Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 21 лютого 2014 р. 11:05  
   
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 157 КУЗНЄЦОВ Віктор Київська, К, КОШВСМ 17.07.1986 16.54 100 МС Гредунови Н.М. та В.Т.
    16.54 X  
                     
2 430 СЕМЕНЕНКО Євген Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 17.07.1984 16.27 80 МС Кравченко В.І., Тертишник В, Курочка А.М.
    15.96 16.10 16.27 16.24 16.16 X  
                     
3 159 ЯСТРЕБОВ Віктор Київська, Д, КОШВСМ 13.01.1982 16.27 70 МС Гредунови Н.М. та В.Т.
    X 16.27 X 16.10 X  
                     
4 56 ОПАЦЬКИЙ Юрій Донецька, У, ДЮСШ "Азовмаш" Маріуполь 05.11.1979 15.82 60 КМС Гримзін К.Ф. ()
    15.47 X X 15.82 X 15.41  
                     
5 846 СТАНЧЕВ Андрій м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 10.07.1993 15.50 50 КМС Пустовойт І.Г., Горбаченко Ю.С.
    14.35 15.18 15.24 15.50 X 15.27  
                     
6 532 НЕГРІЙ Микита Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 13.02.1991 15.44 40 КМС Бондаренко В.Г., Котова Т.
    15.09 15.44 13.43 X 15.31 X  
                     
7 194 ДМИТРІЄВ Дмитро Київська, МОН, ЦШВСМ МОН 26.09.1993 15.41 30 КМС Горбаченко Ю.С.
    X 15.31 14.89 15.13 15.20 15.41  
                     
8 897 КОЗЛОВ Кирило м. Київ, К, ДЮСШ "Старт" 21.03.1993 15.09 25 I Маслаков А.М.
    14.14 14.94 15.09 15.01 X 13.55  
                     
9 2248 ЧОРНОТА Дмитро Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 28.09.1987 15.04 20 I Кармелюк Є.Т.
    14.95 14.95 15.04        
                     
10 378 МАІЛАФІЙЯ Саміну Харкiвська, У, ШВСМ з л/а 30.11.1994 14.71 15 I Переяславець Т.О.
    14.71 X        
                     
11 494 ДАНИЛЬЧЕНКО Володимир Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 12.10.1992 14.50 10 I Бондаренко В.Г., Котова Т., Ціох І.В.
    14.50 X X        
                     
12 256 КУГА Євгеній Київська, МОН 22.09.1994 14.37 5 I Ільїн А.І.
    14.37 X X        
                     
13 2252 ВОРКО Віктор Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 04.02.1992 14.25   II Кармелюк Є.Т.
    14.25 14.09        
                     
14 2410 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська, К 06.11.1981 14.19   II      
    14.13 14.04 14.19        
                     
341 ІСАЧЕНКОВ Ярослав Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 02.03.1995 DNS     Ісправнікова В.М. (), Казак В.Ю.
                 
                     
845 ДАНИШ Олег м. Київ, К, ДШВСМ 17.05.1986 DNS     Горбаченко Ю.С.
                 
                     
1359 БУЛАК Орест Львiвська, К, ЛШВСМ 15.08.1984 DNS     Сазонова В.І.
                 
                     
2401 МОРОВ Андрій Кіровоградська, У, ОШВСМ Крв 01.01.1995 DNS     Тесленко О.М., Тесленко О.Л.