Потрійний стрибок Жінки | |||||||||||||||||||
Women Triple Jump | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | 19.02.2014 | Час початку/ Start time: 11:00 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Кваліфікація Qualification |
|||||||
м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 43 | САЛАДУХА Ольга Olha Saladuha |
04.06.1983 | Донецька, Д-К, , ШВСМ Донецьк , Dyn-Kolos |
|||||||||||||||
2 | 1 371 | ЯКЕРСОН Олександра Oleksandra Yakerson |
21.04.1996 | Сумська, МОН, , ОДЮСШ , MON |
|||||||||||||||
3 | 314 | НАКІСЬКО Олександра Oleksandra Nakisko |
17.05.1994 | Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а , Dynamo |
|||||||||||||||
4 | 2 239 | КРАСУЦКА Ганна Hanna Krasutska |
20.07.1995 | Чернігiвська, С, , ОШВСМ Чрг , Spartak |
|||||||||||||||
5 | 18 | АЛЕКСАНДРОВА Ганна Hanna Aleksandrova |
11.07.1993 | Донецька, Д-С, , ШВСМ Донецьк | |||||||||||||||
6 | 469 | КРАВЧЕНКО Катерина Kateryna Kravchenko |
29.01.1992 | Дніпропетровська, С, , СДЮШОР №3 Днп , Spartak |
|||||||||||||||
7 | 134 | КОХАН Владислава Vladyslava Kokhan |
01.01.1996 | Сумська, МОН , MON |
|||||||||||||||
8 | 750 | ЯНЧЕНКО Ірина Iryna Yanchenko |
22.03.1988 | Черкаська, Д, , ОСДЮСШОР Чрк , Dynamo |
|||||||||||||||
9 | 189 | БОВАНКО Василина Vasylyna Bovanko |
11.12.1994 | Київська, Д, , БВУФК Бровари , Dynamo |
|||||||||||||||
10 | 764 | НІКОЛАЄВА Ірина Iryna Nikolayeva |
20.01.1984 | Черкаська, С, , ШВСМ , Spartak |
|||||||||||||||
11 | 871 | КОСТУСЄВА Марія Mariya Kostusyeva |
14.11.1990 | м. Київ, , , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
12 | 934 | ФЕСЮН Ганна Hanna Fesyun |
20.09.1991 | м. Київ, , , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
13 | 1 066 | ЯСТРЕБОВА Наталія Nataliya Yastrebova |
15.10.1984 | АР Крим, Д, , ШВСМ Сімф , Dynamo |
|||||||||||||||
14 | 1 488 | ПТАШКІНА Тетяна Tetyana Ptashkina |
10.01.1993 | Луганська, МОН, , ЦСДЮШОР , MON |
|||||||||||||||
15 | 2 038 | ДЕМИДОВА Ганна Hanna Demydova |
08.04.1987 | Миколаївська, У, , ЦОП , Ukraine |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||