Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.)  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 31 січня 2014 р. 13:45  
   
Естафетний біг 100+200+300+400 м Юнаки 17  Фінал            
                     
  Забіг 1 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
4 328 ІЧАНСЬКИЙ Віталій Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків 16.11.1997 2:08.6h III юн Переясловець Т.
                     
4 343 ДЯЧЕНКО Антон Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 15.02.1997 2:08.6h III юн Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
4 370 ГРАНКОВСЬКИЙ Анатолій Харкiвська, Д, ДЮСШ Роганьська 07.02.1997 2:08.6h III юн Лозинський Г.П.
                     
4 378 МОРОЗОВ Володимир Харкiвська, У, ХРЛІСП 16.08.1998 2:08.6h III юн Коняхіна Н.Ф., Заболотний В.В.
                     
11 47 ТАРАСЕНКО Єгор Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 07.06.1997 2:11.7h   Захожий А.І.
                     
11 91 БРОННІКОВ Ігор Донецька, КДЮСШ № 1 Артемівськ 12.01.1998 2:11.7h   Скірда І.В., Вегнер О.І.
                     
11 129 КОБЕЦЬ Сергій Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 24.08.1997 2:11.7h   Гурей В.А. ()
                     
11 138 АЛЄКСІЙЧУК Андрій Донецька, К, ДЮСШ Шепетівського р-ну 04.09.1997 2:11.7h   Бр. Степанцова, Тимощук Р.М. ()
                     
12 2199 СИЛА Ярослав Чернігiвська, У, КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів 19.05.1997 2:12.2h   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
                     
12 2239 ТАРАСКО Павло Чернігiвська, С, КДЮСШ ЧОО"Спартак" Чрг 29.01.1997 2:12.2h   Луценко В.В., Приходько В.М.
                     
12 2242 МИРОНЕНКО Костянтин Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР 26.09.1998 2:12.2h   Красильник Т.С.
                     
12 2244 КРАСИЛЬНІК Ярослав Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР 09.10.1999 2:12.2h   Красильник Т.С.
                     
1353 ТРОФИМУК Володимир Львiвська, МОН, ДЮСШ м.Дрогобич 11.02.1998 DQ 170.7   Журавчак П.В., Федоренко В.Ф., Черних В.М.
                     
1374 ДМИТЕРКО Богдан Львiвська, ЗСУ, ДЮСШ ім.Кутенка 24.08.1997 DQ 170.7   Степанов О.В.
                     
1378 ГАЛАН Юрій Львiвська, МОН, ДЮСШ Стрийська 08.10.1997 DQ 170.7   Тимків М.т.
                     
1383 ТЕПЛИЙ Павло Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська 12.07.1999 DQ 170.7   Теплий Д.М.
                     
  Забіг 2 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
8 712 ШИЯТИЙ Ростислав Черкаська, МОН, ДЮСШ Черкаська 01.01.1997 2:10.4h III юн Кивенко А.С.
                     
8 720 БУРТАК Артем Черкаська, МОН, ДЮСШ Черкаська 29.10.1997 2:10.4h III юн Козюра В.В.
                     
8 721 САМОЙЛЕНКО Максим Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 13.09.1998 2:10.4h III юн Василенко І.М., Дзюник І.С.
                     
8 729 АГАПОВ Олександр Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 31.05.1999 2:10.4h III юн Василенко І.М., Овчаренко Ю
                     
13 2482 АНІСІМОВ Євген м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 25.01.1998 2:15.9h   Бр Самсонова
                     
13 2492 ШАШИН Валерій м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.10.1997 2:15.9h   Бр Самсонова
                     
13 2498 СЕВОСТ`ЯНОВ Павло м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.08.1998 2:15.9h   Бр Самсонова
                     
13 2500 КАРАМАНОВ Юрій м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 10.06.1999 2:15.9h   Бр Самсонова
                     
14 1022 НАКУЛ Іван Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 24.05.1998 2:16.8h   Бухарєва Л.В. ()
                     
14 1028 ПЛЮТА Дмитро Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 29.07.1998 2:16.8h   Земляна Г.Д. ()
                     
14 1029 ЧЕРНОМОРЧЕНКО Єгор Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 23.01.1999 2:16.8h   Романов В.Р. ()
                     
14 1031 КУПРАЧ Вячеслав Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 18.12.1998 2:16.8h   Ітрухін О.В.
                     
1708 ЗАБЛОЦЬКИЙ Роман Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 11.01.1997 DQ 170.7   Дубич В.П.
                     
1709 ВЕРТЕЛЕЦЬКИЙ Максим Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 16.04.1998 DQ 170.7   Дубич В.П.
                     
1711 КОЗИК Андрій Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 07.05.1997 DQ 170.7   Нечипорук І.а.
                     
1712 РОМАНЮК Дмитро Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 26.03.1997 DQ 170.7   Бугайчук М.П.
                     
  Забіг 3 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 834 СОРОКІН Гліб м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 27.02.1997 2:05.7h I юн Махонін М.П.
                     
1 873 ЛЯШЕНКО Павло м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 04.01.1998 2:05.7h I юн Окрайченко К.Й., Гладченко В.І. ()
                     
1 880 МАРТИНЕНКО Олексій м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 30.01.1997 2:05.7h I юн Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Батрух М.П.
                     
1 888 ПОЛІЩУК Ренат м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 12.04.1997 2:05.7h I юн Каран В.Т.
                     
6 610 РОМАНЦОВ Артем Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 10.02.1997 2:08.8h III юн Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
6 669 ТАРАРІЄВ Олег Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 01.10.1998 2:08.8h III юн Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
6 674 СТЕПУРА Олександр Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 20.06.1999 2:08.8h III юн Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
6 705 МОЛЧАНОВ Данило Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 17.10.1997 2:08.8h III юн Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
9 1171 ГОНЧАРУК Владислав Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 20.09.1998 2:10.9h   Сарафинюк П.Я.
                     
