Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 19 лютого 2014 р. 17:30  
   
Біг на 60 м Жінки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1719 ПАРНЕТА Олена Чернівецька, ШВСМ Чернівецька 29.11.1986 7.57 МС Павлюк І., Парнета А.І. ()
                     
2 714 НІКІТІНА Анастасія Черкаська, С, ОСДЮСШОР Чрк 08.09.1994 7.69 КМС Горбівненко О
                     
3 1171 ЯНОВСЬКА Олена Вінницька, К, ШВСМ Він 15.02.1990 7.70 КМС Черненков С.О. ()
                     
4 31 ЧУБКОВЦОВА Ганна Донецька, МОН, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 20.04.1994 7.78 I Барсукова В.В., Бойко З.о.
                     
5 1771 ЯЧНІК Марина Житомирська, СДЮШОР Жтм 09.02.1997 7.83 I Бр. Денисова
                     
6 320 РАЗЛАДОВА Марія Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.09.1995 8.05 II Омельченко М.В., Омельченко О.П., Чурілін С.Г.
                     
7 1338 ШАРУТА Василина Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 24.01.1998 8.18 II Сердюченко О.І., Сердюченко О.
                     
  Забіг 2 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 22 ШМІДОВА Марія Донецька, С, ШВСМ Донецьк 03.04.1992 7.48 МС Чумак А.І., Чумак О.В. (), Ольхова Т.О.
                     
2 12 ЛУНЯКІНА Дар'я Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки 05.11.1994 7.59 МС Франкови о.в.,о.о. 
                     
3 1375 ВАСЬКІВ Ірина Львiвська, С 18.05.1989 7.72 КМС Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю
                     
4 293 АДЖАМЕТОВА Лейля Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 09.03.1994 7.90 I Омельченко М.В., Омельченко О.П., Костюченкова І.А. ()
                     
5 1818 СУХОТСЬКА Юлія Житомирська, С, ОШВСМ Жтм 26.09.1990 7.97 II Ледньова А.Є., Лайчук А.
                     
6 2214 ШУЛЬГА Євгенія Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" 13.09.1994 8.00 II Вятиорець С.Є., Середа С.С.
                     
7 654 ФЕНУХІНА Юлія Запорiзька, Д, СДЮШОР "Металург" Зпр 06.07.1993 8.00 II Кущ Є.В. ()
                     
  Забіг 3 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1539 СТРОГОВА Наталія Луганська, Д, ШВСМ Луг 26.12.1992 7.41 МС Томінов О.О., Чумаков О.М.
                     
2 1189 БАБИЧ Ганна Вінницька, С, ДШВСМ 03.04.1986 7.62 КМС Зенкова Т.П., Москалюк К.М.
                     
3 472 ЛЕБІДЬ Анастасія Дніпропетровська, У, ДВУФК 30.10.1993 8.03 II Фатєєва О.І., Цицанюк В.
                     
4 300 ДУМЕНКО Марина Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 31.08.1991 8.10 II Бодрови В.В. та Н.Д., Ісправнікова В.М. ()
                     
2228 ЗАКАТОВА Ярослава Чернігiвська, С, ОШВСМ Чрг 30.07.1994 DQ 162.7   Філіпов В.в., Марченко М.С.
                     
2255 РАЛЬКО Оксана   01.02.1994 DNS          
                     
  Забіг 4 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 319 ПОГРЕБНЯК Наталя Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 19.02.1988 7.27 МС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Дев’ятко Г.М. ()
                     
2 857 МОКРОВА Марія м. Київ, МОН, ЦШВСМ МОН 01.05.1991 7.63 КМС Косован О.В. ()
                     
3 2327 ШЕВЧЕНКО Ірина Полтавська, К, ПОШВСМ 15.01.1994 7.79 I Щербак Ю.Є.
                     
4 678 СЕМЧИШИНА Юлія Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 21.04.1992 7.86 I Кущ Є.В. ()
                     
5 2493 ГОНЧАРОВА Світлана м. Севастополь, МОН, КВУЗ"ДЮСШ №1" 09.05.1977 7.90 I Самсонова О.О.
                     
6 1628 ПЯТКОВСЬКА Яна Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 10.09.1992 8.15 II Краснов А.Г., Машанєнков О.В.
                     
1069 БОНДАР Анастасія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 21.05.1991 DNS   Савін О.М.