Біг на 60 м Чоловіки    
  Men 60 m
             
             
             
             
  Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні 21.02.2014 Час початку /
        Events start: 11:15
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    1/2 фіналу Формула виходу 
Event draw
   
  м.Суми, л/а манеж УАБС, вул.Прокоф’єва, 38/1 2x3+2t    
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(3) Забіг: 1(3)              
  1 709 САГУТКІН Сергій
Serhiy Sahutkin
09.04.1986 Запорiзька, У-ЗСУ, , ШВСМ Зпр          
  2 339 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл
Daniyil Yemelyanenko
17.01.1995 Харкiвська, Д, , ОШВСМ Хрк
, Dynamo
         
  3 2 418 ПАРХОМЕНКО Віталій
Vitaliy Parhomenko
21.08.1984 Кіровоградська, К, , ОШВСМ Крв
, Kolos
         
  4 1 529 СМЕЛИК Сергій
Serhiy Smelyk
19.04.1987 Луганська, Д-С, , ШВСМ Луг          
  5 1 538 ЛУКАШУК Артем
Artem Lukashuk
06.04.1991 Луганська, Д, , ШВСМ Луг
, Dynamo
         
  6 908 ЗАХАРЧЕНКО Микита
Mykyta Zakharchenko
19.08.1994 м. Київ, МОН, , ЦШВСМ МОН
, MON
         
  7 2 249 ДАНИЛЮК Олег
Oleh Danylyuk
05.07.1989 Тернопiльська, К, , ШВСМ Трн
, Kolos
         
  8 1 488 КРИВОШАНОВ Олексій
Oleksiy Kryvoshanov
30.03.1991 Луганська, С, , ШВСМ Луг
, Spartak
         
  Heat : 2(3) Забіг: 2(3)              
  1 1 561 СТРАТЕЛЮК Олександр
Oleksandr Stratelyuk
20.11.1990 Хмельницька, МОН, , ДЮСШ Дунаєвецька
, MON
         
  2 590 КОСТЕНКО Сергій
Serhiy Kostenko
20.10.1987 Запорiзька, У, , ШВСМ Зпр
, Ukraine
         
  3 399 МОРОЗ Олег
Oleh Moroz
21.09.1989 Харкiвська, Д, , КЗ КДЮСШ "ХТЗ"
, Dynamo
         
  4 1 267 КОРЖ Віталій
Vitaliy Korzh
05.10.1987 Сумська, МОН, , ШВСМ
, MON
         
  5 333 БОДРОВ Ігор
Ihor Bodrov
09.07.1987 Харкiвська, Д, , ОШВСМ Хрк
, Dynamo
         
  6 1 323 ШТАНОВ Юрій
Yuriy Shtanov
08.07.1986 Сумська, С, , ШВСМ Сум
, Spartak
         
  7 641 ГОРБАЧОВ Євген
євген Horbachov
18.04.1995 Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр
, Ukraine
         
  8 196 ПОЛОВИЦЯ Олег
Oleh Polovytsya
13.05.1994 Київська, Д, , КОЦОП
, Dynamo
         
  Heat : 3(3) Забіг: 3(3)              
  1 2 011 МУКЕ Ален
Alen Muke
09.06.1995 Миколаївська, МОН, ЦОП, МВУФК Мик
, MON
         
  2 2 242 КОСТЮЧЕНКО Сергій
Serhiy Kostyuchenko
20.02.1990 Чернігiвська, МОН, , ОШВСМ Чрг
, MON
         
  3 635 КРАВЦОВ Роман
Roman Kravtsov
18.05.1995 Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр
, Ukraine
         
  4 1 718 ІБРАГІМОВ Еміль
Emil Ibrahimov
01.02.1990 Чернівецька, У, , ШВСМ Чернівецька, Луганська
, Ukraine
         
  5 1 280 СУПРУН Володимир
Volodymyr Suprun
24.01.1994 Сумська, С, , СДЮШОР ім.В.Голубничого
, Spartak
         
  6 432 УСТИМЕНКО Олександр
Oleksandr Ustymenko
01.06.1993 Харкiвська, Д, , ОШВСМ Хрк
, Dynamo
         
  7 55 ГРЕЧКА Ігор
Ihor Hrechka
01.01.1994 Донецька, МОН, , ДВУОР ім. С.Бубки
, MON
         
  8 1 532 ВЄТЛІН Павло
Pavlo Vyetlin
07.01.1994 Луганська, Д, , ШВСМ Луг
, Dynamo
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста