Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 19 лютого 2014 р. 17:55  
   
Біг на 800 м Жінки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2426 КЕЛЕМЕН Олеся Закарпатська, Д, ШВСМ Зкп 25.07.1990 2:09.50 КМС Перегінець М.І., Будкевич Г.Б.
                     
2 1822 СОЛОВЕЙ Анастасія Житомирська, МОН, УОР 26.07.1993 2:10.14 КМС Приходько В.М., Медведчук В.В.
                     
3 35 ПОТАПЕНКО Людмила Донецька, Д, ШВСМ Донецьк 23.07.1993 2:10.49 КМС Степанцов К.А., Краснов О.Г.
                     
4 884 КОВАЛЬОВА Анастасія м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 12.07.1993 2:19.07 I Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П.
                     
5 1346 ДОРОШЕНКО Вікторія Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми 06.05.1994 2:43.55 III Пилипей Л.П.
                     
1118 СМЄТАНІНА Анастасія АР Крим, С, ШВСМ Сімф 02.05.1995 DNS   Чумак О.Ф., Дубовик О.І.
                     
  Забіг 2 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 2366 ЛЯХОВА Ольга Полтавська, Донецька, Д, ШВСМ 18.03.1992 2:04.94 МС Степанцов К.А.
                     
2 1068 САВІНА Ксенія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф 04.06.1989 2:09.35 КМС Савін О.М.
                     
3 228 МОРОЗ Юлія Київська, К, КОЦОП 19.01.1996 2:09.93 КМС Шурмельов С.О.
                     
4 1309 ПЄВНЄВА Ірина Сумська, С, ШВСМ 30.09.1989 2:20.68 I Яценко В.в., Білодід О.Ф.
                     
1178 БОСАК Ольга Вінницька, К, СДЮШОР Внц 07.09.1994 DNF   Мельничук В.М.
                     
951 ЩИРСЬКА Анжела Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 18.01.1994 DNS   Юрченко А., Колодєєв М.І.
                     
  Забіг 3 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1334 МАЙКОВСЬКА Валентина Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми 12.10.1993 2:33.61 III Пилипей Л.П.
                     
2 2238 МИКОЛЕНКО Марія Чернігiвська, С, ОШВСМ Чрг 04.04.1994 2:36.29 III Марченко М.С., Салівон Р.П.
                     
1800 КОВАЛЬЧУК Марія Житомирська, Д, ОШВСМ Жтм 02.08.1992 DNF   Нікітіни А.В.,Н.М. ()
                     
41 СІДОРСЬКА Олена Донецька, Д, ШВСМ Донецьк 30.07.1994 DNS   Степанцов К.А., Ліщук В.В.
                     
2197 ЗАВГОРОДНЯ Ольга Чернігiвська, Д, ОШВСМ Чрг 06.01.1983 DNS   Марченко М.С., Салівон Р.П.
                     
  Забіг 4 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 660 ТКАЧУК Анастасія Запорiзька, Івано-Франківська, Д-У, СДЮШОР "Металург" Зпр 20.04.1993 2:08.07 КМС Рурак К.М., Рурак М.І., Дорундяк С.А. ()
                     
2 1400 МОЧУЛЬСЬКА Орися Львiвська, Д, ЛШВСМ 23.06.1992 2:10.48 КМС Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Єретик В.Ю.
                     
3 2066 КИРИЧУК Діана Миколаївська, Д, ЦОП 20.04.1992 2:15.12 I Кілярський В.Г., Бугайов А.І.
                     
4 1886 ХАРІНА Аліна Херсонська, У, ХВУФК 25.03.1994 2:15.69 I Якимчук А.О., Чертоляс В.Д.
                     
5 2361 АНТОНОВА Валерія Полтавська, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ 10.11.1993 2:19.54 I Лобанов О.