9 1172 ГЕРЦУН Ілля Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 26.07.1998 2:10.9h   Прошин В.М.
                     
9 1173 ГЛУШКО Олександр Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 21.01.1997 2:10.9h   Черненков С.О. (), Москвіна М.Г. (), Москвіна Н.М. ()
                     
9 1190 ЖУК Сергій Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 16.04.1997 2:10.9h   Мельничук В.М.
                     
10 2327 МАМЕЛІН Михайло Полтавська, КДЮСШ №1 Полтава 05.09.1997 2:11.2h   Іванов Е.О.
                     
10 2335 МАЛИНОВСЬКИЙ Євген Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава 24.06.1998 2:11.2h   Клименко В
                     
10 2355 ГОЛУБНИХ Сергій Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ 22.10.1997 2:11.2h   Бугрова Н.С.
                     
10 2373 ВЄЛІЄВ Тамірлан Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ 04.07.1997 2:11.2h   Бугрова Н.С.
                     
  Забіг 4 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
2 2402 НЕРУШ Євген Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 16.09.1997 2:06.6h II юн Шостак І.О. (), Шостак О.
                     
2 2403 ПІМЕНОВ Денис Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська 22.01.1998 2:06.6h II юн Дарієнко О
                     
2 2415 КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська 23.01.1997 2:06.6h II юн Синеков Ю.М., Приймак В.М. ()
                     
2 2417 ЦАРЕНКО Євген Кіровоградська, К, КДЮСШ №2 Кіровоград 01.01.1997 2:06.6h II юн Нищеменко В.А.
                     
3 211 ГОРДІЙЧУК Максим Київська, К, ВРУФК 19.09.1997 2:07.3h II юн Шурмельов С.О.
                     
3 280 ГАНЖАЛЮК Сергій Київська, МОН, КОЛІФКС 02.03.1998 2:07.3h II юн Гаман Л.Л., Зайцев В.О.
                     
3 285 ФЕЛЕЧКО Максим Київська, МОН, КОЛІФКС 22.08.1999 2:07.3h II юн Гаман Л.Л., Зайцев В.О.
                     
3 288 МАХАРИНСЬКИЙ Олексій Київська, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ 07.01.1997 2:07.3h II юн Люшинський І.О.
                     
4 1470 ЧОРНИЙ Анатолій Луганська, У, ДЮСШ №2 м.Северодонецьк 13.02.1997 2:08.6h III юн Трембач М.І., Кулєш С.ю.
                     
4 1472 ЧЕПУРНИЙ Владислав Луганська, У, ДЮСШ Лисічанськ 11.05.1997 2:08.6h III юн Шатохін В.М., Осколков О.
                     
4 1478 СУМОРОК Ілля Луганська, МОН, ДЮСШ Новопосков 22.01.1997 2:08.6h III юн Шевчук В.В., Шейко В
                     
4 1485 ВЄРЬОВКІН Андрій Луганська, МОН, ДЮСШ Перевальськ 13.04.1998 2:08.6h III юн Шатохін В.М., Романова О.Г.
                     
16 1997 КОВПАК Павло Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 07.11.1997 2:22.5h   Ковпак А.Ф., Чумаченко М.М., Шпильовий В.О. ()
                     
16 2004 ЦЕРУШ Дмитро Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 18.07.1997 2:22.5h   Боровський Л.Б., Половенко Г.
                     
16 2012 БАСОВ Святослав Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 01.11.1998 2:22.5h   Чумаченко М.М., Ковпак А.Ф.
                     
16 2021 ШАДМАНОВ Едуард Миколаївська, СДЮШОР м.Миколаїв 25.11.1998 2:22.5h   Добровольський В.М., Кілярський В.Г.
                     
  Забіг 5 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
7 1084 БЕЗДРОБНИЙ Артем АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 17.01.1998 2:10.3h III юн Турський О, Агапова І
                     
7 1097 МАВЛІКЄЄВ Тімур АР Крим, МОН, ДЮСШ м.Сакі 25.01.1997 2:10.3h III юн Мустафаєв А.
                     
7 1098 ПЛОХИЙ Євген АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 04.07.1998 2:10.3h III юн Селицька С.С.
                     
7 1099 ФЕДОРЧУК Павло АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 09.02.1997 2:10.3h III юн Селицька С.С.
                     
15 1975 ШИТЛЮК Владислав Волинська, МОН, ДЮСШ Любешівська 26.09.1999 2:19.2h   Ткачук О.А. ()
                     
15 1979 СЕМЕНЮК Олег Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька 23.03.1997 2:19.2h   Козлович О.Є., Карпук П.М. ()
                     
15 1980 ДРУКАЧУК Тарас Волинська, МОН, ДЮСШ м.Ківерці 07.10.1998 2:19.2h   Данилюк А.Ю. ()
                     
15 1981 ОКСЕНЧУК Владислав Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька 15.05.1997 2:19.2h   Козлович О.Є., Карпук П.М. ()
                     
1774 СТРУТИНСЬКИЙ Владислав Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 05.04.1999 DQ 170.7   Сушицький А
                     
1789 УЛЬЯНОВ Борис Житомирська, СДЮШОР Жтм 17.04.1998 DQ 170.7   Універсал О.
                     
1790 ШУЛЬГА Вячеслав Житомирська, СДЮШОР Жтм 24.05.1998 DQ 170.7   Бр. Денисова
                     
1822 ШЕЛЕСЬКО Ростислав Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 26.06.1997 DQ 170.7   Цуд І.