Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | |||
Суми 19 лютого 2014 р. 12:15 | |||
Семиборство: Біг на 60 м Чоловіки Фінал | ||||||||||
Забіг 1 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Очки | Розряд | Тренери | ||
1 | 710 | СУЮНОВ Артур | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 10.08.1991 | 7.42 | 739 | III | Льопа Д.І., Ольховникова А | ||
2 | 243 | ШОФУЛ Іван | Київська, К, ДШВСМ | 01.08.1990 | 7.45 | 729 | III | Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П. | ||
3 | 1474 | ХАРКІВСЬКИЙ Віталій | Луганська, Д, ШВСМ Луг | 05.09.1984 | 7.50 | 713 | III | Томінов О.О. | ||
4 | 332 | БІЛОКОПИТИЙ Микола | Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а | 18.08.1994 | 7.51 | 710 | III | Бондаренко В, Переясловець Л.І. | ||
5 | 376 | ЩЕРБИНА Олександр | Харкiвська, Д, ХДАФК | 21.11.1993 | 7.52 | 706 | III | Переяславець Л., Бондаренко В | ||
6 | 1193 | ШЕПІТКО Дмитро | Вінницька, К, СДЮШОР Внц | 03.11.1994 | 7.64 | 668 | III | Постемський В.Ф., Самборська М | ||
Забіг 2 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Очки | Розряд | Тренери | ||
1 | 1009 | ОЛІЙНИК Валентин | Одеська, Д, ШВСМ | 10.11.1994 | 7.22 | 806 | II | Олійник І.А., Сергєєв О.І. | ||
2 | 514 | МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан | Дніпропетровська, К, КДЮСШ | 29.05.1994 | 7.26 | 792 | II | Андросович В.С. | ||
3 | 2505 | СМОЛІЙ Ілля | Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп | 21.03.1992 | 7.31 | 775 | II | Смолій С, Єрьомін О.М., Бережний В.О. | ||
4 | 246 | ВАРАВВА Антон | Київська, К, БВУФК Бровари | 02.04.1993 | 7.35 | 762 | III | Шкуропат Ю.Н. | ||
5 | 265 | КОРЖЕНКО Олександр | Київська, Д, КОЦОП | 25.11.1994 | 7.44 | 732 | III | Блонський Ю, Пензарєв Р.С. () | ||
6 | 185 | СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло | Київська, К, КОШВСМ | 09.08.1993 | 7.80 | 619 | I юн | Шкуропат Ю.Н. | ||
7 | 1197 | ЗВОНСЬКИЙ Ігор | Вінницька, К, СДЮШОР Внц | 24.01.1995 | 8.03 | 551 | I юн | Постемський В.Ф., Самборська М | ||
Забіг 3 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Очки | Розряд | Тренери | ||
1 | 1173 | АДАМЧУК Вадим | Вінницька, К, СДЮШОР Внц | 30.05.1994 | 7.09 | 851 | I | Постемський В.Ф., Самборська М | ||
2 | 1403 | ІВАНИЦЬКИЙ Василь | Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ | 29.01.1991 | 7.10 | 847 | I | Петринець Л. | ||
3 | 2520 | ЯРОХОВИЧ Сергій | Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп | 18.09.1991 | 7.13 | 837 | I | Коваль В.І., Бережний В.О. | ||
4 | 270 | ПАЛАМАРЧУК Олександр | Київська, Д, КОШВСМ | 11.05.1987 | 7.23 | 802 | II | Постемський В.Ф., Медвідь М.В. | ||
5 | 1418 | ПІНКЕВИЧ Віталій | Львiвська, Д, ЛШВСМ | 09.03.1988 | 7.39 | 749 | III | Переяславець О, Бондаренко В, Петринець Л. | ||
6 | 2511 | ЧЕМЕРИС Сергій | Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп | 02.05.1990 | 7.40 | 745 | III | Андросович В.С., Єрьомін О.М. | ||
7 | 337 | ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир | Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а | 18.04.1991 | 7.42 | 739 | III | Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І. |