Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 22 березня 2014 р. 11:00  
   
Двоборство 60м + Довжина: Стрибки у довжину Дівчата 15  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1017 КОЛОТІЙ Анастасія Хмельницька, ОЦФВУМ Хмл 09.01.1999 5.50 880 I Костомаха М., Крушинський В.В. ()
    5.50 5.35 X        
                     
2 1383 ПЕТРУШИНА Марія Донецька, МОН, КДЮСШ №4 Маріуполь 18.01.1999 5.38 855 II Шкарпов В.О. ()
    5.01 5.38 5.08        
                     
3 767 ВЕЛИЧКО Діана Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 01.11.1999 4.92 757 III Вавринкевич В.В. ()
    4.72 4.92 4.30        
                     
4 1278 МАТВЄЄВА Анастасія Донецька, Д, КДЮСШ № 1 Артемівськ 03.03.1999 4.87 747 III Третьяков М.К. ()
    4.80 4.70 4.87        
                     
5 1468 БОНДАРЧУК Єлизавета Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №7 м. Днп 30.06.2000 4.76 724 III Тітенко І.В., Тітенко О.
    X 4.63 4.76        
                     
6 1021 ПРОЦЕНКО Марина Київська, МОН, БВУФК Бровари 10.04.1999 4.70 711 III Шух М.С. ()
    4.70 X 3.69        
                     
7 1451 ІВАНОВА Вікторія Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 05.05.2000 4.66 703 III Вавринкевич В.В. ()
    4.56 4.56 4.66        
                     
8 1410 ГОРЕВИЧ Ірина Хмельницька, МОН, ДЮСШ №1 Кам-Подільська 06.04.1999 4.63 697 III Моспан М. ()
    X 4.54 4.63        
                     
9 423 ПОГОРІЛА Ольга м. Київ, МОН, СДЮШОР №16 Київ 22.05.1999 4.60 690 III Пустовойт І.Г.
    4.55 4.60 4.47        
                     
10 1025 БАЛАБАЄВА Катерина Київська, МОН, БВУФК Бровари 13.04.1999 4.58 686 III Шух М.С. ()
    4.37 4.58 4.58        
                     
11 174 НІКОНЕНКО Єлізавета Київська, КОЛІФКС Б.Ц. 12.05.2000 4.55 680 III Кшановський С.Ф.
    4.42 4.55 X        
                     
12 1330 КАПІТАНЧУК Мар'яна Львiвська, МОН, ДЮСШ № 1 Червоноград 01.07.2000 4.50 669 III Хомяк О.В.
    4.17 4.24 4.50        
                     
13 239 КАВУНЕНКО Марина м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 24.06.1999 4.42 653 I юн Гордієнко В.В.
    4.42 X 4.20        
                     
14 1411 ДУДКО Дарія Хмельницька, МОН, ДЮСШ №1 Кам-Подільська 28.10.1999 4.40 648 I юн Моспан М. ()
    X X 4.40        
                     
15 1301 ДОРОШЕНКО Анна Чернігiвська, КПНЗ ДЮСШ Носівської РР 07.08.2000 4.26 619 I юн Папіна О.
    X 4.26 X        
                     
16 1316 СКЛЯР Юлія Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук 17.02.2000 4.16 598 I юн Ремінська Т
    3.92 4.16 3.53        
                     
17 1499 ГАРКОТ Діана Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ Ів-Фр. 24.06.2000 4.13 592 I юн Демедюк С.
    3.75 X 4.13        
                     
18 175 БЕРЕЗІВСЬКА Анна Київська, МОН, КОЛІФКС Б.Ц. 19.09.2000 4.04 574 II юн Кшановський С.Ф., Апалькова І.І.
    3.97 4.04 3.19        
                     
19 1393 ЧАЙКА Ольга Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" 19.08.2001 3.89 543 II юн Копанайко І
    3.89 3.71 3.45        
                     
20 563 КАБАН Яна м. Київ, КДЮСШ №14 Київ 17.10.2000 3.63 489 III юн Кукуруз В
    3.63 X 3.63        
                     
21 472 СИДОРЕНКО Вікторія м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 20.05.2000 3.57 477 III юн М`ягких К.
    3.40 3.57 3.39        
                     
122 ФУРМАНЕНКО Анастасія м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 04.09.2000 DNS     Фортунатов А.О. ()
                 
                     
479 КИРИЛЕНКО Ганна м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 12.06.1999 DNS     М`ягких К.
                 
                     
481 ДЕРИЗЕМЛЯ Дарина   23.11.1999 DNS          
                 
                     
1052 САМОЙЛЕНКО Марія Чернігiвська, МОН, ДЮСШ м.Прилуки 09.01.1999 DNS     Бобровська О.а.
    X X X        
                     
1179 ВАГІЛЕВИЧ Валерія м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 29.03.2001 DNS     Окрайченко К.Й.
                 
                     
1264 ДЕНИСОВА Анна Донецька, Д, КДЮСШ № 1 Артемівськ 27.01.1999 DNS     Третьяков М.К. ()
    X X X