Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 22 березня 2014 р. 16:15  
   
Двоборство 200м + 400м: Біг на 400 м Дівчата 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1375 КОЛЧЕВА Євгенія Харкiвська, МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 23.09.1999 1:02.08 842 II Андрусенко Ю
                     
2 211 БЛАГА Юлія Київська, КОЛІФКС Б.Ц. 05.01.1999 1:06.62 715 III бр. Зайцева ()
                     
3 394 КОНИШЕВА Дарина м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 14.02.2000 1:14.37 523 II юн Шельдьохіна В.П. (), Зубкова Л
                     
4 340 АНЦУТ Анастасія м. Київ, МОН, СДЮШОР №16 Київ 14.05.2001 1:16.77 469 III юн Багнюк Т.
                     
  Забіг 2 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1165 РАДЮК Олена Донецька, Д, СДЮШОР №1 Днц 07.02.1999 1:02.60 827 II Серорез Т.Б. ()
                     
2 1475 ТУХАЙ Владислава Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №9 Кривий Ріг 26.06.1999 1:04.45 774 III Каруца Ж.А.
                     
3 968 ДЕМЧЕНКО Анна Київська, МОН, КДЮСШ Вишгородська 14.03.2000 1:06.37 722 III Кочетков О.В. ()
                     
4 217 ЛАБУНСЬКА Ірина м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 21.11.1999 1:10.93 604 I юн Кравцова О.
                     
  Забіг 3 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 723 НІЩИК Ольга Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 15.04.1999 1:06.21 726 III Василенко І.М., Дзюник І.С.
                     
2 1149 ШЕВЧУК Аліна Житомирська, С, ОКДЮСШ Жтм 03.02.2002 1:06.76 712 III Сухотська Ю
                     
3 1121 ЮВКО Владислава Чернігiвська, К, ДЮСШ Ніжинського р-ону 09.02.1999 1:07.38 695 III Сахно В.К.
                     
10 ДЖАПАРІДЗЕ Єлізавеа м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 18.11.1999 DNS     Крупеня О
                     
  Забіг 4 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1372 КЛЕЙНІХ Анастасія Сумська, У, ДЮСШ "Талан" Ромни 05.05.1999 1:04.08 785 III Воблий А.О. ()
                     
2 371 МУСІЄНКО Руслана Київська, КОЛІФКС Б.Ц. 13.03.2000 1:04.95 761 III бр. Зайцева ()
                     
3 1013 СИНЬКОВА Юлія Житомирська, С, ОКДЮСШ Жтм 05.06.1999 1:12.49 567 II юн Степанова Ю.
                     
1145 ЛЄТОШКО Валерія Чернігiвська, С, ДЮСШ ЧОО ФСТ "С" 20.06.2000 DNS     Мочульний Є.
                     
  Забіг 5 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1366 МУЧАРОВА Євгенія Сумська, ДЮСШ Охтирська 28.08.1999 1:01.17 869 II Шимко В.І.
                     
2 1214 РУСКАН Тамара-марта Львiвська, МОН, ДЮСШ Буська 17.07.1999 1:03.76 794 III Єретик В.Ю., Черних В.М., Федоренко В.А.
                     
796 КІНДРАСЬ Юлія м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 06.05.1999 DNS     Крупеня О
                     
1140 ЗАІНЧКОВСЬКА Юлія   04.07.2000 DNS