Біг на 60 м Жінки    
  Women 60 m
             
             
             
             
  Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 19.02.2014 Час початку /
        Events start: 17:30
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Забіги
Heats
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 2x4+8t    
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(4) Забіг: 1(4)              
  2 1 338 ШАРУТА Василина
Vasylyna Sharuta
24.01.1998 Сумська, С, , СДЮШОР ім.В.Голубничого
, Spartak
         
  3 1 771 ЯЧНІК Марина
Maryna Yachnik
09.02.1997 Житомирська, , , СДЮШОР Жтм          
  4 31 ЧУБКОВЦОВА Ганна
Hanna Chubkovtsova
20.04.1994 Донецька, МОН, , СДЮШОР №8 ім.С.Бубки
, MON
         
  5 714 НІКІТІНА Анастасія
Anastasiya Nikitina
08.09.1994 Черкаська, С, , ОСДЮСШОР Чрк
, Spartak
         
  6 1 719 ПАРНЕТА Олена
Olena Parneta
29.11.1986 Чернівецька, , , ШВСМ Чернівецька          
  7 1 171 ЯНОВСЬКА Олена
Olena Yanovska
15.02.1990 Вінницька, К, , ШВСМ Він
, Kolos
         
  8 320 РАЗЛАДОВА Марія
Mariya Razladova
01.09.1995 Харкiвська, Д, , КЗ КДЮСШ "ХТЗ"
, Dynamo
         
  Heat : 2(4) Забіг: 2(4)              
  2 654 ФЕНУХІНА Юлія
Yuliya Fenukhina
06.07.1993 Запорiзька, Д, , СДЮШОР "Металург" Зпр
, Dynamo
         
  3 1 818 СУХОТСЬКА Юлія
Yuliya Sukhotska
26.09.1990 Житомирська, С, , ОШВСМ Жтм
, Spartak
         
  4 293 АДЖАМЕТОВА Лейля
Leylya Adzhametova
09.03.1994 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
         
  5 1 375 ВАСЬКІВ Ірина
Iryna Vaskiv
18.05.1989 Львiвська, С
, Spartak
         
  6 22 ШМІДОВА Марія
Mariya Shmidova
03.04.1992 Донецька, С, , ШВСМ Донецьк
, Spartak
         
  7 12 ЛУНЯКІНА Дар'я
Darya Lunyakina
05.11.1994 Донецька, МОН, , ДВУОР ім. С.Бубки
, MON
         
  8 2 214 ШУЛЬГА Євгенія
Yevheniya Shulha
13.09.1994 Чернігiвська, У, , ДЮСШ "Атлет"
, Ukraine
         
  Heat : 3(4) Забіг: 3(4)              
  2 2 228 ЗАКАТОВА Ярослава
Yaroslava Zakatova
30.07.1994 Чернігiвська, С, , ОШВСМ Чрг
, Spartak
         
  3 2 255 РАЛЬКО Оксана
Oksana Ralko
01.02.1994 Тернопiльська, Д-МОН, , ШВСМ Трн          
  4 1 189 БАБИЧ Ганна
Hanna Babych
03.04.1986 Вінницька, С, , ДШВСМ
, Spartak
         
  5 1 539 СТРОГОВА Наталія
Nataliya Strohova
26.12.1992 Луганська, Д, , ШВСМ Луг
, Dynamo
         
  6 472 ЛЕБІДЬ Анастасія
Anastasiya Lebid
30.10.1993 Дніпропетровська, У, , ДВУФК
, Ukraine
         
  7 300 ДУМЕНКО Марина
Maryna Dumenko
31.08.1991 Харкiвська, Д, , ОШВСМ Хрк
, Dynamo
         
  Heat : 4(4) Забіг: 4(4)              
  2 2 327 ШЕВЧЕНКО Ірина
Iryna Shevchenko
15.01.1994 Полтавська, К, , ПОШВСМ
, Kolos
         
  3 678 СЕМЧИШИНА Юлія
Yuliya Semchyshyna
21.04.1992 Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр
, Ukraine
         
  4 1 628 ПЯТКОВСЬКА Яна
Yana Pyatkovska
10.09.1992 Рівненська, МОН, , ОСДЮШОР
, MON
         
  5 857 МОКРОВА Марія
Mariya Mokrova
01.05.1991 м. Київ, МОН, , ЦШВСМ МОН
, MON
         
  6 319 ПОГРЕБНЯК Наталя
Natalya Pohrebnyak
19.02.1988 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
         
  7 2 493 ГОНЧАРОВА Світлана
Svitlana Honcharova
09.05.1977 м. Севастополь, МОН, , КВУЗ"ДЮСШ №1"
, MON
         
  8 1 069 БОНДАР Анастасія
Anastasiya Bondar
21.05.1991 АР Крим, Д, , СДЮШОР "Локомотив" Сімф
, Dynamo
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста