Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 19 лютого 2014 р. 18:20  
   
Біг на 800 м Чоловіки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 863 МАРЕНКО Дмитро м. Київ, ЗСУ 29.11.1990 1:54.87 КМС Скрипнік О.Т. (), Якимчук А.А.
                     
2 1277 ТАРАН Віталій Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 07.02.1996 2:05.62 II Курочкін А.Б.
                     
3 1298 УВАРОВ Богдан Сумська, МОН, ОДЮСШ 20.05.1993 2:05.86 II Ганжа О.і.
                     
4 1829 СІРИК Микола Житомирська, ДЮСШ Жтм 08.11.1993 2:06.46 II Зімароєв О.О.
                     
694 ПРИВАРНИКОВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 05.05.1993 DNS   Нечта С.о., Місірук Г.О. ()
                     
  Забіг 2 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 852 НІКОЛАЙЧУК Дмитрій м. Київ, ДЮСШ "Старт" 20.03.1992 1:53.53 КМС Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
2 1351 КОГУТ Юрій Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 10.05.1994 1:55.48 КМС Свищ Я., Яременко Г
                     
3 607 РОГОВНІН Олександр Запорiзька, К, ДЮСШ Колос 12.02.1990 1:58.10 I Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.
                     
4 1268 ЯКУШЕНКО Віктор Сумська, МОН, ОДЮСШ 03.10.1993 2:02.62 II Ганжа О.і., Лазоркін Р.О. ()
                     
83 АЛІМОВ Владислав Донецька, Д 30.09.1993 DNS   Степанцов К.А., Мезенцева Т.
                     
1768 КОСТІЧЕВ Максим Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 29.08.1991 DNS   Ледньова А.Є.
                     
  Забіг 3 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1543 МЕДВІДЬ Михайло Хмельницька, Д, ШВСМ Хмл 29.09.1991 1:53.83 КМС Ліщук В.В.
                     
2 1806 ЯРКО Роман Житомирська, Д, ОШВСМ Жтм 06.11.1989 1:54.61 КМС Нікітіни А.В.,Н.М. ()
                     
3 2336 МАСЛАК Олександр Полтавська, К, ПОШВСМ 05.02.1985 1:55.84 I Гончар О
                     
4 1288 ОЖІЙОВ Костянтин Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 15.03.1996 1:56.86 I Яценко В.в.
                     
5 1335 БЕЗКОРОВАЙНИЙ Артем Сумська, МОН, ОДЮСШ 14.07.1993 2:09.74 II Ганжа О.і.
                     
  Забіг 4 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1179 ЦАРИК Андрій Вінницька, К, ШВСМ Він 02.12.1990 1:56.26 I Турлюк В.М.
                     
2 1282 КОРНІЄНКО Богдан Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 12.03.1987 2:03.07 II Яценко В.в.
                     
1307 ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ Денис Сумська, МОН, ОДЮСШ 17.04.1993 DQ 162.7   Ганжа О.і., Міллер Р.О.
                     
182 ЛИТВИНОВ Сергій Київська, Д, КОШВСМ 08.02.1993 DNS   Приходько В.М.
                     
1545 КАЯФА Олег Хмельницька, Д, ШВСМ Хмл 04.04.1989 DNS   Степанцов К.А., Ліщук В.І.
                     
  Забіг 5 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 583 КАЛМИКОВ Сергій Запорiзька, К, ДЮСШ Колос 23.08.1993 1:52.45 КМС Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.
                     
2 1409 ЛАБИК Олег Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 21.10.1992 1:56.39 I Тарнакін В.В., Петринець Л., Редчиць В.О.
                     
3 2415 РОЗДОБУДЬКО Олександр Кіровоградська, Д, ДЮСШ Олександрівська 27.01.1991 1:56.84 I Приймак В.М. ()
                     
4 711 НЕЧЕПУРНИЙ Ігор Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 08.06.1993 1:59.06 I Нечипоренко О.В. ()
                     
364 ЛУНЯК Сергій Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 24.11.1994 DNS   Літвінова Л
                     
  Забіг 6 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1834 МАРИНИЧ Віталій Житомирська, Д, ОШВСМ Жтм 03.06.1987 1:52.56 КМС Зорнік В.Р., Кущ Є.В. ()
                     
2 818 РОТАР Денис м. Київ, Д 27.07.1990 1:54.48 КМС Москаленко О.І. ()
                     
3 1986 ХОВАЙЛО Олександр Волинська, Д, ДЮСШ Ківерцівська 06.04.1994 1:54.76 КМС Данилюк А.Ю. (), Сташків М.В.
                     
4 2413 СЕНЧИШИН Віктор Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 08.09.1994 1:56.74 I Шостак О.І. (), Шостак О.
                     
1847 ГЕДЗЮК Дмитро Житомирська, К, ДЮСШ Жтм 26.05.1991 DNF   Зорнік В.Р.
                     
  Забіг 7 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 66 ТЮМЕНЦЕВ Віктор Донецька, Київська, Д-МОН, ШВСМ Донецьк 12.03.1992 1:53.31 КМС Приходько В.М., Лобанов О.
                     
2 1510 ШУСТ Євген Луганська, У, ШВСМ Луг 29.11.1991 1:55.44 КМС Рикалов Ю.В., Крещук О.П.
                     
3 2127 ГРИЩИШИН Юрій Івано-Франківська, У, СДЮШОР Ів-Фр. 22.02.1996 1:58.02 I Шевчук М.М. ()
                     
4 2414 КУЧЕРЕНКО Дмитро Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 15.12.1993 1:58.89 I Шостак О.І. (), Шостак О.
                     
1664 РОМАНСЬКИЙ Олександр Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 01.09.1994 DNS   Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвська Б.В.
                     
  Забіг 8 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1819 ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав Житомирська, Д, ОШВСМ Жтм 18.07.1986 1:50.82 МС Зорнік В.Р.
                     
2 1365 РОМАНИШИН Олег Львiвська, МОН-Д, ЛШВСМ 14.04.1994 1:57.08 I Теплий Д.М.
                     
3 1754 БУРЛАКА Сергій Чернівецька, ШВСМ Чернівецька 09.04.1987 2:04.21 II Тищук Д.І., Кожокар В.І. ()
                     
4 2412 КІКВАДЗЕ Валіко Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв 07.03.1994 2:07.20 II Шостак О.І. (), Шостак О.
                     
1396 БАТІГ Юрій Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 26.03.1995 DNF   Свищ Я.
                     
861 МЕЛЬНИЧУК Олег м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 23.11.1994 DNS   Скрипнік О.Т. ()