Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 22 березня 2014 р. 15:05  
   
Двоборство 800м + 1500м: Біг на 1500 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 446 СІРИЙ Микола Рівненська, МОН, КОЛІФКС Костопіль 24.05.1999 4:12.45 750 II Дітлашки П.О. та В.П.  (), Новак А
                     
2 1016 ЛОНСЬКИЙ Вадим Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старосинявська 31.05.1999 4:19.09 677 II Чорний І., Борейко М.М.
                     
3 346 БІЛИЙ Павло Рівненська, Д, КОЛІФКС Костопіль 16.06.1999 4:20.23 665 II Дітлашки П.О. та В.П.  (), Кашуба А
                     
4 1394 ШУЛЬГАН Владислав Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" 01.06.1999 4:38.02 488 III Рикалов Ю.В., Харківський В
                     
5 1402 ГАЛІЙ Олександр Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 27.10.2000 5:01.08 300 I юн Шевчук М.М. ()
                     
6 1297 ВАСИЛЬОВСЬКИЙ Олег Львiвська, МОН, ДЮСШ Яворівська Льв. 12.03.2000 5:01.28 299 I юн Буфан О.
                     
7 1395 МІРОШНІКОВ Кирило Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" 15.05.2000 5:04.03 280 I юн Копанайко І, Моряк Є.
                     
8 9 ПІХУН Олексій м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 22.08.1999 5:44.91 68 III юн Крупеня О
                     
9 1396 ДЄЖІН Олександр Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" 27.01.2001 5:47.34 60 III юн Харківський В
                     
  Забіг 2 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 447 КОЛОДИСТИЙ Андрій Рівненська, МОН, КОЛІФКС Костопіль 13.06.2000 4:41.41 458 III Дітлашки П.О. та В.П.  ()
                     
2 1284 БОЖИНСЬКИЙ Іван Донецька, Д, КДЮСШ № 1 Артемівськ 29.12.1999 4:46.88 411 III Третьяков М.К. ()
                     
3 714 КОВАЛЕНКО Владислав Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 27.09.1999 4:59.07 315 I юн Лашкул С.
                     
4 178 ЧАЙКА Олександр Київська, ОДА, ОКДЮСШ БЦ 08.02.2000 5:03.30 285 I юн Люшинський І.О., бр. Зайцева ()
                     
5 1229 ДМИТРИШИН Тимофій м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 17.07.2000 5:22.14 168 II юн Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
6 1167 ВИНОКУРОВ Ігор м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 15.10.1999 5:30.59 126 III юн Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
7 1397 МОХНА Андрій Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" 01.02.2000 5:54.79 38   Копанайко І
                     
8 8 МАКСИМЕНКО Олександр м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 24.06.2000 6:23.45 1   Крупеня О
                     
887 ПОЛІЩУК Богдан Київська, МОН, ДЮСШ Таращанська 06.01.1999 DNS     Трохименко С.