Семиборство. Стрибки у довжину Чоловіки               
  Heptathlon. Men Long Jump 
                           
                           
                           
                           
  Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 19.02.2014 Час початку/ Start time: 13:05    
    Час закінчення/ End time:    
    Фінал
Final
     
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Перша
спроба
Друга
спроба
Третя
спроба
Кращя 
з трьох
Місце Четверта
спроба
П'ята
спроба
Краща
з п'ятьох
Місце Шоста
спроба
Результат Місце    
  Start order Bib Name Bithday Team 1 2 3 Best Place 4 5 Best Place 6 Result Place    
  1 1 009 ОЛІЙНИК Валентин
Valentyn Oliynyk
10.11.1994 Одеська, Д, , ШВСМ
, Dynamo
                           
  2 185 СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло
Pavlo Stepanovskyy
09.08.1993 Київська, К, , КОШВСМ
, Kolos
                           
  3 332 БІЛОКОПИТИЙ Микола
Mykola Bilokopytyy
18.08.1994 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
                           
  4 246 ВАРАВВА Антон
Anton Varavva
02.04.1993 Київська, К, , БВУФК Бровари
, Kolos
                           
  5 1 173 АДАМЧУК Вадим
Vadym Adamchuk
30.05.1994 Вінницька, К, , СДЮШОР Внц
, Kolos
                           
  6 514 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан
Ruslan Malohlovets
29.05.1994 Дніпропетровська, К, , КДЮСШ
, Kolos
                           
  7 376 ЩЕРБИНА Олександр
Oleksandr Shcherbyna
21.11.1993 Харкiвська, Д, , ХДАФК
, Dynamo
                           
  8 1 193 ШЕПІТКО Дмитро
Dmytro Shepitko
03.11.1994 Вінницька, К, , СДЮШОР Внц
, Kolos
                           
  9 337 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир
Volodymyr Derevyanko
18.04.1991 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
                           
  10 710 СУЮНОВ Артур
Artur Suyunov
12.09.1996 Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр
, Ukraine
                           
  11 1 403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь
Vasyl Ivanytskyy
29.01.1991 Львiвська, ЗСУ, , ЛШВСМ
, ZSU
                           
  12 1 474 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій
Vitaliy Kharkivskyy
05.09.1984 Луганська, Д, , ШВСМ Луг
, Dynamo
                           
  13 2 505 СМОЛІЙ Ілля
Illya Smoliy
21.03.1992 Дніпропетровська, К, , ШВСМ Днп
, Kolos
                           
  14 248 КОРЖЕНКО Олександр
Oleksandr Korzhenko
25.11.1994 Київська, Д, , КОЦОП
, Dynamo
                           
  15 1 418 ПІНКЕВИЧ Віталій
Vitaliy Pinkevych
09.03.1988 Львiвська, Д, , ЛШВСМ
, Dynamo
                           
  16 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр
Oleksandr Palamarchuk
11.05.1987 Київська, Д, , КОШВСМ
, Dynamo
                           
  17 2 520 ЯРОХОВИЧ Сергій
Serhiy Yarokhovych
18.09.1991 Дніпропетровська, К, , СДЮШОР №3 Днп
, Kolos
                           
  18 1 197 ЗВОНСЬКИЙ Ігор
Ihor Zvonskyy
24.01.1995 Вінницька, К, , СДЮШОР Внц
, Kolos
                           
  19 2 511 ЧЕМЕРИС Сергій
Serhiy Chemerys
02.05.1990 Дніпропетровська, К, , ШВСМ Днп
, Kolos
                           
  20 243 ШОФУЛ Іван
Ivan Shoful
01.08.1990 Київська, К, , ДШВСМ
, Kolos
                           
                                       
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого хронометриста