Біг на 3000 м Юніори        
                 
                 
                 
                 
  Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні 07.02.2014 Час початку: 13:00    
    Час закінчення:    
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 Фінал Формула виходу    
         
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Прихід Час Вітер Очки Місце    
  Забіг: 1(1)                  
  1 17 КАСЬЯНОВ Василь 08.05.1996 Донецька, МОН, УОР ім.С. Бубки              
  2 28 РАЄЦЬ Леонід 12.07.1996 Донецька, , ДЮСШ Заграва              
  3 34 КОБЕЦ Сергій 24.08.1997 Донецька, МОН, ДЮСШ №2              
  4 473 ШЕВЧЕНКО Сергій 10.07.1996 Дніпропетровська, С, КОШВСМ              
  5 475 ІВАХІН Андрій 11.01.1996 Дніпропетровська, С, КОШВСМ              
  6 502 ФЕСЕНКО Роман 04.04.1997 Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ 1              
  7 820 ПАСЕВІН Максим 10.06.1997 м. Київ, У, РВУФК              
  8 825 НИЖНИК Микола 26.07.1995 м. Київ, У, ЦШВСМ              
  9 854 СТАХНЮК Ігор 04.05.1995 м. Київ, МОН, ЦШВСМ              
  10 1 257 ПАНЧЕНКО Ігор 07.07.1996 Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка              
  11 1 387 ІВАХ Віталій 25.04.1996 Сумська, К, ДЮСШ Охтирського р-н              
  12 1 503 ОРОБІНСЬКИЙ Владислав 02.01.1996 Луганська, К, ОК ДЮСШ "Колос"Луганська              
  13 1 601 КАПІТАНЕЦЬ Віталій 27.07.1995 Хмельницька, МОН, ШВСМ Хмельницька              
  14 1 604 ЖУРА Максим 15.04.1995 Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл              
  15 1 635 НОВІКОВ Павло 14.03.1995 Рівненська, К, ОДЮСШ "Колос" Рівне              
  16 1 652 РУДИЧ Віктор 13.11.1996 Рівненська, К, ОДЮСШ "Колос" Рівне              
  17 1 746 АНТОНЮК Вячеслав 13.06.1995 Чернівецька, Д, ШВСМ              
  18 1 861 МАНЧЕНКО Максим 15.02.1996 Херсонська, У              
  19 1 988 ПАЦУЛА Микола 19.05.1995 Волинська, МОН, ДЮСШ Ківерцівська              
  20 2 004 ШКІЛЬНЮК Богдан 10.01.1996 Миколаївська, МОН, МВУФК Миколаїв              
  21 2 296 СКОРОМНИЙ Микола 19.12.1995 Тернопiльська, Д-МОН, ШВСМ              
  22 2 306 ШТИЮК Назар 18.06.1996 Тернопiльська, Д, РДЮСШ Тернопільська              
  23 2 328 КАБУШКА Ярослав 02.03.1995 Полтавська, К, КОДЮСШ"  Колос"              
                         
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого хронометриста