Всеукраїнськи змагання "Козацька Хортиця" на призи Т.Самоленко, Т. Пророченко.  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 1 березня 2014 р. 11:30  
   
Стрибки у довжину Дівчата 15  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 141 АКИМОВА Дарья Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №1 м. Нікополь 14.09.1999 5.11   II Пасічник В.Ф. ()
    5.03 4.99 4.91 5.11 4.58 X  
                     
2 106 МАКАРЕНКО Катерина Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 28.09.2000 4.60   III Ульянченко В.І. ()
    4.52 4.60 4.45 X X 4.58  
                     
3 20 ОЛІЙНИК Анастасія Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 14.04.2001 4.49   III Пацеля Н.П.
    4.24 4.25 4.49 4.05 4.31 4.23  
                     
4   ГРИШУНОВА Катерина Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 21.01.2000 4.47   III Апанович В.І.,Л.Д. ()
    4.36 4.36 X 4.17 4.47 4.35  
                     
5 28 ГАВРИЛЮК Катерина Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 01.01.2000 4.45   III Пацеля А.А.
    4.42 4.35 4.45 4.44 4.42 X  
                     
6   СПІВАК Олександра Дніпропетровська, МОН, ДЮСК "Олімпік" Днп 19.02.2001 4.25   I юн Смирний О.Г.
    3.66 4.00 3.62 3.69 4.25 3.94  
                     
7 98 БОРИСОВА Дар`я Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 06.01.2000 4.23   I юн Ганжа С.
    X 4.22 4.18 4.21 4.20 4.23  
                     
8 8 ГУЗЬ Діана Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 12.02.2002 4.19   I юн Пацеля Н.П.
    4.19 3.82 3.87 3.98 4.03 X  
                     
9 70 ОСТАПЕНКО Анастасія Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 20.08.2000 4.15   I юн Алхутов С.К.
    4.00 3.92 3.88 3.89 3.91 4.15  
                     
10   ПОВЧУН Вероніка Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 03.07.2000 3.87   II юн Апанович В.І.,Л.Д. ()
    3.87 X X        
                     
11   ЧОПКО Анастасія Запорiзька 01.01.1999 3.80   II юн      
    X 3.80        
                     
12 69 НЕДУЖКО Арина Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 12.08.2003 3.70   III юн Ульянченко В.І. ()
    3.60 3.63 3.70        
                     
13 104 КАРПЕНКО Олександра Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 08.10.2001 3.65   III юн Ульянченко В.І. ()
    3.19 X 3.65        
                     
811 НОВОСЕЛЕЦЬКА Ольга Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 01.01.2002 NM     Пацеля Н.П.
    X X X        
                     
  ГОРБАТЮК Євгенія Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 19.12.1999 DNS     Пархоменко  ()
                 
                     
  ЛОПАТІНА Анастасія Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №1 м. Нікополь 10.01.1999 DNS     Прядко Л.
                 
                     
14 МАЛИНОВСЬКА Владислава Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 14.06.2000 DNS     Пацеля А.А.
                 
                     
81 АСАУЛЕНКО Валерія Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 07.03.2000 DNS     Пацеля А.А.
                 
                     
610 ПОВАРНІНА Ксенія Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №1 м. Нікополь 17.03.1999 DNS     Осіпенко Ю.В.