Біг на 800 м Юніорки        
                 
                 
                 
                 
  Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні 07.02.2014 Час початку: 11:15    
    Час закінчення:    
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 Фінал Формула виходу    
         
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Прихід Час Вітер Очки Місце    
  Забіг: 1(3)                  
  1 250 СТАТКЕВИЧ Інна 30.06.1995 Київська, МОН, БУФК              
  2 1 886 ЖМУРКО Анастасія 28.04.1996 Херсонська, У              
  3 1 826 СТАРЖИНСЬКА Марія 31.03.1997 Житомирська, МОН, РВУФК              
  4 815 СІРЯК Катерина 20.07.1998 м. Київ, У, РВУФК              
  5 268 МОРОЗ Юлія 19.01.1996 Київська, К, КОЦОП              
  6 1 015 ХАСАНОВА Катерина 15.05.1996 Одеська, МОН-Д, Осдюшор              
  Забіг: 2(3)                  
  1 1 817 ПЕТРЕНЧУК Ліна 19.10.1995 Житомирська, , СДЮШОР              
  2 1 183 ГЕГА Лілія 24.11.1995 Вінницька, , МК ДЮСШ 1              
  3 1 338 КИРИЧЕНКО Катерина 29.03.1997 Сумська, МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля              
  4 402 ЮРЧЕНКО Надія 29.01.1998 Харкiвська, Д, ХДВУФК №1              
  5 1 154 СМЄТАНІНА Анастасія 02.05.1995 АР Крим, С, ШВСМ              
  Забіг: 3(3)                  
  1 1 192 ТУРЛЮК Юлія 19.05.1996 Вінницька, , МК ДЮСШ 1              
  2 2 240 ВАЩЕНКО Марія 11.06.1996 Чернігiвська, У, КДЮСШ              
  3 2 023 БУШУРА Валерія 27.06.1996 Миколаївська, , МСДЮШОР              
  4 364 НЕМЧЕНКО Марина 09.05.1996 Харкiвська, У, ШВСМ              
  5 1 768 ТРИБЕЛЬ Наталія 04.10.1997 Житомирська, С, СДЮШОР              
  6 2 242 СТЕПЕНКО Яна 07.07.1996 Чернігiвська, С, ДЮСШ Прилуки              
                         
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого хронометриста