Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 22 березня 2014 р. 15:30  
   
Двоборство 400м + 800м: Біг на 400 м Дівчата 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1380 ВДОВИЧЕНКО Дяр`я Харкiвська, МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 24.02.1999 1:00.18 898 II Поливаний В.І., Паламарчук М
                     
2 62 НАГОРНА Анастасія Київська, ОДА, ДЮСШ "Олімп" Б.Ц 01.12.2000 1:06.26 725 III Романчук Н
                     
3 768 ЯБЛОНЬКО Ярослава Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 20.02.2000 1:09.28 646 I юн Вареник М
                     
  Забіг 2 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1162 МОІСЄЄВА Альона Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц 20.04.1999 1:02.66 825 II Іщенко В.Т.
                     
2 1140 ЗАІНЧКОВСЬКА Юлія Житомирська, ЖСДЮСШОР 04.07.2000 1:05.74 739 III Універсал О.
                     
3 262 ЦИРЕНЬ Дар'я м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 12.06.2000 1:06.97 706 III Гончаренко М.Я.
                     
4 1392 КУЗЮБЕРДІНА Ганна Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" 05.11.2000 1:10.94 604 I юн Шевчук В.В., Копанайко І
                     
  Забіг 3 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1378 ВАКУЛА Анастасія Харкiвська, МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 01.11.1999 1:04.26 780 III Слюсаренко Ю.
                     
2 750 ОНИСЕНКО Альона Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 27.08.2000 1:11.02 602 I юн Татаренко д.в. 
                     
3 1106 ВИСОВЕНЬ Альона Чернігiвська, К, ДЮСШ Ніжинського р-ону 31.03.1999 1:16.04 485 II юн Сахно В.К.
                     
704 ЗАКОРКО Арина м. Київ, Д, КДЮСШ "Юний Динамівець" Київ 20.03.2004 DNS     Гайдай П.З.
                     
  Забіг 4 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 917 КРАСОВСЬКА Анастасія м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 13.12.1999 1:04.49 774 III Карпенко В.
                     
2 749 ОСІЯН Юлія Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 29.03.1999 1:09.01 653 I юн Татаренко д.в. 
                     
3 341 ПОЛОЗЮК Єлізавета м. Київ, МОН, СДЮШОР №16 Київ 26.10.2001 1:11.53 590 I юн Багнюк Т.
                     
259 НОСОВА Людмила Київська, МОН, БВУФК Бровари 15.11.2000 DNS     Озерчук Б.О.
                     
  Забіг 5 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 392 КАБУЗАН Каріна м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 15.09.2000 1:11.78 584 I юн Шельдьохіна В.П. (), Зубкова Л
                     
2 395 ГРИЩЕНКО Катерина м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 11.04.2000 1:20.01 401 III юн Шельдьохіна В.П. (), Зубкова Л