Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 19 лютого 2014 р. 17:00  
   
Біг на 60 м Чоловіки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1280 СУПРУН Володимир Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 24.01.1994 6.90 КМС Гудим М.П., Гудим С.
                     
2 2418 ПАРХОМЕНКО Віталій Кіровоградська, К, ОШВСМ Крв 21.08.1984 6.94 КМС Нищеменко В.А.
                     
3 1532 ВЄТЛІН Павло Луганська, Д, ШВСМ Луг 07.01.1994 7.01 I Томінов О.О., Васильєва В.
                     
4 2242 КОСТЮЧЕНКО Сергій Чернігiвська, МОН, ОШВСМ Чрг 20.02.1990 7.01 I Хмара О.Б., Святенко В.І.
                     
5 2011 МУКЕ Ален Миколаївська, МОН, ЦОП 09.06.1995 7.11 I Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф., Шалар І.Г.
                     
6 2243 ТРИТЯЧЕНКО Олександр Чернігiвська, С, ДЮСШ Прилуки 23.10.1993 7.47 III Марченко М.С., Салівон Р.П.
                     
632 ГОЛОВЧЕНКО Віктор Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 02.04.1994 DNS   Кущ Є.В. ()
                     
  Забіг 2 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1267 КОРЖ Віталій Сумська, МОН, ШВСМ 05.10.1987 6.81 КМС Білодід О.Ф., Корж С.О. ()
                     
2 399 МОРОЗ Олег Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 21.09.1989 6.95 I Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
3 709 САГУТКІН Сергій Запорiзька, У-ЗСУ, ШВСМ Зпр 09.04.1986 7.07 I Рурак К.М., Рурак М.І.
                     
4 1367 КОРНІЙЧУК Дмитро Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка 26.07.1996 7.40 III Порошина О.В. ()
                     
5 1299 БІРЮКОВ Богдан Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 21.04.1996 7.53 III Яковлєв В.А.
                     
6 1337 КОРЕЦЬКИЙ Олексій Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми 28.03.1995 7.55 III Пилипей Л.П., Вятіорець С.Є.
                     
7 1282 ЛЕУНОВ Дмитро Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 08.11.1996 7.92 I юн Яковлєв В.А.
                     
  Забіг 3 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 432 УСТИМЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 01.06.1993 6.91 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
                     
2 55 ГРЕЧКА Ігор Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки 01.01.1994 6.96 I Франков О.
                     
3 196 ПОЛОВИЦЯ Олег Київська, Д, КОЦОП 13.05.1994 6.99 I Зайцев В.О., Гаман Л.Л.
                     
4 1851 НАГІЄВ Богдан Житомирська, СДЮШОР Жтм 05.03.1993 7.28 II Бр. Денисова
                     
5 1449 КУЛЄШ Станіслав Луганська, МОН, КДЮСШ 27.03.1988 7.29 II Рикалов Ю.В., Крещук О.П.
                     
6 1320 БОЙЧЕНКО Андрій Сумська, МОН, ДЮСШ м.Ромни 15.09.1995 7.59 III Савицький М.В ()
                     
7 1342 РУДЕНКО Павло Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 08.07.1996 7.77 I юн Курочкін А.Б., Штанов Ю
                     
  Забіг 4 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1529 СМЕЛИК Сергій Луганська, Д-С, ШВСМ Луг 19.04.1987 6.88 КМС Бутков С.О.
                     
2 635 КРАВЦОВ Роман Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 18.05.1995 6.96 I Рурак М.І., Рурак К.М.
                     
3 339 ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 17.01.1995 7.03 I Бодрови В.В. та Н.Д., Переясловець Т.
                     
4 1617 НИЖНІЙ Михайло Хмельницька, МОН, ШВСМ Хмл 21.11.1992 7.13 I Ліщук В.В.
                     
5 1309 КРИВОРУЧКО Єгор Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 02.09.1996 7.18 II Курочкін А.Б., Штанов Ю
                     
6 2402 НЕРУШ Євген Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак 2002" 16.09.1997 7.26 II Шостак І.О. (), Шостак О.
                     
7 1845 ОСТРОГЛЯД Андрій Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 26.10.1991 7.35 III Ледньова А.Є.
                     
8 1343 ГОРДІЄНКО Олексій Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 22.08.1996 7.38 III Сердюченко О.І., Сердюченко О.
                     
  Забіг 5 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1323 ШТАНОВ Юрій Сумська, С, ШВСМ Сум 08.07.1986 6.95 I Гудим М.П., Гудим С.
                     
2 2249 ДАНИЛЮК Олег Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 05.07.1989 7.01 I Васірук М.
                     
