Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 22 березня 2014 р. 15:45  
   
Двоборство 400м + 800м: Біг на 400 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1491 КУЧЕР Вадим Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ Ів-Фр. 17.02.1999 58.42 504 I юн Шебец А.
                     
2 1058 ГАЛУШКА Максим Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР 26.06.1999 1:01.21 392 II юн Хорт Т.
                     
3 361 ЯНИК Олексій м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 09.09.2002 1:05.16 257 III юн Гордієнко Л.В., Шустовицька В.В.
                     
4 344 ЯЩУК Денис м. Київ, МОН, СДЮШОР №16 Київ 01.01.2000 1:07.56 189   Багнюк Т.
                     
  Забіг 2 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1015 БОНДАР Станислав Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старосинявська 18.01.2000 57.07 563 III Чорний І.
                     
2 209 СИДЬКО Данило Київська, ОДА, ОКДЮСШ БЦ 02.01.2000 57.70 535 I юн Люшинський І.О.
                     
3 161 БОГОСЛОВСЬКИЙ Федір м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 05.02.1999 59.03 478 I юн Гордієнко Л.В., Шустовицька В.В.
                     
265 ІСРАЇЛОВ Владислав м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 27.03.1999 DNS     Воропай А.М.
                     
  Забіг 3 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 345 ПАЧКОВСЬКИЙ Дмитро Рівненська, МОН, КОЛІФКС Костопіль 19.03.1999 55.65 629 III Дітлашки П.О. та В.П.  ()
                     
2 1493 МУДРИЙ Ярослав Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ Ів-Фр. 21.05.1999 56.13 607 III Дзундза Ю.М.
                     
3 1037 ГАНДЗЮК Володимир Хмельницька, МОН, ДЮСШ №1 Кам-Подільська 27.09.2000 56.36 596 III Моспан М. ()
                     
4 КАЛІСТРА Дмитро м. Київ, Д, КДЮСШ "Юний Динамівець" Київ 10.09.1999 DNS     Гайдай П.З.