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1376 БУЧКО Анастасія Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська 05.08.1998 27.18 II Теплий Д.М.
                     
2 515 ТЮТЧЕКО Злата Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп 20.10.1998 28.05 III Дворніченко А.В.
                     
738 БЕЗШИЙКО Тетяна Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 10.02.2000 DQ 163.3   Продан О.В.
                     
491 АКСЬОНОВА Оксана Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 29.01.1997 DNS   Родкіна Т.І., Ярощук В.
                     
  Забіг 10 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 879 ПІРІЄВА Марина м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 16.07.1998 26.79 II Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П.
                     
2 1089 БАГДАСАР'ЯН Христина АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 19.11.1997 29.03 III Селицька С.С.
                     
3 1831 КРОТОВА Олександра Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 09.03.1998 29.10 III Ледньова А.Є.
                     
4 734 ІСАЄВА Віталія Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 01.06.1997 29.51 III Продан О.В.
                     
  Забіг 11 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 663 ОСТЕМЧУК Вікторія Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 28.11.1997 26.64 I Боднар В.Я.
                     
2 355 КРИВЕГА Олена Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 08.09.1997 28.61 III Бодров В.В., Бодрова Н.В. (), Дворок О
                     
3 2395 БИЧКОВА Аріна Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська 01.01.1998 28.98 III Дарієнко О
                     
4 1512 БУДЧЕНКО Юлія Луганська, К, КДЮСШ "Колос" Луганська 12.03.1997 29.56 III Шевчук В.В., Задніпрук О.В. ()
                     
  Забіг 12 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2413 КАРГОПОЛОВА Анастасія Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв 06.11.1997 28.21 III Армашов П.В.
                     
2 730 СТОЯН Катерина Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 12.07.1998 28.32 III Нечипоренко О.В. (), Юнак Л.
                     
3 2477 ГЛУШКО Анастасія м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.10.1999 29.95 III Бр Самсонова
                     
4 1849 РОЙ Вікторія Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 10.07.1997 30.42 I юн Ледньова А.Є.
                     
  Забіг 13 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 171 АВРАМЧУК Іванна Київська, К, ВРУФК 17.04.1998 26.24 I Прокудін О.М.
                     
2 330 ГАЛЕЄВА Валерія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 08.06.1997 27.12 II Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В.
                     
3 373 КРИВЕГА Ганна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 29.70 III Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок О
                     
495 НІЦЬКА Ірина Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 14.07.1998 DNS   Родкіна Т.І., Ярощук В.
                     
  Забіг 14 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2035 ЖУЧКОВА Каріна Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 28.11.1998 27.76 III Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф.
                     
2 1345 МУЧАРОВА Євгенія Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка 28.08.1999 28.33 III Шимко В.І.
                     
3 616 ХУПОВКА Марія Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 20.08.1998 31.17 I юн Свіріденко О, Мальцев М.П. ()
                     
492 БОРВИНСЬКА Катерина Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 09.01.1997 DNS   Родкіна Т.І., Ярощук В.
                     
  Забіг 15 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 589 РАДОЛОВА Вікторія Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 29.10.1997 29.02 III Свіріденко О, Мальцев М.П. ()
                     
2 1679 ТЕРЕЩЕНКО Тетяна Рівненська, Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн 03.11.1999 29.10 III Нечипорець А.
                     
441 ГУДКОВА Дар'я Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 18.02.1998 DNF   Каруца Ж.А.
                     
2512 СТАВНИЧА Дарія Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 15.08.1997 DNF   Фатєєв А.
                     
  Забіг 16 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1083 ЛАНОВСЬКА Оксана АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 21.06.1999 27.31 II Дерюгін Є.Д.
                     
2 2570 ДОРОХОВА Анастасія АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.05.1999 28.34 III Білуха Н.В., Сухова В., Огаркова І
                     
3 581 ФОКІНА Єлізавета Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 20.07.1997 29.24 III Свіріденко О, Мальцев М.П. ()
                     
4 2494 ЯКОБСОН Валерія м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 06.03.1999 30.25 I юн Бр Самсонова
                     
  Забіг 17 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1772 РАФАЛЬСЬКА Дарина Житомирська, МОН, ДЮСШ Житомир 28.09.1999 27.60 II Медведчук В.В.
                     
2 697 БЛАЩИК Аліна Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр 14.04.2000 30.50 I юн Криль Ф.М.
                     
857 БЕРЕНШТЕЙН Марина м. Київ, МОН, СДЮШОР м.Києва "У" 05.10.1997 DQ 162.7   Голуб О.О.
                     
1030 АРХИПЕНКО Яна Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 09.12.1999 DNS   Щербина Л. (), Сисоєв В.Г.
                     
  Забіг 18 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 662 НЕХОРОШКОВА Аліна Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 30.11.1997 27.68 II Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
2 301 ГОРБЕНКО Олена Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 14.09.1997 28.91 III Пупов С.
                     
3 2412 МЕДВЕДЄВА Анна Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв 19.09.1999 30.49 I юн Армашов П.В.
                     
261 ЄРМОЛЕНКО Каріна Київська, МОН, КОЛІФКС 30.01.1998 DQ 163.3   Гаман Л.Л., Зайцев В.О.
                     
  Забіг 19 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 24 БОТУЗОВА Анна Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 26.01.1998 27.26 II Чумак О.В. ()
                     
2 487 ЮРЧЕНКО Юлія Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ 19.04.1999 28.40 III Каруца Ж.А.
                     
3 1853 ЗАІНЧКОВСЬКА Юлія Житомирська, СДЮШОР Жтм 04.07.2000 29.74 III Універсал О.
                     
4 696 НОВИЦЬКА Єлизавета Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр 24.09.2002 30.15 III Криль Ф.М.
                     
  Забіг 20 (20)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 576 БЕСКРОВНА Ірина Дніпропетровська, ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг 13.03.1998 27.15 II Кожурина С.В.
                     
2 1995 СЕМЕНІКОВА Анна Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 26.06.1997 27.80 III Боровський Л.Б., Половенко Г.
                     
3 291 АНДРЄЄВА Олена Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків 10.11.1998 29.68 III Андрєєв С.М., Іванова С.І.
                     
4 617 РОТКО Оксана Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 16.04.1997 30.10 III Апанович В.І.,Л.Д. ()