Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 19 лютого 2014 р. 17:30  
   
Семиборство: Штовхання ядра 7.260 кг Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 14.12 736   Постемський В.Ф., Медвідь М.В.
    14.04 14.06 14.12        
                     
2 2511 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 14.06 732   Андросович В.С., Єрьомін О.М.
    X 13.66 14.06        
                     
3 1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 13.57 702   Переяславець О, Бондаренко В, Петринець Л.
    13.57 13.34 12.88        
                     
4 337 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 13.47 696   Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
    13.47 X 13.14        
                     
5 710 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 10.08.1991 13.40 692   Льопа Д.І., Ольховникова А
    13.40 13.24 X        
                     
6 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, ЗСУ, ЛШВСМ 29.01.1991 13.39 691   Петринець Л.
    12.62 13.38 13.39        
                     
7 376 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 13.35 689   Переяславець Л., Бондаренко В
    13.35 X 12.98        
                     
8 246 ВАРАВВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 13.34 688   Шкуропат Ю.Н.
    12.72 12.10 13.34        
                     
9 1173 АДАМЧУК Вадим Вінницька, К, СДЮШОР Внц 30.05.1994 13.23 681   Постемський В.Ф., Самборська М
    13.23 13.20 X        
                     
10 1474 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луг 05.09.1984 12.87 659   Томінов О.О.
    X 11.71 12.87        
                     
11 243 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 12.86 659   Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.
    12.80 12.52 12.86        
                     
12 332 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 12.30 625   Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    11.70 10.81 12.30        
                     
13 514 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, КДЮСШ 29.05.1994 12.02 608   Андросович В.С.
    11.96 11.67 12.02        
                     
14 1009 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 11.83 596   Олійник І.А., Сергєєв О.І.
    11.48 11.74 11.83        
                     
15 2505 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 11.48 575   Смолій С, Єрьомін О.М., Бережний В.О.
    X 11.42 11.48        
                     
16 248 КОРЖЕНКО Олександр Київська, Д, КОЦОП 25.11.1994 11.43 572   Блонський Ю, Пензарєв Р.С. ()
    10.09 10.94 11.43        
                     
17 185 СТЕПАНОВСЬКИЙ Павло Київська, К, КОШВСМ 09.08.1993 11.10 552   Шкуропат Ю.Н.
    10.76 11.10 11.08        
                     
1193 ШЕПІТКО Дмитро Вінницька, К, СДЮШОР Внц 03.11.1994 DNS     Постемський В.Ф., Самборська М
                 
                     
1197 ЗВОНСЬКИЙ Ігор Вінницька, К, СДЮШОР Внц 24.01.1995 DNS     Постемський В.Ф., Самборська М
                 
                     
2520 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 DNS     Коваль В.І., Бережний В.О.