Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 22 березня 2014 р. 12:05  
   
Двоборство 60м + Довжина: Стрибки у довжину Юнаки 15  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1319 ЙОЛДАШ Денис Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук 19.01.1999 6.23 758 III Ремінська Т
    6.05 6.23 X        
                     
2 368 АРХИПЧУК Андрій Рівненська, МОН, КОЛІФКС Костопіль 06.01.1999 6.10 731 III Лазарчук А.с.
    6.10 5.96 5.82        
                     
3 198 ЗАСУХА Артем Київська, МОН, РДЮСШ Білоцерківська 14.02.1999 6.01 713 III Коваленко В.М.
    6.01 5.89 5.89        
                     
4 411 КОВАЛЕВСЬКИЙ Кирило Чернігiвська, МОН, КДЮСШ м.Ніжин 04.09.1999 5.89 688 III Окрайченко К.Й., Кремез О.М., Кремез М.П.
    5.84 5.89 5.64        
                     
5 1225 ПЕРЕПЕЛЯТНИК Артем Донецька, Д, КДЮСШ № 1 Артемівськ 02.01.1999 5.73 656 I юн Третьяков М.К. ()
    5.73 5.56 5.67        
                     
6 1065 ШАРІКО Дмитро Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР 22.06.1999 5.61 631 I юн Кривоус Н., Гредунова Н.М.
    5.61 X X        
                     
7 1203 ТЕТЕРУК Роман Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він 03.12.1999 5.50 609 I юн Дмитревський П.А.
    5.50 5.41 5.46        
                     
8 176 РУДЕНКО Ілля Київська, ОДА, ОКДЮСШ БЦ 18.01.1999 5.42 593 I юн Лісовський С.О.
    5.26 5.42 5.12        
                     
9 1313 ШУЛЬДЯКОВ Роман Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук 15.12.2000 5.39 587 I юн Ремінська Т
    4.71 5.39 4.80        
                     
10 173 ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Київська, МОН, КОЛІФКС Б.Ц. 21.03.1999 5.38 585 I юн Кшановський С.Ф., Апалькова І.І.
    5.38 5.11 5.18        
                     
11 1336 САВЕНКО Олександр Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 09.07.2000 5.30 569 I юн Юнак Л.
    5.17 5.30 5.29        
                     
12 1462 КАРТАВЦЕВ Сергій Чернігiвська, КПНЗ ДЮСШ Носівської РР 20.02.1999 5.18 545 II юн Бочок В
    5.18 X X        
                     
13 1337 ЗІНЧЕНКО Максим Львiвська, МОН, ДЮСШ № 1 Червоноград 25.08.1999 5.16 541 II юн Хомяк О.В.
    X X 5.16        
                     
14 246 ПЯТАК Артем м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 05.12.2000 5.08 525 II юн Гордієнко В.В.
    X 5.08 X        
                     
15 605 ДУХОТА Ілля м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 22.11.2000 5.03 515 II юн Гордієнко В.В.
    5.03 4.75 4.61        
                     
16 1138 ГОНЧАРОВ Ростислав Чернігiвська, МОН, ДЮСШ м.Прилуки 28.04.2000 5.01 511 II юн Мочульний Є.
    5.01 4.92 4.97        
                     
17 1137 ПАРФЕНОВ Даниил Чернігiвська, МОН, ДЮСШ м.Прилуки 18.03.1999 4.91 490 II юн Ракетській А.І.
    4.85 4.89 4.91        
                     
18 1169 ЛУКАШ Максим Чернігiвська, МОН, ДЮСШ Менська 15.10.2000 4.81 471 II юн Терпицька І.М. ()
    4.81 4.63 4.66        
                     
19 980 НАУМОВ Ілля м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 03.07.2001 4.76 461 II юн Маслаков А.М., Гордієнко В.В.
    4.76 4.61 4.57        
                     
20 477 ЖЕВАГА Матвій м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 11.06.2000 4.17 343 III юн М`ягких К.
    X 4.17 3.97        
                     
250 АЗРАЛЬЯН Ілля м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 24.07.1999 DNS     Гордієнко В.В.
                 
                     
302 ШНИРЬОВ Володимир м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 12.01.2000 DNS     Будко С
                 
                     
758 ЧЕПУРНОЙ Андрій м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 28.01.1999 DNS     Окрайченко К.Й.