Стрибки у довжину Чоловіки | |||||||||||||||||||
Men Long Jump | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | 19.02.2014 | Час початку/ Start time: 18:20 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Кваліфікація Qualification |
|||||||
м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 499 | КОПИТЬКО Владислав Vladyslav Kopytko |
17.04.1993 | Дніпропетровська, К, , СДЮШОР №3 Днп , Kolos |
|||||||||||||||
2 | 1 359 | БУЛАК Орест Orest Bulak |
15.08.1984 | Львiвська, К, , ЛШВСМ , Kolos |
|||||||||||||||
3 | 340 | ІСАКОВ Іван Ivan Isakov |
27.12.1995 | Харкiвська, Д, , КЗ КДЮСШ "ХТЗ" , Dynamo |
|||||||||||||||
4 | 343 | КАПУСТА Владислав Vladyslav Kapusta |
02.11.1996 | Харкiвська, Д , Dynamo |
|||||||||||||||
5 | 2 021 | АЛЕКСЄЄНКО Костянтин Kostyantyn Aleksyeyenko |
28.12.1994 | Миколаївська, У, , ЦОП , Ukraine |
|||||||||||||||
6 | 492 | ГРЕБЕНЮК Олег Oleh Hrebenyuk |
15.03.1994 | Дніпропетровська, С, , ДЮСШ Лада , Spartak |
|||||||||||||||
7 | 341 | ІСАЧЕНКОВ Ярослав Yaroslav Isachenkov |
02.03.1995 | Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а , Dynamo |
|||||||||||||||
8 | 1 360 | ГРАМА Максим Maksym Hrama |
20.05.1992 | Львiвська, К, , КДЮСШ "Колос" Львів , Kolos |
|||||||||||||||
9 | 2 025 | МИТРОФАНОВ Іван Ivan Mytrofanov |
11.09.1995 | Миколаївська, , , ЦОП | |||||||||||||||
10 | 651 | КАСЬЯНОВ Олексій Oleksiy Kasyanov |
26.08.1985 | Запорiзька, С-У, , ШВСМ Зпр | |||||||||||||||
11 | 256 | КУГА Євгеній Yevheniy Kuha |
22.09.1994 | Київська, МОН , MON |
|||||||||||||||
12 | 772 | ПОЛІЩУК Тарас Taras Polishchuk |
23.07.1993 | Черкаська, МОН, , ОСДЮСШОР Чрк , MON |
|||||||||||||||
13 | 578 | ПИЛИПЧУК Олександр Oleksandr Pylypchuk |
06.03.1996 | Дніпропетровська, У, , СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
|||||||||||||||
14 | 2 248 | ЧОРНОТА Дмитро Dmytro Chornota |
28.09.1987 | Тернопiльська, К, , ШВСМ Трн , Kolos |
|||||||||||||||
15 | 1 526 | НЕЛЕДВА Тарас Taras Neledva |
07.06.1992 | Луганська, МОН, , ДШВСМ , MON |
|||||||||||||||
16 | 1 841 | МАЗУР Владислав Vladyslav Mazur |
21.11.1996 | Житомирська, Д, , ДЮСШ "Динамівець" Жтм , Dynamo |
|||||||||||||||
17 | 63 | БІЛОБОРОДОВ Михайло Mykhaylo Biloborodov |
31.10.1993 | Донецька, МОН, , СДЮШОР №1 Днц , MON |
|||||||||||||||
18 | 378 | МАІЛАФІЙЯ Саміну Saminu Mailafiyya |
30.11.1994 | Харкiвська, У, , ШВСМ з л/а , Ukraine |
|||||||||||||||
19 | 2 181 | ДЯКІВ Михайло Myhaylo Dyakiv |
18.05.1989 | Івано-Франківська | |||||||||||||||
20 | 2 410 | КОРІННИЙ Дмитро Dmytro Korinnyy |
06.11.1981 | Кіровоградська, К , Kolos |
|||||||||||||||
21 | 771 | ЗІМІН Анатолій Anatoliy Zimin |
14.06.1992 | Черкаська, МОН, , ОСДЮСШОР Чрк , MON |
|||||||||||||||
22 | 532 | НЕГРІЙ Микита Mykyta Nehriy |
13.02.1991 | Дніпропетровська, МОН, , СДЮШОР №3 Днп , MON |
|||||||||||||||
23 | 2 503 | ПРУДНІКОВ Дмитро Dmytro Prudnikov |
02.12.1989 | Дніпропетровська, МОН, , СДЮШОР №3 Днп , MON |
|||||||||||||||
24 | 1 357 | ДУЧИНСЬКИЙ Євген Yevhen Duchynskyy |
26.12.1991 | Львiвська, ЗСУ, , КДЮСШ ім.Кутенка , ZSU |
|||||||||||||||
25 | 845 | ДАНИШ Олег Oleh Danysh |
17.05.1986 | м. Київ, К, , ДШВСМ , Kolos |
|||||||||||||||
26 | 655 | ГОРСТКА Тимофій Tymofiy Horstka |
11.05.1993 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
27 | 193 | НІКІФОРОВ Сергій Serhiy Nikiforov |
26.09.1993 | Київська, МОН, , БВУФК Бровари , MON |
|||||||||||||||
28 | 391 | МАКАРЧЕВ Андрій Andriy Makarchev |
15.11.1985 | Харкiвська, ЗСУ, , ШВСМ з л/а, Хмельницька , ZSU |
|||||||||||||||
29 | 2 249 | ДАНИЛЮК Олег Oleh Danylyuk |
05.07.1989 | Тернопiльська, К, , ШВСМ Трн , Kolos |
|||||||||||||||
30 | 2 411 | СКВОРЦОВ Вадим Vadym Skvortsov |
06.03.1992 | Кіровоградська, С, , ДЮСШ "Спартак-2002" Крв , Spartak |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||