Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | |||
Запоріжжя 31 січня 2014 р. 13:30 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м Дівчата 17 Фінал | ||||||||||
Забіг 1 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
2 | 1356 | КОВАЛЬ Лілія | Львiвська, К, ДЮСШ "Колос" Ів.-Фр. | 05.07.1998 | 2:22.3h | I юн | Сазонова В.І. | |||
2 | 1372 | МАРЧАК Ірина | Львiвська, ЗСУ, ДЮСШ ім.Кутенка | 23.04.1999 | 2:22.3h | I юн | Бедненко С., Порошина О.В. () | |||
2 | 1373 | ОСТИМЧУК Іванна | Львiвська, К, ДЮСШ "Колос" Ів.-Фр. | 02.07.1998 | 2:22.3h | I юн | Сазонова В.І., Сташків М.В. | |||
2 | 1376 | БУЧКО Анастасія | Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська | 05.08.1998 | 2:22.3h | I юн | Теплий Д.М. | |||
6 | 14 | МУЛАС-ЗЕЛЕНСЬКА Ольга-марія | Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 08.08.1997 | 2:25.1h | II юн | Барсукова В.В. | |||
6 | 24 | БОТУЗОВА Анна | Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 26.01.1998 | 2:25.1h | II юн | Чумак О.В. () | |||
6 | 34 | ПИРОЖЕНКО Наталя | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц | 23.01.1997 | 2:25.1h | II юн | Бр. Степанцова, Половінкина Т.П. () | |||
6 | 35 | ПОПКОВА Аліна | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц | 01.12.1998 | 2:25.1h | II юн | Зюськов В. (), Іщенко В.Т. | |||
7 | 319 | ВДОВИЧЕНКО Дяр`я | Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків | 24.02.1999 | 2:25.1h | II юн | Поливаний В.І. | |||
7 | 330 | ГАЛЕЄВА Валерія | Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 08.06.1997 | 2:25.1h | II юн | Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В. | |||
7 | 333 | КОБИЛЯНСЬКА Віолета | Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 25.04.1998 | 2:25.1h | II юн | ||||
7 | 336 | ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва | Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 17.08.2001 | 2:25.1h | II юн | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | |||
14 | 1016 | БОТУШАН Валерія | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса | 04.03.1997 | 2:36.8h | III юн | Сисоєв В.Г., Щербина Л. () | |||
14 | 1018 | БОКАЧ Віолета | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса | 12.07.1998 | 2:36.8h | III юн | Бухарєва Л.В. () | |||
14 | 1027 | РАТНІКОВА Вікторія | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса | 15.05.1999 | 2:36.8h | III юн | Бухарєва Л.В. () | |||
14 | 1030 | АРХИПЕНКО Яна | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса | 09.12.1999 | 2:36.8h | III юн | Щербина Л. (), Сисоєв В.Г. | |||
Забіг 2 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 444 | РУРАК Вікторія | Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ | 14.06.1997 | 2:21.7h | I юн | Рурак К.М., Воронько Р. | |||
1 | 446 | ГУДКОВА Катерина | Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ | 18.02.1998 | 2:21.7h | I юн | Каруца Ж.А. | |||
1 | 576 | БЕСКРОВНА Ірина | Дніпропетровська, ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг | 13.03.1998 | 2:21.7h | I юн | Кожурина С.В. | |||
1 | 2512 | СТАВНИЧА Дарія | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 15.08.1997 | 2:21.7h | I юн | Фатєєв А. | |||
9 | 612 | ПІКАЛОВА Юлія | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР | 29.07.1997 | 2:27.9h | II юн | Нечта С.о., Місірук Г.О. (), Гунько О. | |||
9 | 623 | ДЕРЕВ'ЯНКО Наталія | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР | 04.03.1999 | 2:27.9h | II юн | Нечта С.о., Місірук Г.О. (), Соя О | |||
9 | 663 | ОСТЕМЧУК Вікторія | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР | 28.11.1997 | 2:27.9h | II юн | Боднар В.Я. | |||
9 | 673 | ГРАБКО Дар`я | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР | 01.03.1999 | 2:27.9h | II юн | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||
13 | 2331 | ЗОЛОТАР Ольга | Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава | 10.01.2001 | 2:35.7h | III юн | Озірна І | |||
13 | 2335 | ДАНИЩЕНКО Олена | Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ | 06.12.1997 | 2:35.7h | III юн | Крамарова Л.А. () | |||
13 | 2339 | КОБЗАР Марина | Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава | 06.08.1997 | 2:35.7h | III юн | Клименко В | |||
13 | 2371 | КОЛЕСНІКОВА Карина | Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава | 21.11.1998 | 2:35.7h | III юн | Озірна І | |||
1991 | ІСАЄВА Єлизавета | Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв | 16.11.1999 | DQ 170.7 | , Ковпак А.Ф., Шалар І.Г. | |||||
