Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  6 лютого 2014 р. 18:00  
   
Стрибки у довжину Юніорки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1553 БЕХ Марина Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл 18.07.1995 6.26   МС Крушинський В.В. ()
    X 6.21 6.26 6.19 6.14 6.11  
                     
2 193 ЛЕБЕДИНЕЦЬ Олена Київська, МОН, БУФК 02.11.1996 5.71   I Гредунови Н.М. та В.Т.
    5.65 X 5.27 5.62 5.71 5.54  
                     
3 343 МАРТИНОВА Оксана Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 11.09.1996 5.67   I Халаім М.М., Пупова М, Лазарук С
    5.50 5.67 5.59 X 5.42 X  
                     
4 2449 СЕНЧЕНКО Аліна Закарпатська, МОН, ШВСМ 28.11.1995 5.66   I Панкулич І.С.
    X 5.27 5.66 5.31 5.45 5.66  
                     
5 1556 КОЛОТІЙ Анастасія Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл 09.01.1999 5.62   I Крушинський В.В. ()
    5.56 X 5.62 X 5.61 5.57  
                     
6 1391 САХАРУК Наталія Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львівська 19.02.1995 5.62   I Лемешко В.Й. (), Хомяк О.В., Васильків Н.Л.
    X 5.54 X 5.47 5.46 5.62  
                     
7 1080 ВОЛКОВА Христина АР Крим, Д, КВУЗ"ДЮСШ №1" 25.03.1997 5.59   I Леонов О.М., Копитіч Д.
    5.59 5.56 5.35 X 5.55  
                     
8 2024 БІРЮК Тамара Миколаївська, У, МСДЮШОР ЦОП 11.04.1995 5.55   I Демидов В.В., Демидова О
    X X 5.55 X 5.48 5.51  
                     
9 336 РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина Харкiвська 18.09.1998 5.49   II      
    X X 5.49        
                     
10 470 ДЬЯЧЕНКО Дар'я Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР-3 15.02.1996 5.41   II Бондаренко В.Г., Котова Т.
    X 5.41 5.06        
                     
11 306 КОРСУНЕНКО Анастасія Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 23.09.1997 5.38   II Курочка А.М., Соколов Л., Костоглодов О.
    5.21 5.38 5.31        
                     
12 45 БОРОДІНА Єлізавета Донецька, МОН, УОР ім.С. Бубки 23.05.1995 5.37   II Зюськов В. (), Зюськова Н.А., Хейфец В.В.
    5.37 5.30 5.33