Біг на 1500 м Жінки    
  Women 1500 m
             
             
             
             
  Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 19.02.2014 Час початку /
        Events start: 13:00
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Забіги
Heats
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 2x3+3t    
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(3) Забіг: 1(3)              
  1 21 КУТАХ Юлія
Yuliya Kutah
18.08.1991 Донецька, ЗСУ, , ШВСМ Донецьк
, ZSU
         
  2 179 ДАНІЛІНА Людмила
Lyudmyla Danilina
11.09.1985 Київська          
  3 233 ІЛЬЧИК Антоніна
Antonina Ilchyk
16.08.1996 Київська, К, , КОЦОП
, Kolos
         
  4 298 ВОСКОЛОВИЧ Анна
Anna Voskolovych
01.07.1993 Харкiвська, У, , КСДЮСШОР "Олімпія"
, Ukraine
         
  5 460 ДРЕНГАЛЬ Вікторія
Viktoriya Drenhal
21.01.1992 Дніпропетровська, У, , СДЮШОР "Метеор" Днп
, Ukraine
         
  6 1 074 ШАТАЛОВА Марія
Mariya Shatalova
01.03.1989 АР Крим, Д, , ШВСМ Сімф
, Dynamo
         
  7 1 350 ВИСОЦЬКА Ольга
Olha Vysotska
11.02.1991 Сумська, МОН, , ОДЮСШ
, MON
         
  8 2 318 СОЛТАН Наталія
Nataliya Soltan
06.03.1995 Тернопiльська, Д-МОН, , ШВСМ Трн, Івано-Франківська
, , , , Ivano-Frankivsk
         
  Heat : 2(3) Забіг: 2(3)              
  1 34 ЄКИМЕНКО Ольга
Olha Yekymenko
04.09.1987 Донецька, Д-У, , ШВСМ Донецьк, Сумська          
  2 318 ПОГОРЄЛЬСЬКА Вікторія
Viktoriya Pohoryelska
04.08.1990 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
         
  3 1 073 ВАЛІВАЧ Віра
Vira Valivach
03.03.1993 АР Крим, Д, , КДЮСШ №1 Сімф
, Dynamo
         
  4 1 118 СМЄТАНІНА Анастасія
Anastasiya Smyetanina
02.05.1995 АР Крим, С, , ШВСМ Сімф
, Spartak
         
  5 1 190 САРАФИНЮК Марія
Mariya Sarafynyuk
04.04.1992 Вінницька, К, , СДЮШОР Внц
, Kolos
         
  6 1 361 БУБНЯК Ірина
Iryna Bubnyak
05.08.1993 Львiвська, Д, , ЛШВСМ
, Dynamo
         
  7 1 892 ГОРБАЧОВА Анастасія
Anastasiya Horbachova
11.11.1993 Херсонська, У, , ШВСМ Хрс
, Ukraine
         
  8 2 049 КІЛЯРСЬКА Валентина
Valentyna Kilyarska
02.07.1990 Миколаївська, , , ЦОП          
  9 2 197 ЗАВГОРОДНЯ Ольга
Olha Zavhorodnya
06.01.1983 Чернігiвська, Д, , ОШВСМ Чрг
, Dynamo
         
  Heat : 3(3) Забіг: 3(3)              
  1 23 ШМІДТ Світлана
Svitlana Shmidt
20.03.1990 Донецька, Д-ЗСУ, , ШВСМ Донецьк          
  2 45 ЯНОШ Яна
Yana Yanosh
26.02.1990 Донецька, С, , ШВСМ Донецьк
, Spartak
         
  3 296 БАТРАК Наталія
Nataliya Batrak
01.10.1988 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
         
  4 1 077 ДУНКАН Ганна
Hanna Dunkan
08.01.1993 АР Крим, Д, , КДЮСШ
, Dynamo
         
  5 1 319 КИРИЧЕНКО Катерина
Kateryna Kyrychenko
29.03.1997 Сумська, МОН, , ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля
, MON
         
  6 1 886 ХАРІНА Аліна
Alina Kharina
25.03.1994 Херсонська, У, , ХВУФК
, Ukraine
         
  7 2 060 ОЛІЙНИК Олександра
Oleksandra Oliynyk
05.07.1993 Миколаївська, , , ЦОП          
  8 2 223 ОЛІЙНИК Світлана
Svitlana Oliynyk
31.03.1985 Чернігiвська, С, , ОШВСМ Чрг
, Spartak
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста