Біг на 1500 м Чоловіки | ||||||||||
Men 1500 m | ||||||||||
Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | 19.02.2014 | Час початку / Events start: 12:35 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Забіги Heats |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 | 2x3+3t | ||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(3) | Забіг: 1(3) | |||||||||
1 | 53 | КІЩЕНКО Юрій Yuriy Kishchenko |
04.08.1991 | Одеська, МОН, , КДЮСШ, Донецька , MON |
||||||
2 | 377 | ШУДРИК Олександр Oleksandr Shudryk |
19.05.1991 | Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а , Dynamo |
||||||
3 | 1 343 | ГОЛУБ Роман Roman Holub |
30.05.1993 | Сумська, С, , СДЮШОР ім.В.Голубничого , Spartak |
||||||
4 | 1 543 | МЕДВІДЬ Михайло Mykhaylo Medvid |
29.09.1991 | Хмельницька, Д, , ШВСМ Хмл , Dynamo |
||||||
5 | 1 726 | ПРИХОДЬКО Віктор Viktor Pryhodko |
10.07.1988 | Чернівецька, Д, , ШВСМ Чернівецька , Dynamo |
||||||
6 | 1 746 | АНТОНЮК Вячеслав V"yacheslav Antonyuk |
13.06.1995 | Чернівецька, Д, , ШВСМ Чернівецька , Dynamo |
||||||
7 | 1 875 | МЯГКОВ Дмитро Dmytro Myahkov |
06.01.1988 | Херсонська, , , ДЮСШ "Золота нива" Хрс | ||||||
8 | 1 945 | БЕРЕЗЮК Сергій Serhiy Berezyuk |
30.08.1992 | Волинська, МОН, , ШВСМ Волинь , MON |
||||||
9 | 2 416 | ШЕЛЕСТ Олександр Oleksandr Shelest |
03.09.1993 | Кіровоградська, К, , ОКДЮСШ "Колос" Крв , Kolos |
||||||
Heat : 2(3) | Забіг: 2(3) | |||||||||
1 | 198 | КИЦ Володимир Volodymyr Kyts |
15.01.1987 | Київська, Д, , КОЦОП , Dynamo |
||||||
2 | 403 | ПАВЕЛКО Андрій Andriy Pavelko |
21.06.1985 | Харкiвська, Д, , КСДЮШОР "Динамо" Харків , Dynamo |
||||||
3 | 1 127 | РОДІОНОВ Максим Maksym Rodionov |
27.06.1993 | АР Крим, Д, , ШВСМ Сімф , Dynamo |
||||||
4 | 1 414 | РОСТИКУС Роман Roman Rostykus |
18.08.1992 | Львiвська, Д, , ЛШВСМ , Dynamo |
||||||
5 | 1 620 | ЯКИМЧУК Максим Maksym Yakymchuk |
07.06.1994 | Хмельницька, МОН, , ШВСМ Хмл , MON |
||||||
6 | 1 824 | ОСМОЛОВИЧ Олександр Oleksandr Osmolovych |
08.10.1985 | Житомирська, МОН, , ОШВСМ Жтм , MON |
||||||
7 | 2 135 | МЕЛЬНИК Андрій Andriy Melnyk |
23.12.1985 | Івано-Франківська, Д , Dynamo |
||||||
8 | 2 176 | ТИМКІВ Тарас Taras Tymkiv |
08.08.1993 | Івано-Франківська, К, , СДЮШОР Ів-Фр. , Kolos |
||||||
Heat : 3(3) | Забіг: 3(3) | |||||||||
1 | 182 | ЛИТВИНОВ Сергій Serhiy Lytvynov |
08.02.1993 | Київська, Д, , КОШВСМ , Dynamo |
||||||
2 | 237 | МАСЛОВ Станіслав Stanislav Maslov |
19.01.1989 | Київська, Д, , ДШВСМ , Dynamo |
||||||
3 | 338 | ДЕЩЕНКО Андрій Andriy Deshchenko |
30.07.1994 | Харкiвська, Д, , НТУ "ХПІ" , Dynamo |
||||||
4 | 496 | КАЗБАН Артем Artem Kazban |
23.03.1990 | Дніпропетровська, Д-С, , ШВСМ Днп | ||||||
5 | 1 139 | ФАРЖАНІ Фуад Fouad Farjani |
04.01.1988 | АР Крим, , , ШВСМ Сімф | ||||||
6 | 1 364 | ГОРОДИСЬКИЙ Богдан-іван Bohdan-Ivan Horodyskyy |
18.05.1994 | Львiвська, Д, , ЛУФК , Dynamo |
||||||
7 | 1 408 | КОЛЯДА Костянтин Kostyantyn Kolyada |
08.06.1993 | Львiвська, МОН, , ЛДЮСШ №2 , MON |
||||||
8 | 2 156 | ДІДОВОДЮК Дмитро Dmytro Didovodyuk |
18.10.1987 | Івано-Франківська, Д, , ШВСМ Ів-Фр , Dynamo |
||||||
9 | 2 304 | ДАНЬКІВ Руслан Ruslan Dankiv |
11.09.1991 | Тернопiльська, Д, , ШВСМ Трн , Dynamo |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||