3 1561 СТРАТЕЛЮК Олександр Хмельницька, МОН, ДЮСШ Дунаєвецька 20.11.1990 7.09 I Ковальчук Ю, Овчаров Б.
                     
4 1257 ТРИТЯК Станіслав Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми 19.06.1995 7.17 II Пилипей Л.П.
                     
5 1977 ЯМНЮК Андрій Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька 01.07.1993 7.24 II Козлович О.Є.
                     
6 1352 СВІДЕРСЬКИЙ Петро Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 12.04.1994 7.40 III Свищ Я., Черниш П.
                     
7 381 МАЙСТРЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 24.08.1996 7.43 III Бодрови В.В. та Н.Д., Медведчук В.В.
                     
659 ГОЛОВАНЬ Віталій Запорiзька, К, ДЮСШ Колос 09.05.1989 DNS   Мальцев М.П. (), Свириденко О.
                     
  Забіг 6 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1538 ЛУКАШУК Артем Луганська, Д, ШВСМ Луг 06.04.1991 6.88 КМС Томінов О.О., Шатохін В.М., Ведміденко В. ()
                     
2 641 ГОРБАЧОВ Євген Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 18.04.1995 7.00 I Апанович В.І.,Л.Д. ()
                     
3 2256 РИБІЙ Назарій Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 21.10.1991 7.11 I Васірук М.
                     
4 1748 МАКСИМЧУК Іван Чернівецька 29.10.1993 7.14 I Лобоцька Г.О.
                     
5 2411 СКВОРЦОВ Вадим Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 06.03.1992 7.27 II Ковальчук С.
                     
6 1366 ЧАБАРЕНКО Юрій Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка 01.04.1993 7.46 III Дорошина О, Порошина О.В. (), Пікунова М.м.
                     
7 2347 КОЛІСНИЧЕНКО Дмитро Полтавська, Інваспорт 16.02.1988 7.55 III Щербак Ю.Є., Циганко Л
                     
8 1325 НАТАЛІЧ Богдан Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 05.01.1994 7.59 III Яценко В.в.
                     
  Забіг 7 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 333 БОДРОВ Ігор Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 09.07.1987 6.89 КМС Бодрови В.В. та Н.Д., Мухін О
                     
2 1488 КРИВОШАНОВ Олексій Луганська, С, ШВСМ Луг 30.03.1991 7.14 I Сероріз Т.Б. (), Бутков С.О.
                     
3 820 ШАМАТРИН Артем м. Київ, Дніпропетровська, ЗСУ-У, КМШВСМ 15.06.1991 7.19 II Басенко С., Степанова Т.В., Федорець В.А.
                     
4 2247 ЧАЙКА Ігор Тернопiльська, МОН, ШВСМ Трн 10.10.1992 7.20 II Борейко М.М., Борейко Т.М. ()
                     
5 746 ХАРКІВСЬКИЙ Вадим Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 31.10.1994 7.25 II Дзюник І.С.
                     
6 1668 СИДОРУК Станіслав Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 05.09.1993 7.29 II Машанєнков О.В.
                     
7 1967 ЧИКИДА Павло Волинська, МОН, ОДЮСШ Волинька 22.06.1994 7.47 III Киричук В.М.
                     
2118 ЛАБИЧ Андрій Івано-Франківська, У, ШВСМ Ів-Фр 20.07.1992 DNS   Лабич П.В., Яремчук Д.М. ()
                     
  Забіг 8 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1718 ІБРАГІМОВ Еміль Чернівецька, Луганська, У, ШВСМ Чернівецька 01.02.1990 6.77 МС Слюсарев Г.Г., Бризгін В.
                     
2 908 ЗАХАРЧЕНКО Микита м. Київ, МОН, ЦШВСМ МОН 19.08.1994 6.94 КМС Голуб О.О., Козлова С.М.
                     
3 590 КОСТЕНКО Сергій Запорiзька, У, ШВСМ Зпр 20.10.1987 7.02 I Кущ Є.В. ()
                     
4 1947 МАРШАЛ Назарій Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька 29.04.1994 7.12 I Козлович О.Є., Мороз М.С.
                     
5 873 ВАЛЯВА Денис м. Київ, Д, КМШВСМ 29.07.1987 7.33 II Федорець В.А., Зенкова Т.П.
                     
6 340 ІСАКОВ Іван Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 27.12.1995 7.43 III Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
7 1962 ГОРИНОВИЧ Тарас Волинська, МОН 28.10.1995 7.52 III Мороз М.С.
                     
2427 МАРТИНЮК Роман Закарпатська, Д, ШВСМ Зкп 06.12.1991 DNS   Коломоєць А.І.