Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 22 березня 2014 р. 14:20  
   
Двоборство 60м + Ядро: Біг на 60 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 821 ПОГОРІЛИЙ Владислав м. Київ, МОН, СДЮШОР №16 Київ 14.05.2000 7.75 316 I юн Багнюк Т.
                     
2 1484 ГУЦУЛ Іван Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ Ів-Фр. 29.01.1999 8.01 267 I юн Гарасим І.
                     
3 1478 ШПАК Олексій Дніпропетровська, У, МК ДЮСШ Днп 21.01.1999 8.05 270 II юн Зайченко О.М., Мельниченко М.
                     
4 35 ВОЙЦЕШУК Роман Київська, КОЛІФКС Б.Ц. 23.10.2000 8.30 218 II юн Пєнзарєв Р.С.
                     
447 САДОВОЙ Вадим   30.04.1998 DNS          
                     
559 ДУНАЄВСЬКИЙ Олександр м. Київ, КДЮСШ №14 Київ 23.09.1999 DNS     Кукуруз В
                     
  Забіг 2 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 145 КРАВЧЕНКО Дмитро Чернігiвська, МОН, КДЮСШ м.Ніжин 04.02.1999 8.21 233 II юн Кремез М.П., Кремез О.М.
                     
2 3 ПЕТРАШОВ Дмитро Київська, КОЛІФКС Б.Ц. 04.02.2000 8.52 184 III юн Пєнзарєв Р.С.
                     
3 1314 ЯРОВИЙ Олександр Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук 27.06.1999 9.47 70   Щипець Ю
                     
4 566 ВЕРБІЛЕНКО Андрій м. Київ, КДЮСШ №14 Київ 17.02.1999 9.79 44   Кукуруз В
                     
5 419 ЗАХАРЧЕНКО Руслан м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 13.06.2001 10.33 13   Саволайнен О
                     
1321 СКРИПНИК Роман Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 28.05.1999 DNS     Вишневий С.О. ()
                     
  Забіг 3 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1386 ДОРМЕНЕВ Олександр Донецька, МОН, КДЮСШ №4 Маріуполь 17.06.1999 7.53 360 III Орєхов В.П.
                     
2 1356 КРУПЕНЯ Сергій Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №10 Кривий Ріг 25.05.1999 8.38 205 III юн Коноваленко О.С.
                     
3 1333 БІЛОБРАН Максим Львiвська, МОН, ДЮСШ № 1 Червоноград 01.07.1999 8.42 199 III юн Хомяк О.В.
                     
4 1344 ГАЛІВ Ростислав Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Долинська 25.11.1999 8.68 161 III юн Зубова Н
                     
5 1400 КОСТІВ Володимир Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Долинська 29.01.2000 9.25 92   Зубова Н
                     
6 1387 МАКСИМЕНКО Євген Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми 25.05.2000 9.49 68   Бєліков В.П.
                     
7 623 ДРОБОТУН Ярослав м. Київ, МОН, СДЮШОР №16 Київ 26.01.1999 11.51 1   Багнюк Т.
                     
  Забіг 4 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1485 ГЛАДКИЙ Василь Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ Ів-Фр. 15.01.2000 8.69 159 III юн Гарасим І.
                     
2 393 МОРОЗ Назарій м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 21.02.1999 8.98 122   Зубкова Л, Шельдьохіна В.П. ()
                     
3 1130 ЖУРБА Вадим Чернігiвська, У, КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів 11.09.1999 9.18 99   Середа О
                     
4 965 ОЛЕЩЕНКО Михайло Київська, МОН, КДЮСШ Вишгородська 07.10.1999 9.35 81   Кочетков О.В. ()
                     
5 1388 ФІЛОНЕНКО Максим Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми 05.06.1999 9.90 36   Бєліков В.П.
                     
1287 ЦЕБЕХА Марина   02.03.2000 DNS