Семиборство. Біг на 60 м Чоловіки    
  Heptathlon. Men 60 m
             
             
             
             
  Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 19.02.2014 Час початку /
        Events start: 12:15
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Фінал
Final
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(3) Забіг: 1(3)              
  2 376 ЩЕРБИНА Олександр
Oleksandr Shcherbyna
21.11.1993 Харкiвська, Д, , ХДАФК
, Dynamo
         
  3 332 БІЛОКОПИТИЙ Микола
Mykola Bilokopytyy
18.08.1994 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
         
  4 710 СУЮНОВ Артур
Artur Suyunov
12.09.1996 Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр
, Ukraine
         
  5 1 474 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій
Vitaliy Kharkivskyy
05.09.1984 Луганська, Д, , ШВСМ Луг
, Dynamo
         
  6 1 193 ШЕПІТКО Дмитро
Dmytro Shepitko
03.11.1994 Вінницька, К, , СДЮШОР Внц
, Kolos
         
  7 243 ШОФУЛ Іван
Ivan Shoful
01.08.1990 Київська, К, , ДШВСМ
, Kolos
         
  Heat : 2(3) Забіг: 2(3)              
  2 1 009 ОЛІЙНИК Валентин
Valentyn Oliynyk
10.11.1994 Одеська, Д, , ШВСМ
, Dynamo
         
  3 248 КОРЖЕНКО Олександр
Oleksandr Korzhenko
25.11.1994 Київська, Д, , КОЦОП
, Dynamo
         
  4 1 197 ЗВОНСЬКИЙ Ігор
Ihor Zvonskyy
24.01.1995 Вінницька, К, , СДЮШОР Внц
, Kolos
         
  5 2 505 СМОЛІЙ Ілля
Illya Smoliy
21.03.1992 Дніпропетровська, К, , ШВСМ Днп
, Kolos
         
  6 514 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан
Ruslan Malohlovets
29.05.1994 Дніпропетровська, К, , КДЮСШ
, Kolos
         
  7 246 ВАРАВВА Антон
Anton Varavva
02.04.1993 Київська, К, , БВУФК Бровари
, Kolos
         
  8 185 СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло
Pavlo Stepanovskyy
09.08.1993 Київська, К, , КОШВСМ
, Kolos
         
  Heat : 3(3) Забіг: 3(3)              
  2 337 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир
Volodymyr Derevyanko
18.04.1991 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
         
  3 2 511 ЧЕМЕРИС Сергій
Serhiy Chemerys
02.05.1990 Дніпропетровська, К, , ШВСМ Днп
, Kolos
         
  4 1 173 АДАМЧУК Вадим
Vadym Adamchuk
30.05.1994 Вінницька, К, , СДЮШОР Внц
, Kolos
         
  5 2 520 ЯРОХОВИЧ Сергій
Serhiy Yarokhovych
18.09.1991 Дніпропетровська, К, , СДЮШОР №3 Днп
, Kolos
         
  6 1 403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь
Vasyl Ivanytskyy
29.01.1991 Львiвська, ЗСУ, , ЛШВСМ
, ZSU
         
  7 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр
Oleksandr Palamarchuk
11.05.1987 Київська, Д, , КОШВСМ
, Dynamo
         
  8 1 418 ПІНКЕВИЧ Віталій
Vitaliy Pinkevych
09.03.1988 Львiвська, Д, , ЛШВСМ
, Dynamo
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста