Біг на 60 м з/б (0.840) Жінки | ||||||||||
Women 60 m hurdles (0.840) | ||||||||||
Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | 21.02.2014 | Час початку / Events start: 09:35 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Забіги Heats |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(3) | Забіг: 1(3) | |||||||||
2 | 677 | ПУШКІНА Ольга Olha Pushkina |
23.03.1989 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
3 | 1 325 | ШКУРАТ Оксана Oksana Shkurat |
30.07.1993 | Сумська, С, , СДЮШОР ім.В.Голубничого , Spartak |
||||||
4 | 847 | НІКОЛЕНКО Вікторія Viktoriya Nikolenko |
15.06.1991 | м. Київ, У, , ДШВСМ, Черкаська , Ukraine |
||||||
5 | 879 | НИКОРЯК Оксана Oksana Nykoryak |
05.05.1995 | м. Київ, У, , РВУФК , Ukraine |
||||||
6 | 167 | МОХНЮК Анастасія Anastasiya Mokhnyuk |
01.01.1991 | Київська, ЗСУ, , КОШВСМ , ZSU |
||||||
7 | 1 771 | ЯЧНІК Марина Maryna Yachnik |
09.02.1997 | Житомирська, , , СДЮШОР Жтм | ||||||
8 | 329 | ШЕЛКОВНІКОВА Катерина Kateryna Shelkovnikova |
24.07.1997 | Харкiвська, Д, , ХДВУФК №1 , Dynamo |
||||||
Heat : 2(3) | Забіг: 2(3) | |||||||||
2 | 31 | ЧУБКОВЦОВА Ганна Hanna Chubkovtsova |
20.04.1994 | Донецька, МОН, , СДЮШОР №8 ім.С.Бубки , MON |
||||||
3 | 1 542 | ШВЕЦЬ Тетяна Tetyana Shvets |
15.10.1988 | Хмельницька, МОН, , ДЮСШ Старокостянтинівська , MON |
||||||
4 | 1 171 | ЯНОВСЬКА Олена Olena Yanovska |
15.02.1990 | Вінницька, К, , ШВСМ Він , Kolos |
||||||
5 | 645 | МЕЛЬНИЧЕНКО Ганна Hanna Melnychenko |
24.04.1983 | Запорiзька, Д-У, , ДШВСМ, Полтавська | ||||||
6 | 1 818 | СУХОТСЬКА Юлія Yuliya Sukhotska |
26.09.1990 | Житомирська, С, , ОШВСМ Жтм , Spartak |
||||||
7 | 2 228 | ЗАКАТОВА Ярослава Yaroslava Zakatova |
30.07.1994 | Чернігiвська, С, , ОШВСМ Чрг , Spartak |
||||||
8 | 310 | МАЛЯРЕНКО Олена Olena Malyarenko |
08.04.1997 | Харкiвська, Д, , ХДВУФК №1 , Dynamo |
||||||
Heat : 3(3) | Забіг: 3(3) | |||||||||
2 | 19 | ІЗОТОВА Тетяна Tetyana Izotova |
26.01.1995 | Донецька, МОН, , СДЮШОР №8 Сергія Бубки Днц , MON |
||||||
3 | 302 | ІОНИЧЕВА Юлія Yuliya Ionycheva |
05.07.1996 | Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а , Dynamo |
||||||
4 | 849 | РАБЧЕНЮК Анастасія Anastasiya Rabchenyuk |
14.09.1983 | м. Київ, Д-С, , КМШВСМ | ||||||
5 | 317 | ПЛОТІЦИНА Анна Anna Plotitsyna |
01.01.1987 | Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а, Київська , Dynamo |
||||||
6 | 444 | БАШМАНОВА Юлія Yuliya Bashmanova |
04.03.1995 | Дніпропетровська, МОН-С, , ДВУФК, Запорізька | ||||||
7 | 446 | ДОЛЖКОВА Юлія Yuliya Dolzhkova |
03.07.1993 | Дніпропетровська, ЗСУ-МОН, , ЦСДЮШОР | ||||||
8 | 325 | СІЛЬЧЕНКО Катерина Kateryna Silchenko |
17.06.1994 | Харкiвська, Д, , КЗ КДЮСШ "ХТЗ" , Dynamo |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||