Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  6 лютого 2014 р. 17:05  
   
Біг на 60 м Юніори  Забіги            
                     
  Забіг 1 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 431 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 17.01.1995 7.00 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
                     
2 490 ГАВАЗА Костянтин Дніпропетровська, У, СДЮШОР Метеор 09.06.1997 7.16 II Бр.слюсар а.д.  і.д , Герун А
                     
3 656 КУРТА Данило Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 08.04.1996 7.22 II Кущ Є.В. ()
                     
4 1213 РЯБЧУН Руслан Вінницька, К, СДЮСШОР 19.05.1995 7.31 II Черненков С.О. ()
                     
5 732 СОКОЛОВ Владислав Черкаська, МОН, Осдюшор 24.06.1996 7.41 III Колот А.В.
                     
6 1340 БОЙЧЕНКО Андрій Сумська, МОН, ДЮСШ Ромни 15.09.1995 7.48 III Савицький В.
                     
7 2242 ДУБОВИК Віктор Чернігiвська, С, КДЮСШ Спартак 25.09.1995 7.58 III Філіпов В.В. ()
                     
1343 ТУРЧИН Євген Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 01.01.1997 DNS   Курочкин А.Б., Штанов Ю
                     
  Забіг 2 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 641 ГОРБАЧОВ Євген Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 18.04.1995 6.95 I Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
2 2117 ШЕРЕМЕТА Вадим Івано-Франківська, У, СДЮСШОР 03.09.1995 7.28 II Богоносюк М, Яремчук Д.М. ()
                     
3 726 ПИТЕЛЬ Петро Черкаська, МОН, Осдюшор 13.07.1996 7.33 II Нечипоренко Л.А. (), Юнак Л.
                     
4 428 ДАЮК Артем Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.01.1999 7.35 III Бодрови В.В. та Н.Д., Ломакін В.М.
                     
5 430 ДЯЧЕНКО Антон Харкiвська, Д, ХРЛІСП 15.02.1997 7.37 III Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
6 824 ГРИНЕЦЬ Михайло м. Київ, Д, КДЮСШ "Юний динамівець" м. Київ 08.05.1996 7.41 III Гринець О
                     
7 632 ГОРБ Сергій Запорiзька, У 20.05.1996 7.60 III Буренко С.І.
                     
8 1330 КОЛЄСНІКОВ Богдан Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 10.06.1995 7.82 I юн Курочкин А.Б., Штанов Ю
                     
  Забіг 3 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 635 КРАВЦОВ Роман Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР 18.05.1995 7.02 I Рурак М.І., Рурак К.М.
                     
2 478 РАБОТА Владислав Дніпропетровська, КЗДЮСШ-3 12.03.1997 7.13 I Фоміна С.
                     
3 1326 СТОРОЖ Юрій Сумська, МОН, ДЮСШ Лебедин 11.12.1996 7.19 II Сліпченко С.О.
                     
4 2586 ІСАКОВ Іван АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" 27.12.1995 7.28 II Костюченкова І.А. ()
                     
5 2120 ПОПАДИНЕЦЬ Богдан Івано-Франківська, МОН, ШВСМ 13.02.1996 7.36 III Богоносюк М, Яремчук Д.М. ()
                     
6 861 ГРИНЕЦЬ Дмитро м. Київ, Д, КДЮСШ "Юний динамівець" м. Київ 03.06.1998 7.62 III Гринець О
                     
7 2199 ДВОРНІКОВ Андрій Чернігiвська, У, КДЮСШ Атлет 06.01.1995 7.64 III Вятиорець С.Є.
                     
8 1468 УТКІН Богдан Луганська, МОН, СДЮШОР 07.10.1996 7.66 III Касьянов С.о.
                     
  Забіг 4 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2001 МУКЕ Ален Миколаївська, МОН, МВУФК Миколаїв 09.06.1995 6.99 I Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф., Шапар І
                     
2 991 МАГОМЕДОВ Анвар Одеська, МОН, Осдюшор 16.06.1995 7.06 I Кацман В.Я.
                     
3 1309 КРИВОРУЧКО Єгор Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 02.09.1996 7.27 II Курочкин А.Б., Штанов Ю
                     
4 882 ПАВЛЮЧЕНКО Олександр м. Київ, ДЮСШ "Старт" 31.05.1996 7.33 II бр. Лебедєвих ()
                     
5 2402 ЦАРЕНКО Євген Кіровоградська, К, КДЮСШ № 2 02.01.1997 7.55 III Нищименко В.А.
                     
