Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 31 січня 2014 р. 11:10  
   
Біг на 200 м Юнаки 17  Забіги            
                     
  Забіг 1 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1470 ЧОРНИЙ Анатолій Луганська, У, ДЮСШ №2 м.Северодонецьк 13.02.1997 24.04 I Трембач М.І., Кулєш С.ю.
                     
2 1790 ШУЛЬГА Вячеслав Житомирська, СДЮШОР Жтм 24.05.1998 24.45 II Бр. Денисова
                     
3 2390 МЕДВЕДЕНКО Микола Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 23.03.1998 25.17 II Шостак І.О. (), Шостак О.
                     
4 1306 СУПРУН Владислав Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми 03.06.1998 25.53 III Шерстюк С.М.
                     
  Забіг 2 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2257 СЕНЧУК Віктор Тернопiльська, К, ДЮСШ Чортків 27.02.1997 23.49 I Васірук М.С. (), Большаков В.О. ()
                     
2 1789 УЛЬЯНОВ Борис Житомирська, СДЮШОР Жтм 17.04.1998 24.21 I Універсал О.
                     
3 514 НАЙДА Олександр Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп 27.11.1998 24.84 II Дворніченко А.В.
                     
4 695 СОЛОДОВНІКОВ Олег Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр 05.04.1999 27.94 I юн Тиховська Л.С.
                     
  Забіг 3 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1997 КОВПАК Павло Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 07.11.1997 24.58 II Ковпак А.Ф., Чумаченко М.М., Шпильовий В.О. ()
                     
2 674 СТЕПУРА Олександр Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 20.06.1999 25.12 II Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
3 285 ФЕЛЕЧКО Максим Київська, МОН, КОЛІФКС 22.08.1999 25.24 II Гаман Л.Л., Зайцев В.О.
                     
4 834 СОРОКІН Гліб м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 27.02.1997 27.46 I юн Махонін М.П.
                     
  Забіг 4 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 572 ЧЕСАК Микита Дніпропетровська, С, СДЮШОР №3 Днп 12.04.1997 23.00 I Степанова Т.В.
                     
2 2244 КРАСИЛЬНІК Ярослав Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР 09.10.1999 24.46 II Красильник Т.С.
                     
3 2498 СЕВОСТ`ЯНОВ Павло м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.08.1998 25.41 III Бр Самсонова
                     
4 2199 СИЛА Ярослав Чернігiвська, У, КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів 19.05.1997 25.81 III Вятіорець С.Є., Середа С.С.
                     
  Забіг 5 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1326 САВОСТЬЯН Федір Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка 01.02.1997 24.52 II Шимко В.І.
                     
2 2242 МИРОНЕНКО Костянтин Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР 26.09.1998 24.68 II Красильник Т.С.
                     
3 2482 АНІСІМОВ Євген м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 25.01.1998 25.65 III Бр Самсонова
                     
484 ЛИСЕНКО Олег Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп 12.04.1997 DNF   Титенко А
                     
  Забіг 6 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2492 ШАШИН Валерій м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.10.1997 24.79 II Бр Самсонова
                     
2 621 ЛЕВЧЕНКО Микита Запорiзька, К, ДЮСШ "Локомотив" м. Запоріжжя 20.05.1998 28.57 II юн Литовченко І.О.
                     
1171 ГОНЧАРУК Владислав Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 20.09.1998 DQ 163.3   Сарафинюк П.Я.
                     
2402 НЕРУШ Євген Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 16.09.1997 DNF   Шостак І.О. (), Шостак О.
                     
  Забіг 7 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 525 ЛЯСОВ Костянтин Дніпропетровська, МОН, РДЮСШ Апостолівська 07.03.1997 23.85 I Ходасевич О.О.
                     
1149 ПІСКУН Кирило АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 08.02.1999 DQ 163.3   Дерюгін Є.Д.
                     
545 РАДЧЕНКО Михайло Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп 11.08.1997 DNF   Зайченко О.М.
                     
2523 ДЮЖЕВ Максим Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 04.03.1998 DNS   Секрета Н
                     
  Забіг 8 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 610 РОМАНЦОВ Артем Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 10.02.1997 23.80 I Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
2 1147 РОМАНЕНКО Даніїл АР Крим, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 31.01.1998 25.26 II Дерюгін Є.Д.
                     
3 2486 РУЧКІН Ілля м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 14.11.1999 27.24 I юн Бр Самсонова
                     
512 ХАРЧЕНКО Денис Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп 31.07.1997 DNF   Зайченко О.М.
                     
