Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 19 лютого 2014 р. 10:10  
   
Біг на 400 м Жінки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (7)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 24 ЛОГВИНЕНКО Аліна Донецька, С, ШВСМ Донецьк 18.07.1990 54.57 КМС Чумак А.І., Чумак О.В. (), Скирда І.В. ()
                     
2 2066 КИРИЧУК Діана Миколаївська, Д, ЦОП 20.04.1992 57.04 I Кілярський В.Г., Бугайов А.І.
                     
3 470 КОМПАНІЄЦЬ Тетяна Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР 08.08.1992 58.21 I Родкіна Т.І., Ярощук В., Веремійчик Л.Г.
                     
4 654 ФЕНУХІНА Юлія Запорiзька, Д, СДЮШОР "Металург" Зпр 06.07.1993 58.61 I Кущ Є.В. ()
                     
2419 ОПРЯ Марія Кіровоградська, У, ОШВСМ Крв 19.08.1982 DNS   Тесленко О.М., Тесленко О.Л.
                     
  Забіг 2 (7)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 441 БАРАЛЕЙ Юлія Дніпропетровська, Тернопільська, Д, ШВСМ Днп 25.04.1990 55.64 КМС Твердохліб С., Дуда Б.П.
                     
2 847 НІКОЛЕНКО Вікторія м. Київ, Черкаська, У, ДШВСМ 15.06.1991 55.79 КМС Чередніченко В.Є.
                     
3 168 ШЕВЧЕНКО Тетяна Київська, Д, КОШВСМ 19.03.1994 56.44 КМС Зайцев В.О., Гаман Л
                     
4 1178 БОСАК Ольга Вінницька, К, СДЮШОР Внц 07.09.1994 1:00.50 II Мельничук В.М.
                     
5 767 САРИЧЕВА Аліна Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 22.09.1995 1:01.50 II Дзюник І.С., Василенко І.М.
                     
1800 КОВАЛЬЧУК Марія Житомирська, Д, ОШВСМ Жтм 02.08.1992 DNS   Нікітіни А.В.,Н.М. ()
                     
  Забіг 3 (7)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1 ПРИСТУПА Дарина Донецька, С, ШВСМ Донецьк 26.11.1987 55.15 КМС Чумак А.І., Чумак О.В. (), Хорольський В.І.
                     
2 916 КРАСНОЩОК Юлія м. Київ, У, ДШВСМ 06.01.1990 55.69 КМС Клименко В.М. ()
                     
3 1187 ЖУПАНІК Надія Вінницька, К, ШВСМ Він 22.11.1993 58.01 I Жуковський В.Т. (), Турлюк В.М.
                     
1069 БОНДАР Анастасія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 21.05.1991 DNF   Савін О.М.
                     
955 КУЛІКОВА Дар'я Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 05.10.1992 DNS   Юрченко А.
                     
1346 ДОРОШЕНКО Вікторія Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми 06.05.1994 DNS   Пилипей Л.П.
                     
  Забіг 4 (7)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 484 РИЖИКОВА (ЯРОЩУК) Анна Дніпропетровська, Рівненська, КСК "Дзержинка", ЗСУ, ШВСМ Днп 24.11.1989 54.87 КМС Кравченко В.І., Чулаєвський Б.В., Крупко П.і.
                     
2 26 ТКАЧУК Вікторія Донецька, МОН, ШВСМ Донецьк 08.11.1994 56.35 КМС Чумак А.І., Краснов О.Г.
                     
3 240 МАРОТЧАК Альона Київська, МОН, ЦШВСМ МОН 31.01.1992 56.57 КМС Хмара О.Б.
                     
4 761 МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія Черкаська, Д, ОСДЮСШОР Чрк 23.06.1994 57.75 I Дзюник І.С., Василенко І.М.
                     
5 1200 ДОВГАНЬ Лілія Вінницька, С, МДЮСШ №1 Він 17.01.1996 1:00.25 II Турлюк В.М.
                     
1329 КОВАЛЕНКО Аліна Сумська, МОН, ОДЮСШ 31.08.1994 DNS   Білодід О.Ф., Корж С.О. ()
                     
  Забіг 5 (7)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2255 РАЛЬКО Оксана Тернопiльська, Д-МОН, ШВСМ Трн 01.02.1994 54.83 КМС Борейко М.М., Борейко Т.М. ()
                     
2 1646 КОЛЕСНИЧЕНКО Олена Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 03.06.1993 55.72 КМС Подолянко В.З.
                     
3 17 ВЕРЕГА Ксенія Донецька, МОН 26.10.1995 56.97 I Вегнери О.і.,о.а,
                     
4 2425 ПАЛАДІЙ Марія Кіровоградська, Д, ОШВСМ Крв 01.09.1994 58.01 I Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
                     
5 1172 БЕРЕЗЮК Наталія Вінницька, К, СДЮШОР Внц 14.08.1996 58.12 I Мельничук В.М.
                     
6 1985 ШАНКОВСЬКА Аліна Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька 29.11.1993 1:01.68 II Козлович О.Є.
                     
  Забіг 6 (7)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 155 КАРАНДЮК Ксенія Київська, МОН-С, КОШВСМ 21.06.1986 55.49 КМС Прокудін О.М.
                     
2 327 СЛЮСАРЕНКО Катерина Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 15.03.1993 56.28 КМС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Слюсаренко Ю.
                     
3 1188 ЧЕХІВСЬКА Юлія Вінницька, К 17.03.1992 56.31 КМС Жуковський В.Т. (), Турлюк В.М.
                     
2423 МЕЛЬНИК Тетяна Кіровоградська, Д, РВУФК 02.04.1995 DQ 163,3   Приймак В.М. (), Федорець В.А.
                     
604 ЛАКТІОНОВА Ксенія Запорiзька, К, ДЮСШ Колос 10.05.1995 DNF   Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.
                     
  Забіг 7 (7)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 897 СТУЙ Христина м. Київ, Івано-Франківська, Д-У, КМШВСМ 03.02.1988 54.49 МС Басенко С.
                     
2 1068 САВІНА Ксенія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 04.06.1989 56.11 КМС Савін О.М.
                     
3 173 БАЛЯСНИКОВА(ПЛЯШЕЧУК) Катерина Київська, Д, КОШВСМ 08.12.1989 57.80 I Зайцев В.О., Гаман Л
                     
4 2339 ЯКУБОВА Ельвіра Полтавська, К, КДЮСШ №1 Полтава 27.03.1994 59.53 I Омельяненко В.М.
                     
5 1323 МОРОКО Наталія Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 21.10.1994 1:00.16 II Гудим М.П., Гудим С.