Всеукраїнськи змагання "Козацька Хортиця" на призи Т.Самоленко, Т. Пророченко.  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 1 березня 2014 р. 12:50  
   
Біг на 400 м Дівчата 17  Фінал            
                     
  Забіг 1 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1312 ВОЙТЕНКО Яна Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 10.06.1999 1:04.8h III Вертепа А
                     
2 124 РОТКО Уляна Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 21.02.2000 1:12.0h I юн Вертепа А
                     
3 631 СВЕТЛОВА Анастасія Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 26.07.2002 1:21.7h   Головань-пелих Ганна (07.12.1986)
                     
14 ГЛАДЧЕНКО Анастасія Запорiзька, СДЮШОР "Металург" Зпр 29.07.1999 DNS   Борисенко В.І.
                     
  Забіг 2 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 384 БАГМУТ Наталія Запорiзька 27.03.2001 1:13.5h II юн Конюченко А.Д.
                     
2 10 ОНИКІЄНКО Ольга Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 12.02.2000 1:17.6h III юн Ганжа С.
                     
3 23 САЛЬНИКОВА Ганна Запорiзька, СДЮШОР "Металург" Зпр 07.11.2000 1:24.6h   Борисенко В.В., Пушкіна О.і.
                     
  Забіг 3 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 583 РУДЕНКО Катерина Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 18.01.2000 1:08.6h I юн Нечта С.о., Місірук Г.О. (), Гунько О.
                     
1 КОЗИРЯ Анна Запорiзька 14.01.2000 DNS   Борисенко В.І.
                     
1915 ДОРОФЕЄВА Владислава Херсонська, ДЮСШ №3 Херсонська 14.07.2001 DNS   Манахімов С
                     
  Забіг 4 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 589 РАДОЛОВА Вікторія Запорiзька, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 29.10.1997 1:05.7h III бр. Мальцева М.П.
                     
2 585 СМІРНОВА Христина Запорiзька, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя 14.12.1997 1:07.9h III бр. Мальцева М.П.
                     
3 340 ДЬЯЧКОВА Аліна Запорiзька, С, ДЮСШ "Спартак" Запоріжжя 11.02.1998 1:15.2h II юн Вертепа А
                     
  Забіг 5 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 346 ВЯТКИНА Вікторія Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ СК"Електрометалург" 13.01.1997 1:07.7h III Пацеля А.А.
                     
2 40 ХАЛЯВКО Катерина Запорiзька, ДЮСШ №10 Зпр 02.03.1998 1:10.2h I юн        
                     
3 10 ЧУРАКОВА Діана Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр 15.10.1997 1:11.8h I юн Алхутов С.К.