Потрійний стрибок Чоловіки               
  Men Triple Jump 
                           
                           
                           
                           
  Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 21.02.2014 Час початку/ Start time: 11:05    
    Час закінчення/ End time:    
    Фінал
Final
     
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Перша
спроба
Друга
спроба
Третя
спроба
Кращя 
з трьох
Місце Четверта
спроба
П'ята
спроба
Краща
з п'ятьох
Місце Шоста
спроба
Результат Місце    
  Start order Bib Name Bithday Team 1 2 3 Best Place 4 5 Best Place 6 Result Place    
  1 341 ІСАЧЕНКОВ Ярослав
Yaroslav Isachenkov
02.03.1995 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
                           
  2 430 СЕМЕНЕНКО Євген
Yevhen Semenenko
17.07.1984 Харкiвська, Д, , ШВСМ з л/а
, Dynamo
                           
  3 2 410 КОРІННИЙ Дмитро
Dmytro Korinnyy
06.11.1981 Кіровоградська, К
, Kolos
                           
  4 378 МАІЛАФІЙЯ Саміну
Saminu Mailafiyya
30.11.1994 Харкiвська, У, , ШВСМ з л/а
, Ukraine
                           
  5 256 КУГА Євгеній
Yevheniy Kuha
22.09.1994 Київська, МОН
, MON
                           
  6 2 401 МОРОВ Андрій
Andriy Morov
01.01.1995 Кіровоградська, У, , ОШВСМ Крв
, Ukraine
                           
  7 897 КОЗЛОВ Кирило
Kyrylo Kozlov
21.03.1993 м. Київ, К, , ДЮСШ "Старт"
, Kolos
                           
  8 494 ДАНИЛЬЧЕНКО Володимир
Volodymyr Danylchenko
12.10.1992 Дніпропетровська, МОН, , СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
  9 194 ДМИТРІЄВ Дмитро
Dmytro Dmytriyev
26.09.1993 Київська, МОН, , ЦШВСМ МОН
, MON
                           
  10 2 252 ВОРКО Віктор
Viktor Vorko
04.02.1992 Тернопiльська, К, , ШВСМ Трн
, Kolos
                           
  11 159 ЯСТРЕБОВ Віктор
Viktor Yastrebov
13.01.1982 Київська, Д, , КОШВСМ
, Dynamo
                           
  12 846 СТАНЧЕВ Андрій
Andriy Stanchev
10.07.1993 м. Київ, У, , СДЮШОР м.Києва "У"
, Ukraine
                           
  13 2 248 ЧОРНОТА Дмитро
Dmytro Chornota
28.09.1987 Тернопiльська, К, , ШВСМ Трн
, Kolos
                           
  14 845 ДАНИШ Олег
Oleh Danysh
17.05.1986 м. Київ, К, , ДШВСМ
, Kolos
                           
  15 56 ОПАЦЬКИЙ Юрій
Yuriy Opatskyy
05.11.1979 Донецька, У, , ДЮСШ "Азовмаш" Маріуполь
, Ukraine
                           
  16 157 КУЗНЄЦОВ Віктор
Viktor Kuznyetsov
17.07.1986 Київська, К, , КОШВСМ
, Kolos
                           
  17 1 359 БУЛАК Орест
Orest Bulak
15.08.1984 Львiвська, К, , ЛШВСМ
, Kolos
                           
  18 532 НЕГРІЙ Микита
Mykyta Nehriy
13.02.1991 Дніпропетровська, МОН, , СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
                                       
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого хронометриста