6 1337 КОРЕЦЬКИЙ Олексій Сумська, У 28.03.1995 7.60 III Пилипей Л.П., Вятиорець С.Є.
                     
7 1342 РУДЕНКО Павло Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 08.07.1996 7.70 III Курочкин А.Б., Штанов Ю
                     
2331 МАЛИНОВСЬКИЙ Євген Полтавська, С, ДЮСШ №1 24.06.1998 DNS   Клименко В
                     
  Забіг 5 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2410 ФЕДОРОВСЬКИЙ Григорий Кіровоградська, К, КДЮСШ № 2 17.01.1995 7.20 II Нищименко В.А.
                     
2 318 ГРАНКОВСЬКИЙ Анатолій Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 07.02.1997 7.29 II        
                     
3 314 МАЙСТРЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ 24.08.1996 7.30 II Бодрови В.В. та Н.Д., Медвечук В.В.
                     
4 424 ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан Харкiвська, Д, ХРЛІСП 16.11.1995 7.49 III Омельченко М, Омельченко О.П.
                     
5 1343 ГОРДІЕНКО Олексій Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 28.08.1996 7.50 III Сердюченко О., Сердюченко О.І.
                     
915 ЮРЧИК Владислав м. Київ, ДЮСШ "Старт" 27.12.1996 DNS   бр. Лебедєвих (), Краснов А.Г.
                     
1271 ШЕВЧЕНКО Євген Сумська, МОН 01.01.1996 DNS          
                     
  Забіг 6 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 955 СЕЛЕЗНЬОВ Дмитро Одеська, МОН, Осдюшор 04.12.1996 7.13 I Орлов О
                     
2 2340 РЕШЕТИЛОВСЬКИЙ Юрій Полтавська, С, ДЮСШ №1 08.06.1995 7.22 II Клименко В
                     
3 1397 ГОЛІНЕЙ Андрій Львiвська, С 18.12.1995 7.23 II Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю, Кархут М.В.
                     
4 2401 КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир Кіровоградська, МОН, Олександрівська ДЮСШ 23.02.1997 7.49 III Синяков Ю, Приймак В.М. ()
                     
5 1819 КОС Андрій Житомирська, С, СДЮШОР 01.06.1995 7.50 III Ледньова А.Є.
                     
6 242 ВОЛКУНОВИЧ Дмитро Київська, К, БУФК 08.04.1996 7.51 III Панасенко Л.О.
                     
7 1299 БІРЮКОВ Богдан Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 21.04.1996 7.65 III Яковлев В
                     
  Забіг 7 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 662 ПАВЛЕНКО Володимир Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр 13.09.1995 7.14 I Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
2 2259 ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн 07.10.1996 7.27 II Васірук М.С. (), Гавронська Н.Я.
                     
3 1978 ВИШИНСЬКИЙ Владислав Волинська, МОН, ОДЮСШ 18.07.1996 7.34 II Киричук В.М.
                     
4 728 ЛЮШЕНКО Олег Черкаська, МОН, Осдюшор 17.02.1996 7.34 II Люшенко а.м. 
                     
5 337 ЮХИМЕЦЬ Іван Харкiвська, У, ХРЛІСП 09.10.1996 7.42 III Курочка А.М.
                     
6 2501 ЛЯПІН Микита Дніпропетровська, С, ДЮСШ "Лада" Днп 12.03.1996 7.56 III Воронько Р., Курдаченко
                     
7 1282 ДАВИДЕНКО Данило Сумська, С, СДЮШОР В.Голубничого 13.08.1998 7.67 III Яковлев В
                     
  Забіг 8 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1313 ТРИТЯК Станіслав Сумська, У 19.06.1995 7.14 I Пеленій Л.П.
                     
2 1987 ГУМЕНЮК Максим Волинська, МОН, ДЮСШ Волинська 01.10.1996 7.21 II Колєсніков Р
                     
3 1098 ПЛОХИЙ Євген АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" 04.07.1998 7.24 II Селицька С.С.
                     
4 555 КАРЯКА Владислав Дніпропетровська, У, СДЮШОР Метеор 25.01.1996 7.28 II Слюсар А.Д., Пацеля О.О.
                     
5 1834 ШЕЛЕСЬКО Ростислав Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 26.06.1997 7.34 II Цуд І., Шелесько С.П. ()
                     
6 2300 СМЕРЕЧИНСЬКИЙ Назарій Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн 11.06.1996 7.40 III Васірук М.С. ()
                     
7 545 ВАРИЧ Андрій Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Лада" Днп 22.05.1995 7.47 III Воронько Р.