Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 19 лютого 2014 р. 18:20  
   
Стрибки у довжину Чоловіки  Кваліфікація             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ Зпр 26.08.1985 7.64   МС Льопа Д.І., Філоненко О
    X X 7.41 7.54 X 7.64  
                     
2 1526 НЕЛЕДВА Тарас Луганська, МОН, ДШВСМ 07.06.1992 7.60   МС Горбаченко В.А, (), Чібісов В.І.
    X 7.55 7.45 7.51 7.48 7.60  
                     
3 63 БІЛОБОРОДОВ Михайло Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц 31.10.1993 7.42   КМС СолдаткінВ.В.  ()
    7.27 7.12 X X X 7.42  
                     
4 193 НІКІФОРОВ Сергій Київська, МОН, БВУФК Бровари 26.09.1993 7.40   КМС Гредунови Н.М. та В.Т.
    7.03 X 7.27 7.40 7.23  
                     
5 532 НЕГРІЙ Микита Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 13.02.1991 7.19   I Бондаренко В.Г., Котова Т.
    7.19 7.13 6.98 X 6.87  
                     
6 2503 ПРУДНІКОВ Дмитро Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 02.12.1989 7.18   I Бондаренко В, Котова Т.
    7.18 6.78 X X 7.03  
                     
7 2249 ДАНИЛЮК Олег Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 05.07.1989 7.16   I Васірук М.
    7.12 6.96 7.16  
                     
8 845 ДАНИШ Олег м. Київ, К, ДШВСМ 17.05.1986 7.13   I Горбаченко Ю.С.
    7.13 6.98 7.10 6.99 7.11  
                     
9 1359 БУЛАК Орест Львiвська, К, ЛШВСМ 15.08.1984 7.10   I Сазонова В.І.
    7.10 X 6.88        
                     
10 256 КУГА Євгеній Київська, МОН 22.09.1994 7.04   I Ільїн А.І.
    6.65 6.85 7.04        
                     
11 2021 АЛЕКСЄЄНКО Костянтин Миколаївська, ЦОП, У, МСДЮШОР Мик 28.12.1994 7.02   I Демидов В.В., Стьопіна В
    6.92 7.02 X        
                     
12 1357 ДУЧИНСЬКИЙ Євген Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка 26.12.1991 7.01   I Порошина О.В. (), Льопа Д.І.
    X 6.71 7.01        
                     
13 1841 МАЗУР Владислав Житомирська, Д, ДЮСШ "Динамівець" Жтм 21.11.1996 6.97   I Лонський І.
    6.97 6.86 6.95        
                     
14 1360 ГРАМА Максим Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львів 20.05.1992 6.93   I Борькін В.П.
    6.93 6.77 6.75        
                     
15 499 КОПИТЬКО Владислав Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 17.04.1993 6.91   I Матина В.А.
    6.76 6.56 6.91        
                     
16 2025 МИТРОФАНОВ Іван Миколаївська, ЦОП, МСДЮШОР Мик 11.09.1995 6.89   I Сергієнко Л.В.
    6.89 6.60 6.80        
                     
17 492 ГРЕБЕНЮК Олег Дніпропетровська, С, ДЮСШ Лада 15.03.1994 6.88   I Селіверстов С, Орнанджи А.І.
    X X 6.88        
                     
18 378 МАІЛАФІЙЯ Саміну Харкiвська, У, ШВСМ з л/а 30.11.1994 6.84   I Переяславець Т.О.
    6.68 6.81 6.84        
                     
19 2248 ЧОРНОТА Дмитро Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 28.09.1987 6.71   II Кармелюк Є.Т.
    6.39 6.64 6.71        
                     
20 578 ПИЛИПЧУК Олександр Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 06.03.1996 6.69   II Гуринович Г.
    6.59 6.56 6.69        
                     
21 772 ПОЛІЩУК Тарас Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 23.07.1993 6.65   II Колот А.В.
    6.59 X 6.65        
                     
22 2181 ДЯКІВ Михайло Івано-Франківська 18.05.1989 6.47   II Лопачак О., Колот А.В.
    6.27 6.47 6.31        
                     
23 2410 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська, К 06.11.1981 6.43   II      
    6.41 6.43 X        
                     
24 340 ІСАКОВ Іван Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 27.12.1995 6.00   III Омельченко М.В., Омельченко О.П.
    X 6.00 X        
                     
25 2411 СКВОРЦОВ Вадим Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 06.03.1992 5.61   I юн Ковальчук С.
    5.61 5.25 5.50        
                     
341 ІСАЧЕНКОВ Ярослав Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 02.03.1995 DNS     Ісправнікова В.М. (), Казак В.Ю.
                 
                     
343 КАПУСТА Владислав Харкiвська, Д 02.11.1996 DNS          
                 
                     
391 МАКАРЧЕВ Андрій Харкiвська, Хмельницька , ЗСУ, ШВСМ з л/а 15.11.1985 DNS     Горбаченко Ю.С.
                 
                     
655 ГОРСТКА Тимофій Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 11.05.1993 DNS     Ульянченко В.І. (), Бабій В
                 
                     
771 ЗІМІН Анатолій Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 14.06.1992 DNS     Колот А.В.