  Забіг 9 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1173 ГЛУШКО Олександр Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 21.01.1997 24.03 I Черненков С.О. (), Москвіна М.Г. (), Москвіна Н.М. ()
                     
2 1620 ТИМОШЕНКО Вадим Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська Хмельницька обл. 27.01.1997 24.75 II Швець Т, Горняк В.
                     
3 1353 ТРОФИМУК Володимир Львiвська, МОН, ДЮСШ м.Дрогобич 11.02.1998 24.85 II Журавчак П.В., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
                     
4 2333 ВОРОНА Олег Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук 22.02.1998 26.12 III Бугрова Н.С.
                     
  Забіг 10 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1822 ШЕЛЕСЬКО Ростислав Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 26.06.1997 24.18 I Цуд І.
                     
2 1562 ГЕРАСІМЧУК Євген Хмельницька, К, ДЮСШ Шепетівського р-ну 01.01.1999 25.35 III Тимощук Р.М. ()
                     
3 2298 СТАХІВ Андрій Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн 01.03.1998 25.63 III Кармелюк Є.Т., Гавронська Н.Я.
                     
4 448 МАСЮК Владислав Дніпропетровська, ДЮСШ №7 Кривий Ріг 03.02.1999 26.31 III Герун А
                     
  Забіг 11 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1619 ДЕНЕГА Максим Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська Хмельницька обл. 02.12.1997 25.49 III Соботович В, Гоняк В.М.
                     
720 БУРТАК Артем Черкаська, МОН, ДЮСШ Черкаська 29.10.1997 DQ 163.3   Козюра В.В.
                     
1981 ОКСЕНЧУК Владислав Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька 15.05.1997 DQ 163.3   Козлович О.Є., Карпук П.М. ()
                     
518 ЛЕБІДЬ Валерій Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №3 м.Дніпродзержинськ 18.05.1997 DNS   Фоміна С.
                     
  Забіг 12 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1901 КУТОВИЙ Андрій Херсонська, У, МХ ДЮСШ 19.01.1997 24.18 I Харченко С.
                     
2 327 ЄНА Максим Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків 03.11.1998 24.52 II Чурілін С.Г.
                     
3 1605 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро Хмельницька, МОН, ДЮСШ Кам-Подільська 06.03.1997 24.79 II Кузьмінський В, Вергуш О.М. ()
                     
721 САМОЙЛЕНКО Максим Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 13.09.1998 DNS   Василенко І.М., Дзюник І.С.
                     
  Забіг 13 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 914 ТЕСЛЕНКО Максим м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 15.01.1998 24.34 II Махонін М.П.
                     
2 1979 СЕМЕНЮК Олег Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька 23.03.1997 24.91 II Козлович О.Є., Карпук П.М. ()
                     
3 328 ІЧАНСЬКИЙ Віталій Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків 16.11.1997 25.33 II Переясловець Т.
                     
4 725 БОГАТИРЬОВ Олександр Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 04.01.1998 25.58 III Лашкул С.
                     
  Забіг 14 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 370 ГРАНКОВСЬКИЙ Анатолій Харкiвська, Д, ДЮСШ Роганьська 07.02.1997 24.57 II Лозинський Г.П.
                     
2 702 КИСЕЛЬОВ Андрій Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 19.01.1997 25.88 III Касьян О.І.
                     
371 ДАЮК Артем Харкiвська, Д, ДЮСШ Золочівська 24.01.1999 DQ 163.3   Бодрови В.В. та Н.Д., Ломакін В.М.
                     
2373 ВЄЛІЄВ Тамірлан Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ 04.07.1997 DQ 162.7   Бугрова Н.С.
                     
  Забіг 15 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2355 ГОЛУБНИХ Сергій Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ 22.10.1997 24.31 II Бугрова Н.С.
                     
2 2417 ЦАРЕНКО Євген Кіровоградська, К, КДЮСШ №2 Кіровоград 01.01.1997 24.49 II Нищеменко В.А.
                     
3 740 ЗВІЗДАЙ Євген Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 12.01.1999 25.38 III Масляков В.Д., Татаренко д.в.
                     
455 ЗУЄНОК Едуард Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 13.11.1998 DNS   Будило І.А.
                     
  Забіг 16 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2415 КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська 23.01.1997 23.78 I Довгаль А., Приймак В.М. ()
                     
2 2335 МАЛИНОВСЬКИЙ Євген Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава 24.06.1998 24.08 I Клименко В
                     
454 ЖУРАВЕЛЬ Владислав Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 05.07.1998 DNS   Будило І.А.
                     
716 ПАВЛЕНКО Денис Черкаська, МОН, ДЮСШ Черкаська 08.07.1997 DNS   Козюра В.В.
                     
