Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Суми 21 лютого 2014 р. 13:40  
   
Естафетний біг 4х400 м Чоловіки  Фінал            
                     
  Забіг 1 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
3 330 БІКУЛОВ Дмитро Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 11.07.1990 3:18.50   Манжос М.В., Чурілін С.Г., Сінєков Ю.М.
                     
3 334 ВАСЮРЕНКО Денис Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 02.03.1991 3:18.50   Чурилін С.Г., Сінєков Ю.М.
                     
3 353 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.12.1995 3:18.50   Літвінова Л
                     
3 364 ЛУНЯК Сергій Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 24.11.1994 3:18.50   Літвінова Л
                     
4 513 ЛУКОВСЬКИЙ Ігор Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 08.09.1993 3:18.92   Фатєєв А
                     
4 515 МОРДОВЕЦЬ Віталій Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 22.02.1993 3:18.92   Вартанов Г.Б., Герун А
                     
4 516 НАЗИМА Євген Дніпропетровська, МОН, ДВУФК 23.06.1993 3:18.92   Родкіна Т.І., Ярощук В., Ахкозов Л.В.
                     
4 2504 ПУЗАНОВ Антон Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР 25.05.1993 3:18.92   Родкіна Т.І., Ярощук В., Герун А
                     
6 1174 ВІТОВ Іван Вінницька, К, ШВСМ Він 01.05.1992 3:19.59   Мельничук В.М.
                     
6 1190 ЮШКЕВИЧ Андрій Вінницька, К, ШВСМ Він 07.04.1994 3:19.59   Мельничук В.М.
                     
6 1191 КНИШ Михайло Вінницька, К, ШВСМ Він 22.11.1983 3:19.59   Мельничук В.М.
                     
6 1192 ДЕНИСЮК Денис Вінницька, К, СДЮШОР Внц 21.01.1995 3:19.59   Черненков С.О. (), Голота Л.М. ()
                     
7 1281 КОЗАЧЕНКО Вячеслав Сумська, У, ДЮСШ "Авангард" Суми 21.03.1991 3:19.68   Пилипей Л.П.
                     
7 1321 НЕЧИПОРЕНКО Олександр Сумська, МОН, ОДЮСШ 26.02.1995 3:19.68   Білодід О.Ф., Корж С.О. ()
                     
7 1341 ТЮТЮННИКОВ Михайло Сумська, МОН, ОДЮСШ 11.08.1996 3:19.68   Білодід О.Ф., Корж С.О. ()
                     
7 1347 МОВЧАН Євгеній Сумська, МОН, ШВСМ 25.04.1993 3:19.68   Савицький М.В (), Білодід О.Ф.
                     
10 53 КІЩЕНКО Юрій Одеська, Донецька, Д-МОН, КДЮСШ 04.08.1991 3:26.19   Малютін М.В., Ліщинський І.І.
                     
10 64 ДАНИЛЕНКО Данило Донецька, Черкаська, МОН, ШВСМ Донецьк 10.10.1994 3:26.19   Вегнери О.і.,о.а,, Нечипоренко О.В. ()
                     
10 66 ТЮМЕНЦЕВ Віктор Донецька, Київська, Д-МОН, ШВСМ Донецьк 12.03.1992 3:26.19   Приходько В.М., Лобанов О.
                     
10 85 КОЛЕСНИКОВ Микита Донецька, С, ДВУОР ім. С.Бубки 17.01.1994 3:26.19   Кравченко А, Чумак А.І.
                     
  Забіг 2 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 585 ЯВОРСЬКИЙ Михайло Запорiзька, Чернівецька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 10.12.1996 3:15.57   Рурак К.М., Рурак М.І., Степанов В.В.
                     
1 590 ГЕРМАН Олег Запорiзька, ЗСУ-У, ШВСМ Зпр 29.06.1992 3:15.57   Рурак К.М., Рурак М.І.
                     
1 627 РЄМЄНЬ Олексій Запорiзька, У, ШВСМ Зпр 25.06.1986 3:15.57   Рурак М.І., Рурак К.М.
                     
1 701 БУРАКОВ Володимир Запорiзька, ЗСУ-У, ШВСМ Зпр 06.05.1985 3:15.57   Рурак К.М., Рурак М.І.
                     
2 1768 КОСТІЧЕВ Максим Житомирська, С, СДЮШОР Жтм 29.08.1991 3:17.16   Ледньова А.Є.
                     
2 1772 ДЗЮБЕНКО Назарій Житомирська, К, ОШВСМ Жтм 27.09.1990 3:17.16   Зорнік В.Р.
                     
2 1792 ЧОРНИЙ Юрій Житомирська, СДЮШОР Жтм 25.11.1992 3:17.16   Бр. Денисова
                     
2 1847 ГЕДЗЮК Дмитро Житомирська, К, ДЮСШ Жтм 26.05.1991 3:17.16   Зорнік В.Р.
                     
5 1354 МАЦКЕВИЧ Олексій Львiвська, С 10.09.1994 3:19.48   Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю
                     
5 1358 МАРЧУК Степан Львiвська, К, ЛШВСМ 03.01.1990 3:19.48   Сазонова В.І.
                     
5 1396 БАТІГ Юрій Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 26.03.1995 3:19.48   Свищ Я.
                     
5 1417 ТИНДИК Андрій Львiвська, Д, ЛШВСМ 17.07.1987 3:19.48   Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. ()
                     
8 827 БОРОДІН Сергій м. Київ, Д, КМШВСМ 14.10.1981 3:20.50   Федорець В.А.
                     
8 888 ПОЛІЩУК Ренат м. Київ, МОН, ДЮСШ №17 Київ 12.04.1997 3:20.50   Каран В.Т.
                     
8 889 ПОЛІЩУК Спартак м. Київ, МОН, ДЮСШ №17 Київ 11.09.1994 3:20.50   Каран В.Т.
                     
8 915 КАШИРСЬКИЙ Олексій м. Київ, Д, КМШВСМ 04.11.1994 3:20.50   Федорець В.А., Бугайчук М.П.
                     
9 711 НЕЧЕПУРНИЙ Ігор Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 08.06.1993 3:21.43   Нечипоренко О.В. ()
                     
9 746 ХАРКІВСЬКИЙ Вадим Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 31.10.1994 3:21.43   Дзюник І.С.
                     
9 777 НЕЧИПОРЕНКО Денис Черкаська, Д, ОСДЮСШОР Чрк 07.01.1990 3:21.43   Нечипоренко Л.А., Нечипоренко О.В. ()
                     
9 808 ГОЛОВАЩЕНКО Роман Черкаська, МОН, ШВСМ 14.04.1987 3:21.43   Старовойтов О.Ф.