Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  7 лютого 2014 р. 10:00  
   
Біг на 200 м Юніорки  Забіги            
                     
  Забіг 0 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1633 КОНСТАНТИНОВА Катерина Рівненська, МОН, ОСДЮШОР 12.01.1996 29.20 III        
                     
  Забіг 1 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 879 НИКОРЯК Оксана м. Київ, У, РВУФК 05.05.1995 26.05 I Батрух М.П., Каратєєв А.Є.
                     
2 1854 СУХОТСЬКА Анастасія Житомирська, С, СДЮШОР 23.09.1997 26.61 I Ледньова А.Є.
                     
3 1186 ДОВГАНЬ Лілія Вінницька, МК ДЮСШ 1 17.01.1996 27.22 II Турлюк В.М.
                     
4 319 КРИВЕГА Ганна Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 28.66 III Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок
                     
5 1328 БАБИЧ Анна Сумська, ОДЮСШ 22.10.1998 30.46 I юн Филенко Г.Т.,Н.Т. ()
                     
461 СТАВНИЧА Дарія Дніпропетровська, У, СДЮШОР Метеор 15.08.1997 DQ 163.3   бр. Фатєєвих (), Гужва С
                     
  Забіг 2 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1771 ЯЧНІК Марина Житомирська, СДЮШОР 09.02.1997 25.83 I Бр. Денисова
                     
2 1175 БЕРЕЗЮК Наталія Вінницька, К, СДЮСШОР 14.08.1996 26.03 I Мельничук В.М.
                     
3 296 ГАЛЕЄВА Валерія Харкiвська, Д, ХРЛІСП 08.06.1997 26.72 I Омельченко М, Омельченко О.П., Бритиков М.В.
                     
4 317 КРИВЕГА Олена Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 08.09.1997 27.72 II Бодрови В.В. та Н.Д., Дворок
                     
5 1182 ТИМЧЕНКО Ганна Вінницька, МК ДЮСШ 1 18.12.1997 28.30 III Турлюк В.М.
                     
1390 ХАРЧЕНКО Романа Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 17.10.1996 DQ 163.3   Нікіфоров О
                     
  Забіг 3 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 13 ВЕРЕГА Ксенія Донецька, ДЮСШ Заграва 26.10.1995 25.84 I Вегнери 
                     
2 1467 МАТВІЙЧУК Лідія Луганська, Д, ШВСМ 09.04.1996 25.96 I Томінов О.О., Шевчук В.В.
                     
3 160 РОМАНЮК Олександра Київська, К, БУФК 22.07.1996 26.21 I Панасенко Л.О.
                     
4 2205 САВЧЕНКО Ірина Чернігiвська, С, ДЮСШ Прилуки 01.06.1996 27.46 II Марченко М.С., Салівон Р.П.
                     
5 286 МІЩЕНКО Анастасія Київська, МОН 15.04.1996 27.91 III Зайцев В.О., Гаман Л.Л.
                     
458 СТУПІНА Вікторія Дніпропетровська, У, ДВУФК 26.08.1997 DNF   Сендецький Ю.В., Пацеля О.О.
                     
  Забіг 4 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1471 БРИЗГІНА Анастасія Луганська, Д, СДЮШОР 09.01.1998 25.19 КМС Бризгін В, Рурак К.М.
                     
2 261 ЛУКАШЕНКО Яна Київська, МОН, ДЮСШ 06.11.1996 26.76 II Гончаренко І.Я. ()
                     
3 604 ЛАКТІОНОВА Ксенія Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр 10.05.1995 26.93 II Мальцев, Свириденко О.
                     
4 456 АКСЬОНОВА Оксана Дніпропетровська, МОН, ДВУФК 29.01.1997 27.30 II Родкіна Т.І., Ярощук В., Бр. Скляренко
                     
192 ЄГОРОВА Дарья Сумська, МОН 07.02.1998 DNS          
                     
  Забіг 5 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 40 СКИТСЬКА Ірина Донецька, УОР ім.С. Бубки 18.05.1997 25.60 I Вегнери , Третьяков М.К. ()
                     
2 740 КИРИЧЕНКО Ілона Черкаська, Д, ШВСМ 23.06.1995 26.10 I Ваврінкевич В.В.
                     
3 973 ПИШНЕНКО Владислава Одеська, МОН, Осдюшор 10.08.1995 26.36 I Малий В.Я.
                     
4 2143 ЖМУРКО Тамара Івано-Франківська 01.01.1995 26.64 I Фотуйма О.Я., Гоголь М
                     
5 1648 ГРИЦЮТА Анастасія Рівненська, МОН, ОСДЮШОР 08.08.1995 27.33 II Нечипорук І
                     
  Забіг 6 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 43 ГОЛЄНЄВА Анастасія Донецька, УОР ім.С. Бубки 08.09.1995 24.87 КМС Вегнери 
                     
2 2404 КАЧУР Яна Кіровоградська, Д, Гайворонська ДЮСШ"Локомотив" 13.01.1997 25.48 I Кузь В, Федоренко В.А.
                     
3 2566 МОРОЗОВА Анастасія АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" 10.02.1997 26.88 II Білуха Т.В. ()
                     
4 466 НІЦЬКА Ірина Дніпропетровська, ДВУФК 14.07.1998 27.59 II Родкіна Т.І., Ярощук В., Кожурина С.В.
                     
381 РАЗЛАДОВА Марія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995 DNS   Омельченко О.П., Омельченко А, Чурілін С.Г.
                     
  Забіг 7 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1319 РЯСНА Вікторія Сумська, У 20.07.1995 25.51 I Воблий А
                     
2 1315 ЯКЕРСОН Олександра Сумська, МОН, ОДЮСШ 21.04.1996 26.73 I Білодід О.Ф., Корж С.О. ()
                     
3 1329 ЛОПАТЧЕНКО Тетяна Сумська, МОН, ОДЮСШ 05.10.1995 27.68 II Білодід О.Ф., Корж С.О. ()
                     
4 1350 ГРИЩЕНКО Олена Сумська, МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля 27.09.1996 29.81 III Лазоркін Р.О. ()
                     
171 АВРАМЧУК Іванна Київська, К, ВРУФК 17.04.1998 DNS   Прокудін О.М.
                     
  Забіг 8 (9)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1150 БІРЮЧКОВА Ірина АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" 26.05.1996 25.74 I Селицька С.С.
                     
2 391 РУБАН Тетяна Харкiвська, Д, ШВСМ 01.04.1996 27.68 II Ірхін В.І., Семененко Ю, Каняхіна
                     
3 464 БОРВИНСЬКА Катерина Дніпропетровська, ДВУФК 09.01.1997 27.95 III Родкіна Т.І., Ярощук В., Кожурина С.В.
                     
1850 СІЛІНА Олександра Житомирська, СДЮШОР 15.04.1995 DQ 163.3   Бр. Денисова
                     
2238 ЖМУРКО Анна Чернігiвська, У, КДЮСШ 24.10.1996 DQ 163.3   Лагункова Н
                     
1851 КРОТОВА Олександра Житомирська, С, СДЮШОР 09.03.1998 DNS   Ледньова А.Є.