  Забіг 17 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1774 СТРУТИНСЬКИЙ Владислав Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 05.04.1999 24.98 II Сушицький А
                     
2 2451 КУДРЯХІН Олег Закарпатська, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 08.07.1997 25.05 II Новікова Н.
                     
3 2500 КАРАМАНОВ Юрій м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 10.06.1999 28.39 II юн Бр Самсонова
                     
715 ЩИБРЯ Богдан Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 18.04.1997 DNS   Пестенков О.В. ()
                     
  Забіг 18 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 873 ЛЯШЕНКО Павло м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 04.01.1998 24.40 II Окрайченко К.Й., Гладченко В.І. ()
                     
2 2585 КРАВЦОВ Віталій АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 17.11.1997 24.52 II Білуха Т.В. ()
                     
3 2337 СКЛЯРОВ Владислав Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ 29.10.1997 25.23 II Ремінська Т
                     
1190 ЖУК Сергій Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 16.04.1997 DNF   Мельничук В.М.
                     
  Забіг 19 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 888 ПОЛІЩУК Ренат м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 12.04.1997 24.00 I Каран В.Т.
                     
2 447 БЄЛЯЄВ Кирило Дніпропетровська, ДЮСШ №7 Кривий Ріг 01.01.1998 25.97 III Герун А
                     
3 729 АГАПОВ Олександр Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 31.05.1999 26.16 III Василенко І.М., Овчаренко Ю
                     
508 КОМЕРІСТИЙ Богдан Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп 10.09.1997 DNF   Зайченко О.М.
                     
  Забіг 20 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1485 ВЄРЬОВКІН Андрій Луганська, МОН, ДЮСШ Перевальськ 13.04.1998 24.69 II Шатохін В.М., Романова О.Г.
                     
2 669 ТАРАРІЄВ Олег Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 01.10.1998 24.74 II Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
3 2333 ЗОТОВ Олександр Полтавська, ДЮСШ №2 Кременчук 12.12.1997 25.63 III Шипова О.
                     
4 710 ПЕТРИКОВСЬКИЙ Микола Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 14.10.1997 27.56 I юн Бочарська Я
                     
  Забіг 21 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1029 ЧЕРНОМОРЧЕНКО Єгор Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 23.01.1999 24.79 II Романов В.Р. ()
                     
2 1374 ДМИТЕРКО Богдан Львiвська, ЗСУ, ДЮСШ ім.Кутенка 24.08.1997 25.03 II Степанов О.В.
                     
3 2506 КАНДИБАЙЛО Петро Дніпропетровська, У, СК "Інгулець" м. Кривий Ріг 03.02.1998 25.51 III Ахкозов Л.В.
                     
4 2375 ПРОНСЬКИЙ Антон Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ 19.10.1997 26.61 III Ремінська Т
                     
  Забіг 22 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1028 ПЛЮТА Дмитро Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 29.07.1998 25.03 II Земляна Г.Д. ()
                     
2 1383 ТЕПЛИЙ Павло Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська 12.07.1999 25.23 II Теплий Д.М.
                     
3 1709 ВЕРТЕЛЕЦЬКИЙ Максим Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 16.04.1998 25.66 III Дубич В.П.
                     
4 516 ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп 14.12.1999 26.65 III Дворніченко А.В.
                     
  Забіг 23 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1711 КОЗИК Андрій Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 07.05.1997 24.35 II Нечипорук І.а.
                     
2 861 ГРИНЕЦЬ Дмитро м. Київ, КДЮСШ "Юний Динамівець" Київ 03.06.1998 24.84 II Гринець О., Качановський А.А.
                     
3 91 БРОННІКОВ Ігор Донецька, КДЮСШ № 1 Артемівськ 12.01.1998 24.93 II Скірда І.В., Вегнер О.І.
                     
348 НОСІК Дмитро Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 11.11.1997 DNS   Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
  Забіг 24 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 211 ГОРДІЙЧУК Максим Київська, К, ВРУФК 19.09.1997 23.45 I Шурмельов С.О.
                     
2 1712 РОМАНЮК Дмитро Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 26.03.1997 25.47 III Бугайчук М.П.
                     
3 2517 БІБІКОВ Микола Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 18.05.1999 26.18 III Фатєєв А
                     
  Забіг 25 (25)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 880 МАРТИНЕНКО Олексій м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 30.01.1997 23.77 I Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Батрух М.П.
                     
2 47 ТАРАСЕНКО Єгор Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 07.06.1997 24.49 II Захожий А.І.
                     
3 675 ІВЛЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 26.02.1998 25.10 II Вертепа А