Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  6 лютого 2014 р. 11:30  
   
Біг на 400 м Юніорки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2414 МЕЛЬНИК Тетяна Кіровоградська, Д, ОСДЮШОР -2 02.04.1995 59.51 I Федорець В.А., Приймак В.М. ()
                     
2 456 АКСЬОНОВА Оксана Дніпропетровська, МОН, ДВУФК 29.01.1997 1:01.54 II Родкіна Т.І., Ярощук В., Бр. Скляренко
                     
3 391 РУБАН Тетяна Харкiвська, Д, ШВСМ 01.04.1996 1:01.55 II Ірхін В.І., Семененко Ю, Каняхіна
                     
4 1183 ГЕГА Лілія Вінницька, МК ДЮСШ 1 24.11.1995 1:02.62 II Турлюк В.М.
                     
5 1325 ЛИТВИНЕНКО Марина Сумська, МОН, ОДЮСШ 19.11.1995 1:03.80 III Білодід О.Ф., Корж С.О. ()
                     
2477 ВАСІЛЮК Валерія м. Севастополь 17.04.1997 DQ 163.3          
                     
  Забіг 2 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1646 КЛИМЮК Катерина Рівненська, МОН, ОСДЮШОР 02.06.1995 56.95 I Дубіч В.П.
                     
2 252 СИДОР Олександра Київська, МОН, БУФК 13.06.1996 58.30 I Озерчук Б.О.
                     
3 296 ГАЛЕЄВА Валерія Харкiвська, Д, ХРЛІСП 08.06.1997 1:00.05 I Омельченко М, Омельченко О.П., Бритиков М.В.
                     
4 1192 ТУРЛЮК Юлія Вінницька, МК ДЮСШ 1 19.05.1996 1:04.22 III Турлюк В.М.
                     
293 БАКУМЕНКО Валерія Харкiвська, У, ХРЛІСП 30.12.1996 DQ 163.3   Каняхіна 
                     
98 БАБИЧ Анна Сумська, ОДЮСШ 22.10.1998 DNS   Филенко Г.Т.,Н.Т. ()
                     
  Забіг 3 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1467 МАТВІЙЧУК Лідія Луганська, Д, ШВСМ 09.04.1996 58.43 I Томінов О.О., Шевчук В.В.
                     
2 736 ГВОЗДИК Катерина Черкаська, МОН-Д, Осдюшор 04.09.1997 1:02.51 II Семеренко І., Проценко
                     
3 466 НІЦЬКА Ірина Дніпропетровська, ДВУФК 14.07.1998 1:02.52 II Родкіна Т.І., Ярощук В., Кожурина С.В.
                     
4 1186 ДОВГАНЬ Лілія Вінницька, МК ДЮСШ 1 17.01.1996 1:02.67 II Турлюк В.М.
                     
5 245 НІГУНЬ Катерина Київська, МОН, КОЛІФКС 09.11.1996 1:02.69 II Зайцев В.О., Гаман Л.Л.
                     
13 ВЕРЕГА Ксенія Донецька, ДЮСШ Заграва 26.10.1995 DQ 163.3   Вегнери 
                     
  Забіг 4 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 171 АВРАМЧУК Іванна Київська, К, ВРУФК 17.04.1998 56.54 КМС Прокудін О.М.
                     
2 1175 БЕРЕЗЮК Наталія Вінницька, К, СДЮСШОР 14.08.1996 58.78 I Мельничук В.М.
                     
3 1826 СТАРЖИНСЬКА Марія Житомирська, МОН, РВУФК 31.03.1997 1:00.20 II Медведчук В.В., Приходько В.М.
                     
4 738 КОВАЛЕНКО Вікторія Черкаська, МОН, Осдюшор 25.01.1998 1:01.33 II Лашкул С.
                     
5 2238 ЖМУРКО Анна Чернігiвська, У, КДЮСШ 24.10.1996 1:01.58 II Лагункова Н
                     
6 1182 ТИМЧЕНКО Ганна Вінницька, МК ДЮСШ 1 18.12.1997 1:06.29 III Турлюк В.М.
                     
  Забіг 5 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 250 СТАТКЕВИЧ Інна Київська, МОН, БУФК 30.06.1995 59.44 I Озерчук Б.О.
                     
2 458 СТУПІНА Вікторія Дніпропетровська, У, ДВУФК 26.08.1997 59.91 I Сендецький Ю.В., Пацеля О.О.
                     
3 163 ЄРМОЛЕНКО Каріна Київська, МОН, КОЛІФКС 30.01.1998 1:00.72 II Зайцев В.О., Гаман Л
                     
4 737 СТОЯН Катерина Черкаська, МОН-Д, Осдюшор 12.07.1998 1:03.67 III Нечипоренко О.В. (), Юнак Л.
                     
5 1648 ГРИЦЮТА Анастасія Рівненська, МОН, ОСДЮШОР 08.08.1995 1:04.98 III Нечипорук І
                     
6 604 ЛАКТІОНОВА Ксенія Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр 10.05.1995 59.78 I Мальцев, Свириденко О.