1993 | ТАРЕЛКІНА Вікторія | Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв | 05.05.1998 | DQ 170.7 | Ковпак А.Ф., Чумаченко М.М. | |||||
1995 | СЕМЕНІКОВА Анна | Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв | 26.06.1997 | DQ 170.7 | Боровський Л.Б., Половенко Г. | |||||
2035 | ЖУЧКОВА Каріна | Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв | 28.11.1998 | DQ 170.7 | Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф. | |||||
Забіг 3 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
3 | 1081 | МИРОНОВА Анастасія | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф | 11.11.1997 | 2:23.3h | II юн | Дерюгін Є.Д. | |||
3 | 1082 | ЯНОВСЬКА Юлія | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф | 12.10.1998 | 2:23.3h | II юн | Дерюгін Є.Д. | |||
3 | 1084 | КОРНЄВА Яна | АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф | 28.02.1999 | 2:23.3h | II юн | Новіков В.Н. () | |||
3 | 2566 | МОРОЗОВА Анастасія | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 10.02.1997 | 2:23.3h | II юн | Білуха Т.В. () | |||
5 | 171 | АВРАМЧУК Іванна | Київська, К, ВРУФК | 17.04.1998 | 2:23.7h | II юн | Прокудін О.М. | |||
5 | 261 | ЄРМОЛЕНКО Каріна | Київська, МОН, КОЛІФКС | 30.01.1998 | 2:23.7h | II юн | Гаман Л.Л., Зайцев В.О. | |||
5 | 265 | ПРОЙДИСВІТ Олександра | Київська, МОН, КОЛІФКС | 18.11.1997 | 2:23.7h | II юн | Кириченко Л., Балясников В | |||
5 | 287 | ПАЩЕНКО Альона | Київська, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ | 28.08.1997 | 2:23.7h | II юн | Лісовський С.О. | |||
10 | 1676 | ДІТЛАШОК Анастасія | Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн | 17.03.1998 | 2:28.2h | II юн | Дітлашки П.О. та В.П. () | |||
10 | 1710 | БУРА Юлія | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 24.04.1998 | 2:28.2h | II юн | Машаненков О.В. | |||
10 | 1713 | ХАРКЕВИЧ Оксана | Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн | 12.11.1997 | 2:28.2h | II юн | Кожарко С.М., Янчук С.І. | |||
10 | 1714 | КОВТУН Інна | Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн | 25.08.1997 | 2:28.2h | II юн | Кожарко С.М., Янчук С.І., Ковтун Г | |||
12 | 814 | ХАБІНА Яна | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 27.05.1997 | 2:32.5h | II юн | Хабіна О.П. (), Коваленко Т.І. | |||
12 | 815 | СІРЯК Катерина | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 20.07.1998 | 2:32.5h | II юн | Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Гончаренко М.Я. | |||
12 | 879 | ПІРІЄВА Марина | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 16.07.1998 | 2:32.5h | II юн | Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П. | |||
12 | 897 | КРАСОВСЬКА Анастасія | м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ | 13.12.1999 | 2:32.5h | II юн | Карпенко В. | |||
Забіг 4 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
4 | 1768 | СУХОТСЬКА Анастасія | Житомирська, С, СДЮШОР Жтм | 23.09.1997 | 2:23.5h | II юн | Ледньова А.Є. | |||
4 | 1771 | ДОМБРОВСЬКА Василина | Житомирська, СДЮШОР Жтм | 23.03.2000 | 2:23.5h | II юн | Бр. Денисова | |||
4 | 1797 | ЯЧНІК Марина | Житомирська, СДЮШОР Жтм | 09.02.1997 | 2:23.5h | II юн | Бр. Денисова | |||
4 | 1850 | СТАРЖИНСЬКА Марія | Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень | 31.03.1997 | 2:23.5h | II юн | Медведчук В.В., Приходько В.М. | |||
8 | 2404 | КАЧУР Яна | Кіровоградська, Д-ЗСУ, ДЮСШ "Локомотив" Гайворонська | 13.01.1997 | 2:26.0h | II юн | Кузь В, Федорець В.А. | |||
8 | 2420 | ДЗЮБІНА Катерина | Кіровоградська, Д, ДЮСШ ім.Верхоланцева | 24.11.1999 | 2:26.0h | II юн | Абраменко Н.Є., Абраменко В.І. | |||
8 | 2421 | ГВРИТІШВІЛІ Ганна | Кіровоградська, Д, ДЮСШ ім.Верхоланцева | 03.04.1998 | 2:26.0h | II юн | Абраменко Н.Є., Абраменко В.І. | |||
8 | 2422 | ДУМЧЕВА Анастасія | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ ім.Верхоланцева | 12.06.1997 | 2:26.0h | II юн | Здітовецький Г.Б., Окрайченко К.Й. | |||
11 | 730 | СТОЯН Катерина | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 12.07.1998 | 2:28.3h | II юн | Нечипоренко О.В. (), Юнак Л. | |||
11 | 732 | ГВОЗДИК Катерина | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 04.09.1997 | 2:28.3h | II юн | Семеренко- проценко І. | |||
11 | 733 | КОВАЛЕНКО Вікторія | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 25.01.1998 | 2:28.3h | II юн | Лашкул С. | |||
11 | 735 | ЧЕБОТАРЬОВА Марина | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 30.06.1997 | 2:28.3h | II юн | Масляков В.Д., Василенко І.М. |